Iga Chmielewska

W Patronite od 07.12.2020

✨ Wszystko co BARDZO BRZYDKIE ✨

O Autorze

Cześć! Miło mi Cię gościć! 

Nazywam się Iga, ale możecie znać mnie lepiej z Bardzo brzydkich rysunków, które tworzę już od 6 lat (...ale ten czas szybko leci).

Od ponad roku oddaję się również innej pasji - GADANIU. Bardzo brzydki podcast z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność, a ja z dziką rozkoszą siadam przed mikrofonem dwa razy w tygodniu i sączę Wam do ucha opowieści różnej treści. 

Mam nadzieję, że moja twórczość przypadła Wam do gustu 🌟

Sześć lat temu zapragnęłam być wysepką normalności w internetowej przestrzeni wypełnionej wystudiowanymi kompozycjami, nieosiągalnymi kanonami piękna i niekiedy kuriozalnym blichtrem. W samym centrum tego bałaganu jestem ja krzycząca do Was na całe gardło, że to co w internecie nie jest prawdą, że jesteśmy czymś więcej niż filtrem z Instagrama, że naszej wartości nie określa metka wystająca zza kołnierza, a przede wszystkim, że możemy więcej niż nam się wydaje! ✨
 

Wiecie? Dobrze mi tutaj... dobrze mi z Wami. Moim marzeniem jest tworzyć dla Was treści najwyższej jakości, które ucieszą wasze ucho, oko, a przede wszystkim duszę! Chciałabym pozwolić sobie na większy profesionalizm, który oprócz mojego uporu, potrzebuje również zastrzyku gotówki. Wierzę w to że z Waszą pomocą uda mi się osiągnąć wyznaczone cele i dać Wam z siebie jeszcze więcej! 
 

Zapytacie “a po co ten Patronite, Chmielewska?" Śpieszę z wyjaśnieniem! Powody są dwa, a pierwszym z nich jest potrzeba budowania społeczności. Patronite pozwala mi wyodrębnić grupę osób, z którymi jestem naprawdę blisko. To właśnie te kontakty pozwalają mi lepiej poznać moją widownię i jej oczekiwania. Oczywiście ściemniać nie będę - “kasa jest kasa” jak mawia moja babcia, a Wasze cenne wsparcie pozwala mi cały czas się rozwijać i osiągać kolejne cele na drodze do marzeń!

Dziękuję że jesteście! 💖


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)