Holistyczne.pl

W Patronite od 09.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2632

Liczba Patronów: 2555

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
40 łącznie
Piszę, słucham, podpowiadam. Oddycham. Smakuję. Żyję. Wspieram w poszukiwaniach spokoju, ukojenia i harmonii. Wierzę, że od spokoju wszystko się zaczyna. I zdrowie, i życie i szczęście. Jestem pielęgniarką, terapeutą, pasjonatką holistycznego podejścia do życia. Zieje ogniem i mam kieszenie spokoju.

O Autorze

Holistyczne.pl to miejsce gdzie wspieram w poszukiwaniach spokoju, ukojenia i harmonii. Bo wierzę, że od spokoju wszystko się zaczyna. I zdrowie, i życie i szczęście.Jestem pielęgniarką, terapeutą, pasjonatką holistycznego podejścia do życia. Oddycham. Smakuję. Żyję!

Towarzyszę w poszukiwaniach równowagi i złotego środka. Szczególną troską otaczam osoby wycieńczone i zagubione w trudnej codzienności. Chcę by i oni znaleźli tę ich jakość życia, o której marzą. A ja tyle lat uczyłam się jak jej szukać.

Byłam, jestem i będę pielęgniarką. Bo albo się nią jest albo się ten zawód wykonuje. Ja jestem. A moje pielęgnowanie ma teraz zupełnie inny wymiar. Holistyczny. Przez lata doświadczenia zbieranego w różnych placówkach służby zdrowia (od małych wiejskich przychodni po korpoplacówki i szpitale) ale przede wszystkim jako ja mama (na dodatek niepełnosprawnego dziecka), kobieta, żona, przyjaciółka czy sąsiadka a i też pacjentka wiem, że tylko biorąc życie całościowo jesteśmy w stanie zachować równowagę. A równowaga to spokój. A spokój to zdrowie. To miłość. To radość. To życie. Bo od spokoju wszystko się zaczyna. I Ty. I ja. 


I o tym właśnie jest Holistyczne.pl O oddychaniu (pełną piersią). O Smakowaniu (nie tylko schabowego). O życiu. By zająć i zaopiekować się każdym ważnym tematem. By pokazać, jak prosto można pielęgnować swoje życie. I to nie tylko w wymiarze stricte medycznym ale holistycznie czyli całościowo. Jak dbać o serce to w ciele ale i w duszy. Jak być tu i teraz ale i jutro. W równowadze.

Chciałabym, abyśmy wspólnie na szukali narzędzi, których potrzebujesz, aby być na bieżąco, poprawiać swoje samopoczucie i wdrażać działania prowadzące do osiągnięcia celów w zakresie życia i dobrego samopoczucia.

Nie wyciągnę Ci szwów przez internet, ani nie zrobię zastrzyku ale możesz liczyć na:

 • całościowe podejście,
 • zaufane informacje,
 • łatwo dostępną treść,
 • spersonalizowane informacje zwrotne,
 • specjalistyczne poradnictwo, 
 • lepsze samopoczucie,
 • dużo spokoju.

Istnieją nieskończone sposoby na poprawę samopoczucia, dlatego cieszę się, że mogę podzielić się z Tobą moim holistycznym podejściem do zdrowia i życia i mam nadzieję, że te informacje poprowadzą Cię do przodu.

Dzięki Twojemu wsparciu, mogę zacząć drążyć tematy, które są czasochłonne i pracochłonne. 

Zgromadzone zasoby pozwolą mi też testować różnorakie terapie, produkty, kupować książki, uczestniczyć w kursach. Jednym słowem szukać i poszerzać wiedzę by ją weryfikować a przede wszystkim dzielić się nią z Tobą. Byś mogła/ mógł wykorzystywać ją w życiu.

 Oczywiście są też podstawy: witryna, serwer, sprzęt itp.

Nie wyślę Ci pocztówki, magnesu ani rysunku (choć do szukania ukojenia w sztuce będę Cię czasem zachęcać). Będąc moją Patronką/Patronem dajesz mi czas i zasoby niezbędny do kreowania treści, którymi chcę się z Tobą podzielić :)

Dziękuję, że tu jesteś!

Aga


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł