Strefa Patrona:

27

patronów

525 zł

miesięcznie

2165 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
94
miesięczne wsparcie
82
liczba patronów

  Oficjalne konto Patronite niezależnego netlabelu / kolektywu Health & Nature, na którym zbieramy $$$ na video i ogólnie rozwój sztuk audiowizualnych.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Health & Nature to netlabel / kolektyw  działający od 2014 roku w skład którego wchodzą m.in. tacy artyści jak Pikers, MVZR, Młody Bóg, Mat, Full Flava Patology. To czym się zajmujemy to tworzenie i promocja autorskiej muzyki oraz stylu życia, czym zajmujemy się niezależnie, w większości z własnych środków finansowych.

 

Przez te kilka lat wydaliśmy własnym sumptem do tej pory 10 mikstejpów (w formie fizycznej, kilka wydanych tylko w formie cyfrowej), niezliczoną ilość klipów kręconą głównie własnymi siłami, również dla ludzi spoza Health & Nature, zorganizowaliśmy kilka imprez, jeszcze więcej zagraliśmy, od samego początku regularnie wypuszczamy nagrania, które okazują się hitami, nie korzystając z zewnętrznych form promocji. Większość rzeczy, które do tej pory odbija się echem uznania w sieci i nie tylko tam.

 

Osiągając coraz lepsze wyniki i chcąc być w pełni profesjonalym netlabelem wiemy które rzeczy musimy wznieść na wyższy poziom, a do tego potrzebne jest finansowanie.  W związku z tym, że dajemy dla Was od początku istnienia tak dużą ilość darmowego materiału odzywamy się do Was jako fanów z prośbą o wsparcie finansowe, które chcemy głównie inwestować w video i nie tylko i przestać dawać materiały kręcony amatorsko z ręki kalkulatorem przez nas samych.

 

Poniżej kilka naszych produkcji:

 

(klip kręcony starą cyfrówką i starym modelem gopro, zdjęcia i montaż nasz)

 

(klip kręcony telefonem,  zdjęcia i montaż nasz)

 

(klip kręcony gopro Videra + gimbal, zdjęcia i montaż nasz)

 

(klip kręcony starym modelem gopro z ręki, zdjęcia i montaż nasz)

 

 

Link do naszego kanału YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCkEwfZtd40x6ERhXpK5m_zw