Avatar użytkownika

Historie Kryminalne

0
patronów
0 
miesięcznie
48 
łącznie
0
patronów
0 zł 48 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję za Twoje wsparcie! Wiem, że regularny wydatek nawet 3 zł miesięcznie może być problematyczny, ale Twoja pomoc pomoże mi systematyczne polepszać jakość moich filmów. Dzięki temu będę mogła dostarczać Ci bardziej wartościowe i dopracowane treści w regularnych odstępach czasu. W zamian zaoferuję Ci dostęp do zamkniętej grupy Facebook, na której będziemy mogli wspólnie podyskutować o tematach odcinków oraz porozmawiać o ciekawych sprawach kryminalnych, o których jeszcze mogłabym opowiedzieć. Propozycje moich Patronów będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności ? Dziękuję!
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
20 dostępnych miejsc
30 zł miesięcznie to już naprawdę duża kwota. Jeśli zdecydujesz się na wsparcie mnie taką sumą, w zamian podziękuję Ci poprzez umieszczenie Twojego nazwiska lub nicku na końcu moich odcinków na liście Patronów VIP. Oczywiście będziesz miał/a również dostęp do zamkniętej grupy Facebook. Liczba Patronów VIP jest ograniczona, także kto pierwszy ten lepszy ? Pamiętaj też, że Twoje wsparcie pozwoli mi znacząco poprawić jakość moich filmów. Dziękuję! ?
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Za tak ogromne wsparcie mogę odwdzięczyć Ci się poprzez umieszczenie w opisach wszystkich moich filmów linku do podanego przez Ciebie kanału Youtube czy też strony internetowej wraz z ich krótkim opisem. Linki będą widoczne w opisach moich filmów tak długo jak długo będziesz mógł mnie wspierać ? Linki i ich opis nie mogą naruszać regulaminu Youtube (np treści pornograficzne czy też szerzące nienawiść na jakimkolwiek tle). Jeśli masz wątpliwości - napisz do mnie na adres poczta@historiekryminalne.pl. Oczywiście "nagrody" z niższych progów obowiązują również tutaj (dostęp do zamkniętej grupy Facebook oraz umieszczenie nazwiska lub nicku na liście Patronów Super VIP na końcu nowo powstających filmów). Liczba Patronów Super VIP jest mocno ograniczona ?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Historie Kryminalne w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam Was serdecznie! Mam na imię Anna i prowadzę bloga kryminalnego oraz kanał Youtube o tematyce kryminalnej. Poruszam na nich sprawy tajemniczych zaginięć oraz niewyjaśnionych zgonów i zbrodni. Zapraszam do zapoznania się z moimi tekstami i nagraniami ?

WITAJCIE!

Mam na imię Anna. Odkąd pamiętam interesuję się tematyką związaną z wszelkiego rodzaju historiami kryminalnymi, takimi jak zbrodnie, porwania czy też zaginięcia. Szczególnie fascynują mnie historie dotąd nie wyjaśnione.

historie kryminalne blog

 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Od niedawna prowadzę bloga kryminalnego oraz kanał Youtube, na których umieszczam historie kryminalne, które szczególnie mnie zainteresowały i którymi chciałabym podzielić się z osobami równie zafascynowanymi tymi tematami. 

Początki były ciężkie ? Słaby sprzęt i brak doświadczenia nie działały na moją korzyść. Na szczęście udało mi się zakupić lepszy mikrofon i z czasem, również dzięki konstruktywnej krytyce osób oglądających moje filmy na Youtube, moje nagrania stały się trochę lepsze.  Do wymarzonego ideału jednak jeszcze wiele brakuje.  

 

DLACZEGO PATRONITE?

Staram się tworzyć moje filmy z jak największą starannością, ale jak pewnie większość osób, ogranicza mnie niewielka ilość wolnego czasu oraz brak profesjonalnego sprzętu czy też oprogramowania. Chciałabym też rozpocząć przygodę z podcastami, na co nie do końca pozwala mi mój obecny mikrofon.

historie kryminalne podcast

Pomimo tego, że mój kanał Youtube sukcesywnie zyskuje nowych subskrybentów, możliwości zarabiania na reklamach są znacznie ograniczone, co ma związek z tematyką kanału. Aby uzyskać pieniądze na dalszy rozwój musiałam więc poszukać innych możliwości. Z tego względu zdecydowałam się założyć konto na Patronite.

Jeśli zapoznałaś/łeś się już z moim blogiem oraz kanałem Youtube i choć trochę spodobały Ci się treści, które tam umieszczam, to może zechciałabyś/ zechciałbyś mnie wesprzeć? ?

 

PO CO MI TE PIENIĄDZE?  ?

Pieniądze, które być może uda mi się zebrać dzięki Wam, chciałabym przeznaczyć na zakup nowego mikrofonu, oprogramowania do edycji dźwięku i filmów oraz utrzymanie mojego bloga kryminalnego w kolejnych latach (domena, hosting www)

Być może udało by mi się też ograniczyć ilość nadgodzin, dzięki czemu mogłabym publikować filmy częściej

Historie kryminalne blog

 

CO W ZAMIAN?

Jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na wsparcie mnie (patrz- "progi"), to w zamian chciałabym zaoferować to, co obecnie jestem w stanie, czyli:

  • podziękowania dla patronów umieszczone na końcu moich nowych filmów
  • zaproszenie do zamkniętej grupy Facebook, na której będziemy mogli porozmawiać o omawianych przeze mnie sprawach lub o tematach, które powinnam w przyszłości poruszyć (propozycje moich patronów będą brane pod uwagę na pierwszym miejscu ?)
  • umieszczenie w opisie wszystkich moich filmów linku do podanego przez patrona kanału Youtube lub strony internetowej wraz z krótkim opisem

 

NA ZAKOŃCZENIE 

Jeśli dotarłaś/łeś  do końca tego tekstu to bardzo Ci dziękuję ?

Nawet jeśli nie zechcesz wesprzeć mnie finansowo, to zapraszam Cię do odwiedzenia mojego kanału Youtube oraz bloga kryminalnego a także strony facebook. Będzie mi bardzo miło mogąc podzielić się z Tobą ciekawymi historiami kryminalnymi ?

Cele Autora

Zakup sprzętu
  • 1 000 zł
  • 952 zł brakuje
4%
Jeśli uda mi się uzbierać taką kwotę, chciałabym przeznaczyć ją na zakup profesjonalnego sprzętu (rejestratora dźwięku i akcesoriów). To pozwoli mi polepszyć jakość nagrań.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Historie Kryminalne już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Kamińska
Katarzyna Kamińska
3 zł
Monika Knap
Monika Knap
3 zł
Karolina Stańska
Karolina Stańska
3 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.