Łukasz Stelmach

W Patronite od 29.08.2016

Robię wideo, piszę, recenzuję, opowiadam o filmach, komiksach, grach i wszystkim co geekowe. Prowadzę kanał YouTube, blog i podcast. Chciałbym by doba trwała 72 godziny.

O Autorze

 

Dzień dobry, witam serdecznie.

 

Nazywam sie Łukasz Stelmach i w sieci działam od dobrych kilku lat. Interesuję się setką rzeczy na raz i mam tę przypadłość, że nie umiem z tym siedzieć cicho - stąd też potrzeba nawijania o popkulturze w filmach na kanale YouTube, a potem też w wersji tekstowej na blogu oraz wyłącznie wokalnej, w podcaście Comics Weekly

 

Staram się publikować materiały tak często, jak tylko pozwala mi na to czas - niemal codziennie pokazuje się coś na blogu, przynajmniej raz na tydzień pojawia się materiał wideo, tygodniowy cykl wydawniczy ma też podcast. Ale to nie koniec - chciałbym robić tego więcej, dłużej i częściej. Niestety, brakuje mi na to czasu, który przeznaczam na pracę zarobkową. Z racji tego, że pracuję jako freelancer, w przypadku otrzymywania funduszy od patronów, mógłbym tego czasu przeznaczać więcej na działalność sieciową. Nie martwiąc się o to, skąd brać środki na filmy do recenzji, wyjścia do kina, wyjazdy na konwenty i inne imprezy, sprzęt, usługi abonamentowe (np. Adobe CC), mógłbym nie tylko utrzymać dotychczasowe tempo produkcji, ale i je podkręcić, zwiększając jakość moich tworów.

 

Póki co część bardziej czasochłonnych materiałów niestety mocno cierpi na tym, że nie mogę im poświęcać 100% czasu - chciałbym robić więcej recenzji gier oraz długich analiz rozmaitych złych filmów. W planach mam duży wideoporadnik jak zacząć czytać komiksy, publikowanie regularnych vlogów na temat bieżacych wydarzeń w popkulturze i zwiększenie częstotliwości recenzji filmowych.

 


 

 Tego możecie zobaczyć więcej w przyszłości:

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)