Podróżniczy Hubcio

W Patronite od 16.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 445

Liczba Patronów: 416

Zostań Patronem
36 patronów
888 miesięcznie
2 494 łącznie
Jestem Podróżniczy Hubcio. Prowadzę biuro podróży w Dubaju. Produkuję muzykę i uczę ludzi jak tanio zwiedzać świat! Ledwo zdałem maturę, na studiach mnie nie widzieli, ale poświęciłem swoje życie pasji, którą chcę się z Wami dzielić.

O Autorze

PODRÓŻE Z HUBERTEM

Hubert Pleskot – producent muzyki, fotograf, filmowiec, wizjoner, podróżnik – tak nazywają mnie ludzie z mojego środowiska, a jak jest naprawdę? Kim jestem?

Urodziłem się w Warszawie i do 16 roku życia moją jedyną pasją była Tibia oraz piłka nożna, lecz kontuzja zweryfikowała moje plany i musiałem zająć się czymś innym. Rozpoczęło się na pomocy przy organizacji imprez klubowych. Dzięki temu stawiałem pierwsze kroki w marketingu. Potem przerodziło się to w pasję do DJingu, a następnie produkcję muzyki, którą zajmuje się już od 7 lat. W międzyczasie zarządzałem drugim największym na świecie blogiem w tematyce muzyki elektronicznej.

 

Jednak moją największą pasją jest… PODRÓŻOWANIE.

 

 

Do tej pory odwiedziłem 70 państw świata, byłem na 5 kontynentach. Ponad pół roku mieszkałem w Ameryce Południowej, rozpoczynając na mistycznej Wyspie Wielkanocnej, a kończąc na rajskich wyspach Galapagos. W 2018 wspólnie ze znajomymi zebraliśmy środki na budowę szkoły w Kenii oraz adopcję kilkudziesięciu najuboższych dzieci. Obecnie jako Fundacja Siewców finalizujemy budowę ośrodka rehabilitacji dla niepełnosprawnych dzieci. Wszystkie swoje działania staram się realizować przy jednoczesnym zaangażowaniu w różne cele charytatywne, ponieważ uważam, że od życia nie można tylko „brać”, ale przede wszystkim należy dzielić się z innymi tym co posiadamy. W podróży miewałem lepsze i gorsze chwile, ale wizja odkrycia nowych miejsc nigdy nie pozwalała mi się poddać.

Na początku roku 2018 podjąłem decyzję, że chcę pomagać innym tanio podróżować, czego efektem było powstanie mojej grupy Podróżnicze Hubcie. Był to strzał w dziesiątkę! Następnym krokiem jest działalność o której od dawna marzyłem, a o której właśnie czytasz. Podróże z Hubertem to już nie tylko blog, ale przede wszystkim profesjonalna firma, która zorganizuje Ci niezapomnianą podróż. Obecnie dysponuję kilkudziesięcioma apartamentami w Dubaju oraz świadczę ogromną ilość usług. Oprócz tego organizuję wyjazdy ze mną. W kolejnych kilku latach w mojej ofercie znajdą się wyprawy w najbardziej odległe zakątki Ameryki Południowej, Azji, a dla najwytrwalszych podróżników egzotyczne wyprawy na Bora Bora w Polinezji Francuskiej.

Przyszłościowo myśląc – planuję działać globalnie i organizować wyjazdy na wielką skalę. Dołożę wszelkich starań by moja oferta usatysfakcjonowała nie tylko preferujących wypoczynek w promieniach słońca, ale przede wszystkim tych, którzy uwielbiają podróże z krwi i kości z dreszczykiem emocji. Moimi działaniami kieruje pasja, chęć odkrywania świata i niesamowita możliwość dzielenia się tym wszystkim z innymi!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Pamela Portalska
Pamela Portalska
Próg: 19 zł
Michał Smereka
Michał Smereka
Próg: 39 zł
Repcak 98
Repcak 98
Próg: 79 zł
Anonimowy patron
Próg: 39 zł
Karolina Kosińska
Karolina Kosińska
Próg: 19 zł
Arkadiusz Waniszewski
Arkadiusz Waniszewski
Próg: 19 zł