Piotr Bryja

W Patronite od 05.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1338

Liczba Patronów: 1033

Zostań Patronem
8 patronów
110 miesięcznie
885 łącznie
Kocham bonsai, kocham uczyć się o bonsai, kocham dzielić się tą wiedzą z innymi, pisząc blog o tym, że KOCHAM BONSAI :-)

O Autorze

Szanowny Czytelniku, 

od kilku lat realizuję swoje marzenie i rozwijam kompetencje w sztuce bonsai. Myślę, że to co mnie wyróżnia, to ogromne zaangażowanie i pragnienie, aby tak piękna sztuka łącząca w sobie miłość do natury i technikę zarażała coraz więcej ludzi.

Nazywam się Piotr Bryja i jestem pasjonatem drzewek bonsai, który zdobywając wiedzę równocześnie dzieli się nią nieodpłatnie z innymi poprzez blog Kocham Bonsai (ilovebonsai.pl). 

Prowadzenie hobbystycznego bloga to niemałe wyzwanie, wymagające nie tylko wiele czasu, prób i błędów, ale niestety również kosztów. Kosztów związanych w wyjazdami na warsztaty i wystawy bonsai. Gdyż tylko w taki sposób w praktyce ma się szansę na kontakt z najlepszymi bonsaistami z Europy czy Korei, Japonii i bezpośredniego czerpania z ich wiedzy.

Dlatego zdecydowałem się poprosić Was o pomoc w realizacji mojego głównego celu, czyli ukończenia International Bonsai School prowadzonej w Düsseldorfie (Niemcy) przez Wernera Buscha. Szkoła trwa przez 8 lat, posiada przygotowany program nauczania i stanowi przepiękne źródło usystematyzowanej wiedzy. Dlatego tak bardzo mi zależy, aby ją ukończyć. 

Tak jak zawsze zdobywana wiedza popłynie na bloga, tak aby była dostępna dla Wszystkich zainteresowanych. Czyli bez zmian: hobbystyczny blog dla pasjonatów realizowany przez pasjonata.

Z góry dziękuję za rozważenie wsparcia tej idei. Nawet jeżeli się nie zdecydujesz lub po prostu nie możesz mi pomóc, a chciałbyś zacząć swoją przygodę z bonsai, zapraszam do tego wpisu na blogu.

 

Piotr Bryja

PS. Moje aktualne bonsai CV znajdziesz tutaj.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika