Avatar użytkownika

Hubert Lamański

0
patronów
0 
miesięcznie
50 
łącznie
0
patronów
0 zł 50 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś ze mną. Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy bo nawet mała cegiełka pomoże zbudować wielki mur. Właśnie dołączyłeś do budowniczych niesamowitych wartości.

W podziękowaniu zostaniesz wymieniony w liście patronów w czasie trwania Twojego wsparcia.
20 zł miesięcznie
W budowaniu ogrodniczych wartości oprócz cegiełek ważne są też większe elementy. Takie wsparcie pozwoli na postawienie solidnych fundamentów pod moje cele.

W podziękowaniu możesz dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, gdzie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z innymi oraz skorzystać z moich porad. Otrzymujesz też nagrodę z poprzedniego progu.
50 zł miesięcznie
Widzę że tematyka ogrodowa jest dla Ciebie bardzo ważna, dlatego uczestniczysz w budowaniu "dachu". Dach to bezpieczeństwo i spokój, które potrzebne mi są aby realizować jeszcze więcej ciekawych pomysłów bez obaw o fundusze.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie dostaniesz wcześniejszy dostęp do moich filmów oraz nagrody z wcześniejszych progów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
Teraz dbasz już o każdy szczegół. Chcesz ze mną stworzyć coś niezwykłego. Wiesz dobrze, że wymaga to pracy i zaangażowania. W podziękowaniu za Twoje otrzymasz od nas elektroniczny certyfikat Patrona.

Przysługują Ci również nagrody z wcześniejszych progów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie to wielkie możliwości i wielkie szanse na osiągnięcie mojego głównego celu jakim jest pokazowy ogród otwarty dla wszystkich. W podziękowaniu za Twoje wsparcie zostaniesz mecenasem odcinka, a my wspomnimy w nim o Tobie lub Twojej firmie.

Wymagane minimum 3-miesięczne wsparcie. Przysługują Ci również nagrody z wcześniejszych progów.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Prawdziwe piękno w czystej postaci. Sprawiasz, że coś co niemożliwe staje się realne. W tym momencie nasze cele są na wyciągnięcie ręki! W podziękowaniu za Twoje wsparcie stworzymy wspólny odcinek w którym będziesz mógł wystąpić. U nas, lub może w Twoim ogrodzie? Ty decydujesz!

Wymagane minimum 3-miesięczne wsparcie. Przysługują Ci również nagrody z wcześniejszych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Hubert Lamański w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzień dobry moi drodzy! Na kanale Youtube pokazuję, że każdy, nawet mały skrawek ziemi, można zamienić w coś Wow! Kieruję się mottem: “Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci”. Jeśli dla Ciebie również ważne są te wartości to możesz pomóc mi zrealizować moje cele.

Nazywam się Hubert Lamański i jestem pasjonatem ogrodnictwa oraz mistrzem florystyki. 
Od kilku lat prowadzę swój kanał na YouTube, gdzie opowiadam i pokazuję swoim widzom fascynujący i niepowtarzalny świat roślin i ogrodów. Prezentuję wartościowe i interesujące treści związane z dbaniem o rośliny zielone, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów, tarasów
i balkonów oraz szeroko pojętą florystyką. Przekazuję wiedzę oraz swoje doświadczenie.

Dlaczego Patronite?
Wsparcie patronów pozwoli nam uzupełnić sprzęt do filmowania oraz wspomoże bieżące koszta, które ponosimy w związku z prowadzeniem kanału. Chcemy się rozwijać, aby tworzyć coraz lepsze treści dla Was. Wierzymy, że z naszymi patronami wszystko jest możliwe!

Co planujemy?
W planach mamy zakup szklarni oraz nowych elementów do ogrodu. Chcemy również stworzyć domek ogrodnika z prawdziwego zdarzenia. Również sam ogród wymaga sporo pracy, chcemy go tworzyć, zmieniać i działać w nim na nowo każdego roku, a wszystkim tym dzielić się z Wami w nowych odcinkach na kanale. Nie zabraknie również roślin zielonych, porad, testów sprzętu i wszystkiego co związane jest z ogrodem i zielenią. Głównym celem natomiast jest stworzenie ogrodu pokazowego w którym chcemy stworzyć centrum hortiterapii dla osób starszych i dzieci (ścieżki sensoryczne i ogród doświadczeń).

Pomóż nam stworzyć coś wyjątkowego! Ogrody to przyszłość!

 

Zobacz mój kanał oraz profil na instagramie. Śledź #wowgarden.

https://www.youtube.com/@HubertLamanski

ig: hubert_lamanski_flower_land

Kilka osiągnięć Huberta Lamańskiego:

  • wydanie własnej książki "Kwiatowe dekoracje" - Druga w druku :)
  • prowadzenie ogrodniczego kanału na YT
  • zdobycie tytułu mistrza florystyki
  • nominacja w konkursie Florysta roku 2021 i 2022 (TOP 3)
  • publikacja prac w prestiżowej książce Floral Annual opisującej 100 najzdolniejszych florystów młodego pokolenia na świecie
  • prowadzenie zajęć z dziećmi z hortiterapii (od 10 lat; jako jeden z pierwszych w Polsce)
  • studia na Universidad Autónoma de Barcelona (UAB)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Hubert Lamański już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Obserwator Gospodarczy
Obserwator Gospodarczy
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.