Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
28

patronów

620 zł

miesięcznie

8335 zł

łącznie

Robię wideo, piszę, recenzuję, opowiadam o filmach, komiksach, grach i wszystkim co geekowe. Prowadzę kanał YouTube, blog i podcast. Chciałbym by doba trwała 72 godziny.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 400 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Finansowania kosztów produkcji!
Mniej-więcej tyle kosztują co miesiąc różnego rodzaju usługi abonamentowe, jakie potrzebne są do prowadzenia kanału i bloga - Photoshop, Premiere Pro, Dropbox, utrzymanie serwera i tak dalej.

W nagrodę za osiągnięcie tego progu, zrobimy sobie porządny, dwugodzinny live
0%
62 %
100%
osiągnięto 62%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 380 zł
Zakup filmów, gier i innych rzeczy na potrzeby recenzji
Mniej więcej tyle pochłaniają co miesiąc koszty zakupu filmów, komiksów, bilety do kina, abonament na Netflix i inne rzeczy, o których mogę nawijać na filmach lub pisać. Dokładając się do tej kwoty, dajesz mi materiał pracy! (Prawda, że brzmi poważnie?)

W nagrodę za osiągnięcie tego progu, zrecenzuję na kanale jakiś zły polski film ;)
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2380 zł
Update sprzętu!
Taka kwota pozwoli mi nie tylko na spokojną pracę, ale i stopniowy upgrade mojego sprzętu - może zakup lepszego obiektywu, może lepszy mikrofon, a może nawet dwa!

W nagrodę za osiągnięcie tego progu, zorganizuję w Warszawie jakieś spotkanie z Patronami.

O Autorze

 

Dzień dobry, witam serdecznie.

 

Nazywam sie Łukasz Stelmach i w sieci działam od dobrych kilku lat. Interesuję się setką rzeczy na raz i mam tę przypadłość, że nie umiem z tym siedzieć cicho - stąd też potrzeba nawijania o popkulturze w filmach na kanale YouTube, a potem też w wersji tekstowej na blogu oraz wyłącznie wokalnej, w podcaście Comics Weekly

 

Staram się publikować materiały tak często, jak tylko pozwala mi na to czas - niemal codziennie pokazuje się coś na blogu, przynajmniej raz na tydzień pojawia się materiał wideo, tygodniowy cykl wydawniczy ma też podcast. Ale to nie koniec - chciałbym robić tego więcej, dłużej i częściej. Niestety, brakuje mi na to czasu, który przeznaczam na pracę zarobkową. Z racji tego, że pracuję jako freelancer, w przypadku otrzymywania funduszy od patronów, mógłbym tego czasu przeznaczać więcej na działalność sieciową. Nie martwiąc się o to, skąd brać środki na filmy do recenzji, wyjścia do kina, wyjazdy na konwenty i inne imprezy, sprzęt, usługi abonamentowe (np. Adobe CC), mógłbym nie tylko utrzymać dotychczasowe tempo produkcji, ale i je podkręcić, zwiększając jakość moich tworów.

 

Póki co część bardziej czasochłonnych materiałów niestety mocno cierpi na tym, że nie mogę im poświęcać 100% czasu - chciałbym robić więcej recenzji gier oraz długich analiz rozmaitych złych filmów. W planach mam duży wideoporadnik jak zacząć czytać komiksy, publikowanie regularnych vlogów na temat bieżacych wydarzeń w popkulturze i zwiększenie częstotliwości recenzji filmowych.

 


 

 Tego możecie zobaczyć więcej w przyszłości:

 

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 6
Dzięki! Ziarnko do ziarnka... i tak dalej. Wstępujesz do grona patronów! Pochwal się kiedyś na żywo, podziękuję na żywo. :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 12
Dzięki! Dokładanie się dyszką gwarantuje Ci dostęp do specjalnej facebookowej grupy, w której będę konsultował powstające materiały i informował o wszystkim, co związane z moją działalnością. W pierwszym miesiącu otrzymasz także specjalną eksluzywną pocztówkę. :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 6
Dzięki! Poza dostępem do grupy i pocztówką, otrzymasz również przypinkę, a twój nick lub imię znajdą się w każdym materiale, jakie trafi na kanał oraz na specjalnej podstronie na blogu.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 2
Dzięki! Poza profitami z poprzednich progów, będziesz również otrzymywać w patronite'owym streamie specjalnie zakulisowe materiały wideo, dodatkowe vlogi, unboxingi, porady i odpowiedzi na pytania.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 10
Dzięki! 5 dych to jakaś góra forsy, więc musisz dostać coś ekstra, Za tę wpłatę podajesz mi temat, zadajesz mi pytanie, lub podrzucasz jakąś kwestię do omówienia, a ja nagrywam na ten temat vlog albo piszę tekst na blogu (Twoja decyzja). Zastrzegam tylko, że jeśli to jest serial z 10 sezonami, to może mi to zająć wieki, więc preferowałbym raczej komiks, film, czy coś w tym guście. Dogadamy się . ;) Przysługują Ci też oczywiście profity z progów 10-30 zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dzięki! Stówa to już szastanie forsą, jestem wzruszony! :) Umówimy się więc tak, ze zamiast vloga/tekstu, możesz wybrać temat pełnoprawnego, konkretnego, długiego na 10-15 min wideo na kanale. To może być film do zrecenzowania, gra, cokolwiek chcesz. Zobowiążę się do stworzenia takiego materiału maksymalnie w dwa miesiące od Twojej wpłaty. Przysługują Ci też oczywiście profity z progów 10-30 zł.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 1
Możesz wybrać najgorszy, najdziwniejszy, najbardziej niepopularny film jaki kiedykolwiek powstał (nawet polski! Albo grę lub cokolwiek chcesz), a ja go omówię w długim i pełnym cierpienia materiale. Zrobię to w miesiąc. Przysługują Ci też oczywiście profity z progów 10-30 zł.
Limit osiągnięty

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz