Homokomando

W Patronite od 01.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 902

Liczba Patronów: 979

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
390 miesięcznie
3 500 łącznie

homopropaganda

10 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

9 610 zł

brakuje

Wchodzimy z tęczą tam, gdzie jej do tej pory nie było. Zwracamy uwagę na brak podstawowych praw osób LGBT+, i przekonujemy społeczeństwo, że już czas dostrzec, że też jesteśmy ludźmi.

Nasze działania są pracochłonne i wymagają kosztów, jak choćby koszty przejazdów między miastami, wypożyczenia platform na marsze równości, druk flag i opasek, nagłośnienie. Abyśmy mogli je kontynuować - musimy mieć stałe źródło finansowania. Pomóż!

rozwój i treningi w całej Polsce

24 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

23 610 zł

brakuje

Chcemy aktywizować społeczność LGBT+ i sojuszniczek_ków w całej Polsce. Tworzyć nowe grupy sportowo-aktywistyczne, organizować Biegi Równości, uczyć samoobrony. Propagować zdrowy styl życia i siać homopropagandę wszędzie tam, gdzie znajdą się chętne osoby.

W tym celu musimy zwiększyć intensywność podróży, zaangażować profesjonalnych trenerów, i zainwestować w promocję homoseksua…

znaczy naszych wydarzeń i treningów ;)

obozy szkoleniowe

40 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

39 610 zł

brakuje

Chcemy też organizować obozy sportowo-aktywistyczne, których uczestniczki_cy podniosą swoją sprawność fizyczną, ale też dowiedzą jak organizować i wspierać marsze równości i inne wydarzenia społeczne, jak zarządzać tłumem podczas protestów, jak deeskalować napięcie w sytuacjach kryzysowych. Przy tym - stworzyć też cykl materiałów dostępnych na YouTube, które w przystępny sposób przybliżą te tematy.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ireneusz Janczur
Ireneusz Janczur
Próg: 15 zł
Rafał B.
Rafał B.
Próg: 15 zł
Eliza Więcław
Eliza Więcław
Próg: 100 zł
Kuba Morawski
Kuba Morawski
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł