Avatar użytkownika

Histmag.org

45
patronów
1 180 
miesięcznie
60 015 
łącznie
45
patronów
1 180 zł 60 015 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PRÓG MIEDZIANY. Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie dla Histmaga. Otrzymujesz oficjalne podziękowania: w serwisie i jednorazowo drogą mailową, a także 1 głos podczas comiesięcznych głosowań na kolejne realizowane przez nas tematy tekstów.

Podziękowania przekażemy też wszystkim osobom wspierającym nas wyższymi kwotami.
10 zł miesięcznie
PRÓG BRĄZOWY. Każdego miesiąca Twój banknot z Mieszkiem I wspiera rzetelną popularyzację historii – dziękujemy!

W związku z tym dysponujesz podwójną siłą głosu.
15 zł miesięcznie
PRÓG STALOWY. Twoje regularne wsparcie pozwala nam zwiększyć liczbę i jakość naszych publikacji.

Otrzymujesz łącznie 4 głosy podczas każdego głosowania na najlepsze teksty.

25 zł miesięcznie
PRÓG SREBRNY. Dzięki Twojemu wsparciu możemy szybciej rozwijać portal – to ogromna pomoc! Podczas każdego głosowania na najlepsze artykuły masz do dyspozycji 8 głosów.
35 zł miesięcznie
PRÓG ZŁOTY. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za regularną, konkretną pomoc. Dysponujesz 12-krotną siłą głosu podczas głosowań.
100 zł miesięcznie
PRÓG DIAMENTOWY. Należysz do grupy osób najhojniej nas wspierających. Dysponujesz aż 50-krotną siłą głosu podczas głosowań. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Histmag.org w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal historyczny Histmag.org – https://histmag.org. Działamy od 1 października 2001 roku. Dążymy do tego, by w rzetelny i nieuciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów.

HISTMAG POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!

 

Histmag.org jest inicjatywą realizowaną oddolnie, niezależną od wielkich grup kapitałowych czy zagranicznych koncernów medialnych. Nie zabiegamy o środki od polityków i dużych koncernów. Chcemy dalej tworzyć dla Was medium niezależne od wszelkich wpływów, a do tego są nam potrzebne pieniądze. Wasze wsparcie pomoże nam się utrzymać i umożliwi rozwój naszego unikalnego projektu.

 

Histmag.org to najdłużej istniejący w Polsce serwis poświęcony szeroko rozumianej historii założony 1 października 2001 roku. Czyta nas blisko pół miliona osób miesięcznie. Staramy się uprawiać dziennikarstwo profesjonalne pod każdym względem – merytorycznym, językowym, warsztatowym. Obok publicystyki zajmujemy się także propagowaniem badań naukowych i popularnej, ale rzetelnej wiedzy o historii. Jesteśmy aktywnym medium, na bieżąco relacjonującym aktualne wydarzenia związane z historią. 

 

Dążymy do tego, by w rzetelny i nieuciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów.

 

Historię traktujemy wszechstronnie i interdyscyplinarnie. Interesuje nas to, jak przejawia się ona we współczesnym życiu społecznym i kulturalnym – w literaturze, muzyce, sztuce, polityce. Nasz portal jest zarejestrowanym tytułem prasowym. Zrealizowaliśmy również liczne akcje społeczne, np: Imperium Lechitów nie istniałoHistoria lokalna podlega ochronieJaka powinna być polska polityka historyczna? czy Polećmy książki premierowi. W latach 2011-2021 współorganizowaliśmy plebiscyt na najlepszą książkę historyczną Historia Zebrana. Wydaliśmy również kilka książek historycznych, pozytywnie odebranych przez recenzentów i media. Regularnie wydajemy e-booki i audiobooki.

 

 

Ilustracja w tle: obraz Quentina Matsysa Bankier z żoną

 

Profil światopoglądowy:

 

Nasi publicyści stanowią grupę o bardzo zróżnicowanych poglądach politycznych, społecznych, religijnych czy naukowych. Publikujemy teksty osób o różnych światopoglądach, pod warunkiem ich wysokiej wartości merytorycznej. Trzymamy się zasady: łączy nas historia!

 

Pragniemy, by Histmag.org był miejscem dyskusji i ścierania się różnych opinii. Przekonania wyrażane w poszczególnych artykułach, tak stricte historycznych, jak i dotyczących współczesności, są prywatnymi opiniami autorów (w tym członków redakcji), nie zaś odzwierciedleniem linii światopoglądowej całej redakcji. Najważniejsza jest dla nas naukowa i dziennikarska rzetelność.

 

strona główna portalu: https://histmag.org/
profil na Facebooku: https://www.facebook.com/histmag.org
profil na Twitterze: https://twitter.com/Histmagorg

e-mail: redakcja@histmag.org

 

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PATRONÓW!

Cele Autora

Wybieramy już dwa artykuły!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 820 zł brakuje
59%
Po osiągnięciu tego celu, Patroni będą mogli wybierać już nie jeden, a dwa dodatkowe teksty, które ukażą się dzięki Waszemu wsparciu.

Każdy wspierający może brać udział w głosowaniach, otrzymując liczbę głosów przedstawionych w opisie każdego progu. Głosy nie mogą być dzielone pomiędzy poszczególne opcje w głosowaniu (czyli np. Patron wspierający nas wpłatami z progu srebrnego, wybierając między trzema możliwościami, musi wszystkie swoje 4 głosy przeznaczyć na tylko jedną z nich).


DODATKOWE CELE WASZEGO WSPARCIA przedstawiamy na naszej stronie: https://histmag.org/wsparcie - ich realizacja uzależniona jest od zebrania określonej kwoty nie tylko za pośrednictwem Patronite, ale również i kanałów alternatywnych.

Jeśli uda nam się przekroczyć próg 2000 zł - założymy kolejne. Każdy dodatkowy tysiąc złotych miesięcznie pozwoli na dołączenie kolejnego tekstu do głosowania.
Patroni wybierają artykuł, który dzięki wsparciu opublikujemy na łamach Histmag.org
  • 1 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Chcemy umożliwić naszym Patronom współdecydowanie o treściach publikowanych na łamach Histmag.org. Głosowania są przeprowadzane drogą internetową i służą podejmowaniu decyzji o tematach dodatkowych materiałów (np. artykułów, publicystyki), które dla Was zrealizujemy – poprzez wybór najciekawszych spośród propozycji redakcji.

Każdy wspierający może brać udział w głosowaniach, otrzymując liczbę głosów przedstawionych w opisie każdego progu. Głosy nie mogą być dzielone pomiędzy poszczególne opcje w głosowaniu (czyli np. Patron wspierający nas wpłatami z progu srebrnego, wybierając między trzema możliwościami, musi wszystkie swoje 4 głosy przeznaczyć na tylko jedną z nich).


DODATKOWE CELE WASZEGO WSPARCIA przedstawiamy na naszej stronie: https://histmag.org/wsparcie - ich realizacja uzależniona jest od zebrania określonej kwoty nie tylko za pośrednictwem Patronite, ale również i kanałów alternatywnych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Histmag.org już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
10 zł
Marcin Senderski
Marcin Senderski
50 zł
Anonimowy patron
25 zł
Marcin O.
Marcin O.
35 zł
Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.