Ian Rider Workshop

W Patronite od 14.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 684

Liczba Patronów: 446

Zostań Patronem
30 patronów
435 miesięcznie
7 165 łącznie

Zaczynamy odkładać

500 zł

miesięcznie

87%

osiągnięto

65 zł

brakuje

500zł miesięcznie to kwota, która pozwala realnie myśleć o zakupie nowego sprzętu. W kilka miesięcy uda się uzbierać na porządny oscyloskop, profesjonalną wytrawiarkę lub aparaturę pomiarową. Stopniowo doposażę swoja pracownię, co pozwoli zrobić mi krok (a nawet dwa) na przód w kierunku profesjonalizmu.

Ian Rider śpi spokojnie

1 500 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

1 065 zł

brakuje

Sami pewnie wiecie, że własna działalność to ciągły stres i niepewne jutro. Na chwilę obecną moja praca to już nie tylko budowanie efektów gitarowych, ale także odpowiadanie na dziesiątki zapytań, codzienne działania marketingowe i poszukiwanie klientów. TO JEST WALKA... i to strasznie stresująca. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi trochę odsapnąć i nie martwić się aż tak bardzo czy kolejny dzień przyniesie nowe zlecenia. 1500zł to już kupa kasy więc w zamian rozszerzę jeden z benefitów. Będę budował miesięcznie 2 efekty gitarowe, którymi obdaruje dwóch Patronów.

Batman i Robin

3 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

2 565 zł

brakuje

Nawet najwięksi herosi z uniwersum DC czy Marvel'a mieli swoich pomocników... Czasami pomocnika potrzebuję także i ja. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na dorywcze zatrudnienie Robina lutownicy, który odciąży mnie z zadań produkcyjnych w najbardziej kryzysowych momentach. Przy odrobinie szczęścia wynajmę pomieszczenie na moją nową pracownię aby oddzielić pracę od domu i dać odpocząć sąsiadom od ryku mojej wiertarki. Dzięki temu będę mógł skupić się w większym stopniu na rozwoju działalności, poszerzaniu jej zakresu oraz kontakcie z wami.
Zostań Patronem