W Patronite od 26.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1064

Liczba Patronów: 1221

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
320 miesięcznie
850 łącznie
Witam serdecznie. Muzyka to moja pasja, piszę teksty, komponuje, robię aranżacje. Jeżeli podoba Ci się moja twórczość, wesprzyj mnie, żebym dalej mógł się rozwijać artystycznie.

O Autorze

Cześć. Najbliższa mojemu sercu jest muzyka rockowa, jednak nie ograniczam swojej twórczości tylko do tego gatunku muzycznego. Gitara to mój główny instrument, dlatego większość kompozycji jest właśnie gitarowych. Zachęcam do przejrzenia mojej twórczości, jeżeli Ci się spodoba, będzie mi bardzo miło jeżeli zechcesz dołączyć do grona moich Patronów.

​​​​


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Nina Fit
Nina Fit
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Oralia Ramirez
Oralia Ramirez
Próg: 10 zł
Aga  Kwolek
Aga Kwolek
Próg: 10 zł
Agnieszka  Szymoniak
Agnieszka Szymoniak
Próg: 200 zł
Sylwia Rosiak
Sylwia Rosiak
Próg: 50 zł