Historie Kryminalne

W Patronite od 03.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
48 łącznie
Witam Was serdecznie! Mam na imię Anna i prowadzę bloga kryminalnego oraz kanał Youtube o tematyce kryminalnej. Poruszam na nich sprawy tajemniczych zaginięć oraz niewyjaśnionych zgonów i zbrodni. Zapraszam do zapoznania się z moimi tekstami i nagraniami ?

O Autorze

WITAJCIE!

Mam na imię Anna. Odkąd pamiętam interesuję się tematyką związaną z wszelkiego rodzaju historiami kryminalnymi, takimi jak zbrodnie, porwania czy też zaginięcia. Szczególnie fascynują mnie historie dotąd nie wyjaśnione.

historie kryminalne blog

 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Od niedawna prowadzę bloga kryminalnego oraz kanał Youtube, na których umieszczam historie kryminalne, które szczególnie mnie zainteresowały i którymi chciałabym podzielić się z osobami równie zafascynowanymi tymi tematami. 

Początki były ciężkie ? Słaby sprzęt i brak doświadczenia nie działały na moją korzyść. Na szczęście udało mi się zakupić lepszy mikrofon i z czasem, również dzięki konstruktywnej krytyce osób oglądających moje filmy na Youtube, moje nagrania stały się trochę lepsze.  Do wymarzonego ideału jednak jeszcze wiele brakuje.  

 

DLACZEGO PATRONITE?

Staram się tworzyć moje filmy z jak największą starannością, ale jak pewnie większość osób, ogranicza mnie niewielka ilość wolnego czasu oraz brak profesjonalnego sprzętu czy też oprogramowania. Chciałabym też rozpocząć przygodę z podcastami, na co nie do końca pozwala mi mój obecny mikrofon.

historie kryminalne podcast

Pomimo tego, że mój kanał Youtube sukcesywnie zyskuje nowych subskrybentów, możliwości zarabiania na reklamach są znacznie ograniczone, co ma związek z tematyką kanału. Aby uzyskać pieniądze na dalszy rozwój musiałam więc poszukać innych możliwości. Z tego względu zdecydowałam się założyć konto na Patronite.

Jeśli zapoznałaś/łeś się już z moim blogiem oraz kanałem Youtube i choć trochę spodobały Ci się treści, które tam umieszczam, to może zechciałabyś/ zechciałbyś mnie wesprzeć? ?

 

PO CO MI TE PIENIĄDZE?  ?

Pieniądze, które być może uda mi się zebrać dzięki Wam, chciałabym przeznaczyć na zakup nowego mikrofonu, oprogramowania do edycji dźwięku i filmów oraz utrzymanie mojego bloga kryminalnego w kolejnych latach (domena, hosting www)

Być może udało by mi się też ograniczyć ilość nadgodzin, dzięki czemu mogłabym publikować filmy częściej

Historie kryminalne blog

 

CO W ZAMIAN?

Jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na wsparcie mnie (patrz- "progi"), to w zamian chciałabym zaoferować to, co obecnie jestem w stanie, czyli:

  • podziękowania dla patronów umieszczone na końcu moich nowych filmów
  • zaproszenie do zamkniętej grupy Facebook, na której będziemy mogli porozmawiać o omawianych przeze mnie sprawach lub o tematach, które powinnam w przyszłości poruszyć (propozycje moich patronów będą brane pod uwagę na pierwszym miejscu ?)
  • umieszczenie w opisie wszystkich moich filmów linku do podanego przez patrona kanału Youtube lub strony internetowej wraz z krótkim opisem

 

NA ZAKOŃCZENIE 

Jeśli dotarłaś/łeś  do końca tego tekstu to bardzo Ci dziękuję ?

Nawet jeśli nie zechcesz wesprzeć mnie finansowo, to zapraszam Cię do odwiedzenia mojego kanału Youtube oraz bloga kryminalnego a także strony facebook. Będzie mi bardzo miło mogąc podzielić się z Tobą ciekawymi historiami kryminalnymi ?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Kamińska
Katarzyna Kamińska
Próg: 3 zł
Monika Knap
Monika Knap
Próg: 3 zł
Karolina Stańska
Karolina Stańska
Próg: 3 zł