Hectic Magazyn

W Patronite od 31.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3211

Liczba Patronów: 3151

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
10 miesięcznie
320 łącznie
Hectic to w pełni niezależny magazyn internetowy, poświęcony życiu miasta, polityce, kulturze i sztuce. Jako grupa młodych studentów, działamy z samej pasji do dzielenia się najciekawszymi i najważniejszymi tematami. ​

O Autorze

Magazyn Hectic to źródło rzetelnych, ciekawych i unikalnych treści. Od najważniejszych wydarzeń ze świata sztuki, przez codzienny przewodnik po życiu miasta, aż po trzeźwe komentarze polityczne. Na naszej stronie znajdziesz wywiady, autorskie grafiki, a przede wszystkim niepowtarzalne publikacje młodych, niezależnych autorów. 

Czytaj nas na stronie hecticmagazyn.pl


Nasz studencki zespół składa się z osób o odmiennych pasjach, realizujących się w różnych dziedzinach. Daje nam to możliwość kształtowania świeżej i przekrojowej perspektywy na problemy społeczne i kulturowe współczesnego świata.

W naszych publikacjach zwracamy uwagę na pogłębioną analizę treści. Prezentujemy zaangażowane i przekrojowe artykuły, w których nie boimy się wyrazić własnej opinii. W parze z warstwą merytoryczną musi iść również estetyka treści. Hectic poza wartościowymi tekstami wyróżnia się niepowtarzalną warstwą wizualną, którą zawdzięczamy artystom zaangażowanym w działanie naszego zespołu.

Choć jesteśmy dopiero na samym początku drogi, nasze ambicje związane z Magazynem Hectic są ogromne. Wychodząc od publikacji internetowych, planujemy stworzyć własną markę, która zaangażuje się w działalność wydawniczą, organizację wydarzeń kulturowych oraz rozwinie swoją pracę o treści po angielsku. Pragniemy stać się przestrzenią, w ramach której młodzi artyści będą mogli dzielić się ze światem swoją twórczością. 


Już teraz możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Nasz zespół działa w pełni za darmo, z samej potrzeby rozwijania własnej wiedzy i pasji do dzielenia się nią. Mimo braku jakichkolwiek dotacji udało nam się stworzyć w pełni niezależny portal, publikujący ciekawe, wartościowe i ważne treści. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli dotrzeć do większego grona odbiorców, tworzyć bardziej rozbudowane publikacje i realizować naszą wizję rozwoju Hectic.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika