HaoHao.PL

HaoHao - portal poświęcony Chinom, językowi chińskiemu, kulturze chińskiej, życiu w Chinach. Poznajcie Państwo Środka od środka.

O Autorze

Witamy serdecznie,

Tu redakcja Haohao.pl :)

Piotr Bania Barbara Binek Iga Hetnar Iga Małysiak Seweryn Kułak


Już od ponad roku gromadzimy sino-społeczność – czyli Was wszystkich, zafascynowanych Chinami i językiem chińskim. Na naszej stronie mamy już około 400 artykułów związanych z Państwem Środka, językiem chińskim, kulturą chińską, życiem w Chinach – ale to dopiero początek :) 

Jeżeli jeszcze nas nie znacie, zerknijcie poniżej, prezentujemy ułamek naszej działalności.

Od  tego zaczęliśmy – od pisania artykułów o tym, co nas pasjonuje, ciekawi, zaskakuje w fascynującym kraju, jakim są Chiny!

Piotr Bania:

Piotr prowadzi kurs języka chińskiego, pisze historyjki do znaków, tworzy porównania podobnych znaków i wiele innych językowych tworów :)

 

Basia Binek:

Basia jest autorką artykułów o tematyce społecznej oraz kulturowej, a chengyu nie mają przed nią tajemnic!

Iga Hetnar:

Igę pasjonują różnice kulturowe i nauczanie. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem studiowania w Państwie Środka.

Iga Małysiak:

Iga świetnie wyjaśnia gramę! Jeżeli ciekawią Was różnice w znaczeniach czy chiński slang, koniecznie zajrzyjcie do jej wpisów.


A jakiś  czas  temu  zaczęliśmy nagrywać dla Was podcasty. Jest to dla nas nowe doświadczenie i chcemy rozwijać się w tym kierunku.

Widzimy, że coraz chętniej zaglądacie na naszą stronę, co  mobilizuje nas do bardziej wytężonej pracy. Naszym celem jest przybliżenie Wam Chin. Będziemy opowiadać o życiu w Chinach z perspektywy obcokrajowca, o chińskich zwyczajach i obyczajach, o problemach, z którymi się mierzymy w relacjach z Chińczykami i o wielu innych! Musicie jednak wiedzieć, że haohao.pl prowadzimy z pasji i chęci dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniami, nie dla pieniędzy.

To nasz główny cel - tworzyć dla Was jak najlepsze treści, najwyższej jakości (czyli po chińsku:顶级的). I tutaj chcemy  poprosić Was o małe wsparcie naszego projektu, o to abyście zostali naszymi Patronami. Każda darowizna ma znaczenie dla naszego projektu i będziemy Wam za nie dozgonnie wdzięczni!  

Wasze wsparcie nie jest opłatą za czytanie bloga, ale raczej  wsparciem naszego przedsięwzięcia. Haohao nie jest firmą - więc było, jest i będzie bezpłatne.

 

Przejdźmy do rzeczy, czyli na co będą wydawane Wasze darowizny:

一 )codzienna opieka nad haohao.pl i tworzenie dla Was treści

二 )utrzymanie serwera, oprogramowania i domeny

三)kamery, mikrofony, tła - przeznaczone do nagrywania vlogów z Chin i podcastów

四) materiały i książki, które pomogą nam w tworzeniu lepszych treści dla Was

五) nowy interfejs strony haohao

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni