Strefa Patrona:

1

patron

20 zł

miesięcznie

9235 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
568
miesięczne wsparcie
690
liczba patronów

  Robię wideo, piszę, recenzuję, opowiadam o filmach, komiksach, grach i wszystkim co geekowe. Prowadzę kanał YouTube, blog i podcast. Chciałbym by doba trwała 72 godziny.

O Autorze

 

Dzień dobry, witam serdecznie.

 

Nazywam sie Łukasz Stelmach i w sieci działam od dobrych kilku lat. Interesuję się setką rzeczy na raz i mam tę przypadłość, że nie umiem z tym siedzieć cicho - stąd też potrzeba nawijania o popkulturze w filmach na kanale YouTube, a potem też w wersji tekstowej na blogu oraz wyłącznie wokalnej, w podcaście Comics Weekly

 

Staram się publikować materiały tak często, jak tylko pozwala mi na to czas - niemal codziennie pokazuje się coś na blogu, przynajmniej raz na tydzień pojawia się materiał wideo, tygodniowy cykl wydawniczy ma też podcast. Ale to nie koniec - chciałbym robić tego więcej, dłużej i częściej. Niestety, brakuje mi na to czasu, który przeznaczam na pracę zarobkową. Z racji tego, że pracuję jako freelancer, w przypadku otrzymywania funduszy od patronów, mógłbym tego czasu przeznaczać więcej na działalność sieciową. Nie martwiąc się o to, skąd brać środki na filmy do recenzji, wyjścia do kina, wyjazdy na konwenty i inne imprezy, sprzęt, usługi abonamentowe (np. Adobe CC), mógłbym nie tylko utrzymać dotychczasowe tempo produkcji, ale i je podkręcić, zwiększając jakość moich tworów.

 

Póki co część bardziej czasochłonnych materiałów niestety mocno cierpi na tym, że nie mogę im poświęcać 100% czasu - chciałbym robić więcej recenzji gier oraz długich analiz rozmaitych złych filmów. W planach mam duży wideoporadnik jak zacząć czytać komiksy, publikowanie regularnych vlogów na temat bieżacych wydarzeń w popkulturze i zwiększenie częstotliwości recenzji filmowych.

 


 

 Tego możecie zobaczyć więcej w przyszłości:

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook