Avatar użytkownika

Igor Hubacz

1
patron
5 
miesięcznie
210 
łącznie
1
patron
5 zł 210 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
9 dostępnych miejsc
Dziękuję Ci za samą chęć wsparcia mego projektu. Każdy "piątak" jest cenny. Środki pragnę przeznaczyć na rozwój zaplecza technicznego. Każda osoba, która dokona wpłaty otrzyma zdjęcia zza kulisów pracy nad projektem.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję Ci za samą chęć wsparcia mego projektu. Każda "dycha" jest cenna. Środki pragnę przeznaczyć na rozwój zaplecza technicznego. Każda osoba, która dokona wpłaty otrzyma zdjęcia zza kulisów pracy nad projektem oraz zostanie wymieniona na FB jako Patroni.
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję Ci za samą chęć wsparcia mego projektu. Środki pragnę przeznaczyć na rozwój zaplecza technicznego. Każda osoba, która dokona wpłaty otrzyma zdjęcia zza kulisów pracy nad projektem oraz będzie mogła zaproponować temat lub gościa :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Igor Hubacz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Nazywam się Igor Hubacz. Jestem księdzem greckokatolickim i prowadzę swój autorski podcast "Porzuć Troski", który ma na celu przybliżanie Kościoła Greckokatolickiego. Jestem szczęśliwym mężem i tatą. Zapraszam Cię do słuchania moich treści. Pozdrawiam

 

Witaj, nazywam się Igor Hubacz i jestem księdzem greckokatolickim. Prowadzę swój autorski podcast "Porzuć Troski", który ma na celu przybliżanie tematyki Kościoła Greckokatolickiego. Jestem szczęśliwym mężem i tatą. Zapraszam Cię do słuchania mych treści.

Od dawna szukałem nowych metod głoszenia Słowa Bożego oraz katechizowania. Pragnę też przybliżać innym Kościół Greckokatolicki, który ciągle jest mało znany. Dlatego właśnie pomysł na podcast. Dziś ludzie żyją niezwykle intensywnie i często nie mają czasu, by przyjść na jakieś spotkanie w parafii czy katechezę dla dorosłych. Nie dlatego, że nie chcą tylko dlatego, że zwyczajnie nie mają czas. Sam jestem tatą trójki maluchów i doskonale wiem jak wygląda "logistyka" każdego dnia. Dlatego właśnie podcast bo można posłuchać go w każdej chwili, daje mi możliwość wejścia w "międzyczas" ludzi, którzy są zwyczajnie zabiegani.

O podcaście napisała Katolicka Agencja Informacyjna i Gość Elbląski:

https://www.ekai.pl/powstal-podcast-o-tematyce-kosciola-greckokatolickiego/

https://elblag.gosc.pl/doc/7699163.Porzuc-troski-i-posluchaj

Skąd pomysł na profil na patronite?

Praca nad podcastem zajmuje wiele czasu, wszystko realizuję sam, przygotowuję tematy, zapraszam gości, nagrywam, montuję i dystrybuję. Ciągle chcę podnosić jakość poprzez poprawianie sprzętu, który na początku jest dosyć amatorski, korzystam również z komercyjnego programu riverside.fm który pozwala na bardzo dobre jakościowo nagrania wykonane on-line. Program wymaga comiesięcznej subskrypcji. Profil na Patronite przede wszystkim ma na celu znalezienie ludzi, którzy uważają, że to co robię to słuszna idea i poczują się współodpowiedzialni za ten projekt, a ponadto zechcą wesprzeć te działania kwotą finansową adekwatną do ich możliwości.

Dziękuję, że poświęciłeś swój czas i przeczytałeś ten tekst :)

Cele Autora

Profesjonalny zestaw do nagrywania podcastów.
  • 1 200 zł
  • 990 zł brakuje
17%
Treść i ciekawe osoby to najważniejsze cechy podcastu. Niemniej jednak istotnymi są walory estetyczne, za które odpowiada sprzęt. Chcę zakupić profesjonalny zestaw SubZero Podcast Interview Pack, który da możliwość profesjonalnego nagrywania dźwięku oraz znacznie przyśpieszy pracę nad kolejnymi odcinkami. Dzięki za każde wsparcie.
Miesięczna subskrybcja
  • 150 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Celem jest opłacenie miesięcznej subskrypcji za użytkowanie oprogramowania do obróbki podcastu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Igor Hubacz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł
Paweł
5 zł
Anna Dydejczyk
Anna Dydejczyk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.