W Patronite od 01.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 601

Liczba Patronów: 493

Zostań Patronem
Kup na prezent
39 patronów
885 miesięcznie
45 565 łącznie
Portal historyczny Histmag.org – https://histmag.org. Działamy od 1 października 2001 roku. Dążymy do tego, by w rzetelny i nieuciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów.

O Autorze

HISTMAG POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!

 

Histmag.org jest inicjatywą realizowaną oddolnie, niezależną od wielkich grup kapitałowych czy zagranicznych koncernów medialnych. Nie zabiegamy o środki od polityków i dużych koncernów. Chcemy dalej tworzyć dla Was medium niezależne od wszelkich wpływów, a do tego są nam potrzebne pieniądze. Wasze wsparcie pomoże nam się utrzymać i umożliwi rozwój naszego unikalnego projektu.

 

Histmag.org to najdłużej istniejący w Polsce serwis poświęcony szeroko rozumianej historii założony 1 października 2001 roku. Czyta nas blisko pół miliona osób miesięcznie. Staramy się uprawiać dziennikarstwo profesjonalne pod każdym względem – merytorycznym, językowym, warsztatowym. Obok publicystyki zajmujemy się także propagowaniem badań naukowych i popularnej, ale rzetelnej wiedzy o historii. Jesteśmy aktywnym medium, na bieżąco relacjonującym aktualne wydarzenia związane z historią. 

 

Dążymy do tego, by w rzetelny i nieuciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów.

 

Historię traktujemy wszechstronnie i interdyscyplinarnie. Interesuje nas to, jak przejawia się ona we współczesnym życiu społecznym i kulturalnym – w literaturze, muzyce, sztuce, polityce. Nasz portal jest zarejestrowanym tytułem prasowym. Zrealizowaliśmy również liczne akcje społeczne, np: Imperium Lechitów nie istniałoHistoria lokalna podlega ochronieJaka powinna być polska polityka historyczna? czy Polećmy książki premierowi. W latach 2011-2021 współorganizowaliśmy plebiscyt na najlepszą książkę historyczną Historia Zebrana. Wydaliśmy również kilka książek historycznych, pozytywnie odebranych przez recenzentów i media. Regularnie wydajemy e-booki i audiobooki.

 

 

Ilustracja w tle: obraz Quentina Matsysa Bankier z żoną

 

Profil światopoglądowy:

 

Nasi publicyści stanowią grupę o bardzo zróżnicowanych poglądach politycznych, społecznych, religijnych czy naukowych. Publikujemy teksty osób o różnych światopoglądach, pod warunkiem ich wysokiej wartości merytorycznej. Trzymamy się zasady: łączy nas historia!

 

Pragniemy, by Histmag.org był miejscem dyskusji i ścierania się różnych opinii. Przekonania wyrażane w poszczególnych artykułach, tak stricte historycznych, jak i dotyczących współczesności, są prywatnymi opiniami autorów (w tym członków redakcji), nie zaś odzwierciedleniem linii światopoglądowej całej redakcji. Najważniejsza jest dla nas naukowa i dziennikarska rzetelność.

 

strona główna portalu: https://histmag.org/
profil na Facebooku: https://www.facebook.com/histmag.org
profil na Twitterze: https://twitter.com/Histmagorg

e-mail: redakcja@histmag.org

 

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PATRONÓW!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Robert Jewiak
Robert Jewiak
Próg: 25 zł
Szymon Sobczyk
Szymon Sobczyk
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Mateusz Baran
Mateusz Baran
Próg: 15 zł
Izabela Wiśniewska
Izabela Wiśniewska
Próg: 15 zł