Avatar użytkownika

Historia BEZ KITU

20
patronów
525 
miesięcznie
3 625 
łącznie
20
patronów
525 zł 3 625 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
dziękujemy za wsparcie
25 zł miesięcznie
Umieścimy Twoje nazwisko na liście Patronów, publikowanej raz w miesiącu na końcu rozmowy
50 zł miesięcznie
Możesz zadać pytania do publikowanych rozmów, na które odpowiedzą nasi rozmówcy oraz wyślemy Ci mailowo certyfikat osoby wspierającej projekt Historia BEZ KITU
100 zł miesięcznie
Udostępnimy Ci listy planowanych rozmów i będziesz mógł przesłać pytania do przygotowywanych odcinków
300 zł miesięcznie
Zaprosimy Cię na spotkania zorganizowane z naszymi autorami w Warszawie oraz zastaniesz wymieniony jako sponsor jednego odcinka
1000 zł miesięcznie
Zaprosimy Cię na indywidualne spotkanie z naszym autorem

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Historia BEZ KITU w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Historia BEZ KITU - kanał poświęcony historii najnowszej Polski i Świata

Historia Bez Kitu to kanał poświęcony historii najnowszej, prowadzony przez Towarzystwo Edukacji Obywatelskiej ohistorie. Jesteśmy historykami, nauczycielami i edukatorami. Historia Bez Kitu to nasz głos w dyskusji dotyczącej modelu edukacji historycznej i obywatelskiej, zarówno tej formalnej – szkolnej i uniwersyteckiej, jak i nieformalnej – skierowanej do wszystkich tych, dla których historia jest po prostu interesująca.  Bliskie jest nam postrzeganie historii wieloaspektowo. Nie chcemy by autorytarny sposób nauczania historii zdominował polską szkołę.

Wspierając nas pomagacie stworzyć alternatywną - do tej finansowanej przez państwo – opowieść o historii dla nauczycieli, uczniów, rodziców i wszystkich zainteresowanych. Mamy ambicje by nasze rozmowy pokazywały nieprzekłamany obraz dziejów najnowszych Polski i świata. Produkujemy filmy na tematy, które wywołują gorące spory w debacie publicznej. Do rozmów zapraszamy specjalistów oraz gości, którzy byli uczestnikami kluczowych wydarzeń w najnowszej historii Polski. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują nasze materiały na lekcjach.

Pracujemy z pasji i nadziei na lepsze jutro polskiej edukacji i jakości życia społecznego. Nie płacimy naszym rozmówcom honorariów. Potrzebujemy wsparcia, żeby zapewnić techniczne warunki do nagrań i popularyzacji kanału. Pamiętajcie: edukacja historyczna odgrywa kluczową rolę w naszym społeczeństwie z wielu ważnych powodów.

Nasz portal uczy: zrozumienia przeszłości, krytycznego i samodzielnego myślenia, uczenia się na błędach przeszłości, rozwijania empatii i odkrywania tożsamości. Edukacja historyczna dostarcza narzędzi i umiejętności potrzebnych do skutecznego funkcjonowania w przyszłości. Zrozumienie przeszłości pomaga przewidywać możliwe konsekwencje działań, podejmować lepsze decyzje i budować lepszą przyszłość.

Za pieniądze Patronów opłacimy ekipę filmową, dźwiękowca, montażystę, kupimy prawa do niektórych materiałów, czy zapłacimy grafikowi. Pokryjemy bieżące wydatki.

Dzięki rozmowom z elitą akademickich historyków, nauczycieli i publicystów chcemy dać wkład w rozwój świadomego, wrażliwego społeczeństwa obywatelskiego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Historia BEZ KITU już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Machura
Piotr Machura
25 zł
Ewa Jajkowska
Ewa Jajkowska
25 zł
Sławomir Łukasiewicz
Sławomir Łukasiewicz
10 zł
Tomasz Minksztyn
Tomasz Minksztyn
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.