Hardkorowa Historia

W Patronite od 03.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1756

liczba Patronów: 1743

1 patron
12 zł miesięcznie
12 zł łącznie

Więcej filmów oraz lepsza treść

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

988 zł

brakuje

Od początku tworzę kanał całkowicie sam. Po osiągnięciu tego progu będę mógł bardziej skupić się na prowadzeniu kanału, dzięki czemu materiały staną się regularniejsze oraz bardziej dopracowane pod względem technicznym i merytorycznym

Ulepszenie sprzętu, grafik

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 988 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu umożliwi mi spokojny rozwój Hardkorowej Historii poprzez zmodernizowanie sprzętu którym nagrywam oraz którym montuje filmy. Dzięki temu praca stanie się o wiele przyjemniejsza, a odcinki będą pojawiać się częściej w bardziej dopracowanej i przyjemniejszej w odbierze formie. Oprócz tego będę mógł nawiązać współpracę z grafikiem, który zajmie się zewnętrzną stroną kanału, co na pewno poprawi jego walory wizualne i odciąży mnie w tym względzie.

Wydanie audiobooka/ebooka

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 988 zł

brakuje

Gdy osiągniemy ten niesamowity cel zabiorę się do zrealizowania projektu, który chodzi mi po głowie od dłuższego czasu. Mianowicie chodzi o audiobook i ebook, który zawierałby m.in. sylwetki postaci z polskiej historii, o których nie mówi się na co dzień, nie rozwiązane do tej pory tajemnice historii jak i kto wie... może jakieś ciekawe rozmowy z osobami, które na własnej skórze doświadczyły wydarzeń, o których czytamy w podręcznikach. Mimo iż cel wydaje się odległy, to sama myśl o zrealizowaniu takiego projektu jest dla mnie niezwykle ekscytująca.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni