Internetowa Liga Go

W Patronite od 29.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 652

Liczba Patronów: 720

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
840 miesięcznie
21 680 łącznie
Zapraszamy do Internetowej Ligi Go!

Liga buduje relacje między graczami oraz pozwala regularnie grać. Nasi gracze otrzymują review gier od nauczycieli - umożliwiając rozwój i pogłębianie wiedzy o Go.
Liga pozwala również rozgrywać formalne gry rankingowe, rejestrowane do European Go Database!

O Autorze


Internetowa Liga Go 

W ramach Stowarzyszenia Centrum Edukacyjne Gry Go "Szaleni Samuraje" prowadzimy Internetową Ligę Go.

W naszej lidze najważniejszy jest gracz i dobra zabawa - straramy się aby rozgrywane gry przynosiły satysfakcję i przyjemność bez względu na poziom gracza. Liga pozwala również rozgrywać formalne gry rankingowe, rejestrowane do European Go Database.

Nasi nauczyciele prowadzą regularne review gier, gwarantując ich najwyższą jakość. Dzięki nim zrozumiesz jak lepiej grać w Go oraz zbudujesz nawyki pozwalające na skuteczną dalszą naukę. Możesz również możliwość rozwinięcia swoich umiejętności oraz wiedzy oglądając komentarze do gier najsilniejszych graczy. Gwarantujemy, że z nami będziesz rósł w siłę!

Gramy jedną grę w tygodniu. Jest to kompromis między poważnym treningiem, a relaksem przy grze.

Co tydzień odbywają się komentarze nagrywane przez naszych nauczycieli:

 • Stanisław Frejlak (1 pro) - jeden z ośmiu profesjonalnych graczy Go w Europie!
 • Oleksandr Yeroshkin (4 dan) - gracz z 19 letnim doświadczeniem, który rozegrał już 92 turnieje, ponad 502 gry rankingowe. Zajął również 7 miejsce w turnieju 30th World Youth Goe Championship (do lat 16) i uczył się Go w Korei.
 • Dawid Jurkiewicz (4 dan) - wicemistrz Polski 2018!
 • Maksym Wałaszewski (3 dan) - gracz z 12 letnim doświadczeniem, który rozegrał już 132 turnieje, ponad 637 gier rankingowych!
 • Paweł Kozioł (5 kyu) - nauczyciel-debiutant, który uzyskał sobie grono fanów dzięki pasjonującym i łatwym do zrozumienia komentarzom gier dla początkujących graczy.
 • Cyprian Doruch (4 kyu) - nasz nowy nauczyciel od sezonu 14!

Dzięki Waszym darowiznom:

- podpisujemy umowy z w.w. nauczycielami na komentarze gier dostosowanych do każdej z grup

- prowadzimy regularne wykłady

- opłacamy serwer i domenę strony internetowej, dzięki której każdy gracz posiada własne konto i może w łatwy sposób obsługiwać swoje gry oraz śledzić ligę

- zapewniamy niezbędną obsługę prawną i księgową powyższych inicjatyw.

Ligę można śledzić na stronie IGLO , komentarze i wykłady Stanisława są dostępne na kanale YouTube ligi IGLO oraz wykłady na stronie Centrum Edukacyjnego Gry Go "Szaleni Samuraje"

Prezentujemy poniżej przykładowy komentarz do gry:Oraz przykładową lekcje:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Jarosław Kubiec
Jarosław Kubiec
Próg: 60 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Jarosław Jusiak
Jarosław Jusiak
Próg: 10 zł
Lesław
Lesław
Próg: 40 zł