Hubert Lamański

W Patronite od 09.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3340

Liczba Patronów: 2899

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
30 łącznie
Dzień dobry moi drodzy! Na kanale Youtube pokazuję, że każdy, nawet mały skrawek ziemi, można zamienić w coś Wow! Kieruję się mottem: “Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci”. Jeśli dla Ciebie również ważne są te wartości to możesz pomóc mi zrealizować moje cele.

O Autorze

Nazywam się Hubert Lamański i jestem pasjonatem ogrodnictwa oraz mistrzem florystyki. 
Od kilku lat prowadzę swój kanał na YouTube, gdzie opowiadam i pokazuję swoim widzom fascynujący i niepowtarzalny świat roślin i ogrodów. Prezentuję wartościowe i interesujące treści związane z dbaniem o rośliny zielone, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów, tarasów
i balkonów oraz szeroko pojętą florystyką. Przekazuję wiedzę oraz swoje doświadczenie.

Dlaczego Patronite?
Wsparcie patronów pozwoli nam uzupełnić sprzęt do filmowania oraz wspomoże bieżące koszta, które ponosimy w związku z prowadzeniem kanału. Chcemy się rozwijać, aby tworzyć coraz lepsze treści dla Was. Wierzymy, że z naszymi patronami wszystko jest możliwe!

Co planujemy?
W planach mamy zakup szklarni oraz nowych elementów do ogrodu. Chcemy również stworzyć domek ogrodnika z prawdziwego zdarzenia. Również sam ogród wymaga sporo pracy, chcemy go tworzyć, zmieniać i działać w nim na nowo każdego roku, a wszystkim tym dzielić się z Wami w nowych odcinkach na kanale. Nie zabraknie również roślin zielonych, porad, testów sprzętu i wszystkiego co związane jest z ogrodem i zielenią. Głównym celem natomiast jest stworzenie ogrodu pokazowego w którym chcemy stworzyć centrum hortiterapii dla osób starszych i dzieci (ścieżki sensoryczne i ogród doświadczeń).

Pomóż nam stworzyć coś wyjątkowego! Ogrody to przyszłość!

 

Zobacz mój kanał oraz profil na instagramie. Śledź #wowgarden.

https://www.youtube.com/@HubertLamanski

ig: hubert_lamanski_flower_land

Kilka osiągnięć Huberta Lamańskiego:

 • wydanie własnej książki "Kwiatowe dekoracje" - Druga w druku :)
 • prowadzenie ogrodniczego kanału na YT
 • zdobycie tytułu mistrza florystyki
 • nominacja w konkursie Florysta roku 2021 i 2022 (TOP 3)
 • publikacja prac w prestiżowej książce Floral Annual opisującej 100 najzdolniejszych florystów młodego pokolenia na świecie
 • prowadzenie zajęć z dziećmi z hortiterapii (od 10 lat; jako jeden z pierwszych w Polsce)
 • studia na Universidad Autónoma de Barcelona (UAB)

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Obserwator Gospodarczy
Obserwator Gospodarczy
Próg: 10 zł