Avatar użytkownika

Hectic Magazyn

0
patronów
0 
miesięcznie
320 
łącznie
0
patronów
0 zł 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że pozwalasz nam się rozwijać!

Imię i nazwisko każdego z naszych Patronów zostaną wpisane w zakładce na naszej stronie.
30 zł miesięcznie
Dziękujemy, że tworzysz Hectic razem z nami!

Każdy z Patronów, który wybierze ten próg, otrzyma losową grafikę o wysokiej rozdzielczości, z przeznaczeniem do wydruku.
Autorami prac będą artyści związani z działaniem Magazynu Hectic. W puli wysyłanych dzieł znajdą się autorskie fotografie, ilustracje i grafiki digitalowe.

50 zł miesięcznie
To dzięki Tobie zachowujemy naszą niezależność. Dziękujemy, że nas wspierasz!

Każdy z Patronów, który wybierze ten próg, otrzyma unikalny plakat Magazynu Hectic.
Plakat będzie przeznaczony do wydruku w formacie A2.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Hectic Magazyn w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hectic to w pełni niezależny magazyn internetowy, poświęcony życiu miasta, polityce, kulturze i sztuce. Jako grupa młodych studentów, działamy z samej pasji do dzielenia się najciekawszymi i najważniejszymi tematami. ​


Magazyn Hectic to źródło rzetelnych, ciekawych i unikalnych treści. Od najważniejszych wydarzeń ze świata sztuki, przez codzienny przewodnik po życiu miasta, aż po trzeźwe komentarze polityczne. Na naszej stronie znajdziesz wywiady, autorskie grafiki, a przede wszystkim niepowtarzalne publikacje młodych, niezależnych autorów. 

Czytaj nas na stronie hecticmagazyn.pl


Nasz studencki zespół składa się z osób o odmiennych pasjach, realizujących się w różnych dziedzinach. Daje nam to możliwość kształtowania świeżej i przekrojowej perspektywy na problemy społeczne i kulturowe współczesnego świata.

W naszych publikacjach zwracamy uwagę na pogłębioną analizę treści. Prezentujemy zaangażowane i przekrojowe artykuły, w których nie boimy się wyrazić własnej opinii. W parze z warstwą merytoryczną musi iść również estetyka treści. Hectic poza wartościowymi tekstami wyróżnia się niepowtarzalną warstwą wizualną, którą zawdzięczamy artystom zaangażowanym w działanie naszego zespołu.

Choć jesteśmy dopiero na samym początku drogi, nasze ambicje związane z Magazynem Hectic są ogromne. Wychodząc od publikacji internetowych, planujemy stworzyć własną markę, która zaangażuje się w działalność wydawniczą, organizację wydarzeń kulturowych oraz rozwinie swoją pracę o treści po angielsku. Pragniemy stać się przestrzenią, w ramach której młodzi artyści będą mogli dzielić się ze światem swoją twórczością. 


Już teraz możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Nasz zespół działa w pełni za darmo, z samej potrzeby rozwijania własnej wiedzy i pasji do dzielenia się nią. Mimo braku jakichkolwiek dotacji udało nam się stworzyć w pełni niezależny portal, publikujący ciekawe, wartościowe i ważne treści. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli dotrzeć do większego grona odbiorców, tworzyć bardziej rozbudowane publikacje i realizować naszą wizję rozwoju Hectic.
 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Hectic Magazyn już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dominika Wojtkowska
Dominika Wojtkowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.