Avatar użytkownika

FUNDACJA INTELLIGENT TECHNOLOGIES

0
patronów
0 
miesięcznie
250 
łącznie
0
patronów
0 zł 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
"Grosz do grosza i będzie kokosza". Ślicznie dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na Im2Be.
10 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu możemy pomóc zachować zdrowe relacje wewnątrzrodzinne! Wpłacając 10 zł stajesz się bohaterem przyszłego pokolenia! W podziękowaniu za Twoje zaangażowanie umieścimy Twoje imię na naszej stronie internetowej www.fundacjait.org
20 zł miesięcznie
Twoja wspaniałomyślność nie zna granic! Wpłacając tą subskrypcje pomagasz nam ulepszać świat! W podziękowaniu otrzymasz imienny certyfikat bohatera Im2Be.
Oczywiście w ramach tej subskrypcji otrzymujesz również nagrodę z progu 10 zł.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora FUNDACJA INTELLIGENT TECHNOLOGIES w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Występujemy na PATRONITE jako zespół Fundacji Intelligent Technologies promującej bezpieczne korzystanie z nowych technologii. Za pomocą aplikacji Im2Be uczymy rodziny, jak zachować równowagę życia codziennego i zdobywać nowe kompetencje w coraz bardziej wyizolowanym świecie.

WSPÓŁCZESNE PROBLEMY

Coraz bardziej doświadczamy problemów dzieci związanych z izolacją w świecie technologicznym. Depresja, lęki, nuda, zaburzenia koncentracji, brak kompetencji społecznych i współpracy w grupie….

Większość z nas tłumaczy to negatywnym oddziaływaniem nowoczesnych technologii…ale główny problem znajduje się gdzie indziej – w relacjach rodzinnych. Dzieci, które się po prostu nudzą, wolą skorzystać z dobrodziejstw świata wirtualnego, który mogą kreować takim, jakim chcą. Rodzice wiecznie zabiegani nie mają czasu poświęcić wystarczającej uwagi swoim dzieciom, aby zaspokoić ich potrzeby emocjonalne…

A może rozwiązaniem jest właśnie technologia? Technologia, która pozwoli połączyć dwa minusy i da ogromny plus?

Wyobraź sobie aplikację, która pozwala na interakcję technologiczną, prowokując jednocześnie spędzenie wspólnego czasu w świecie realnym?

Wyobraź sobie, że wraz ze swoim dzieckiem odbywacie wspólnie wspaniałą przygodę po świecie, aż do szczytu rozwojowego! Idziecie wspólnie jako rodzic i dziecko! Ale jednocześnie jak równy z równym!

Wyobraź sobie, że to od Ciebie zależy jakim uczynisz świat Twojej rodziny!

Tym właśnie się zajmujemy – tworzymy digital coaching platform czyli IM2BE!


Co chcemy osiągnąć i dlaczego to będzie działać?

Współczesny świat nie daje możliwości całkowitego wyeliminowania technologii, co ze względu na korzyści płynące z ich używania wydaje się być oczywiste. W związku z tym, nasz zespół postanowił wyjść naprzeciw problematyce wpływu technologii na nowe pokolenia i opracować narzędzie pomostowe dla zachowania równowagi pomiędzy światami. Naszym rozwiązaniem jest aplikacja Im2Be Kids pełniąca rolę platformy coachingowej. Jej głównym celem jest wprowadzenie równowagi w podstawowej komórce społecznej, jaką stanowi rodzina. Z doświadczenia naszych ekspertów oraz badań prowadzonych m.in. przez Fundację DBAM O MÓJ Z@SIĘG wynika, że podstawowym problemem jest błędne modelowanie wzorców na poziomie Mama – Tata – Dziecko.

Co chcemy osiągnąć

Naszą misją jest stworzenie narzędzia, które:

  • ułatwi dokonywania samooceny wszystkich członków rodziny - co ułatwi samorozwój i zmianę negatywnych nawyków;
  • wprowadzi równowagę życiową – dzięki czemu zgodnie z definicją WHO zapewnimy sobie zdrowie;
  • nauczy dyscypliny – ułatwi pozyskiwanie motywacji wewnętrznej w dążeniu do ciągłego rozwoju i eksplorowania własnych możliwości.

Dlaczego to będzie działać

Wierzymy w sukces i powodzenie Im2Be, ponieważ:

  • nasze idee opieramy na badaniach empirycznych - badania wyraźnie wskazują na potrzebę uwagi rodzicielskiej względem rozwoju dzieci;
  • wykorzystujemy źródło problemów do ich eliminacji - Im2Be wykorzystuje nowe interesujące technologie i urządzenia takie jak tablet, smartfon, laptop, jednocześnie aktywizując użytkowników do ograniczania z ich korzystania na rzecz świata realnego;
  • stawiamy na relację i komunikację - Im2Be zapewnia łatwą i korzystną komunikację zarówno w świecie wirtualnym i realnym.

Cele Autora

Im2Be - utrzymanie i aktualizacje
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Mniej więcej 10 000 zł potrzebujemy na comiesięczne aktualizacje i utrzymanie Im2Be.
Im2Be 1.0.
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Obecnie dysponujemy tzw. „proof of concept” aplikacji, który został stworzony przez zespół programistów, ale niezbędne jest wprowadzenie modyfikacji do naszego modelu wynikających z pierwszych UX Testów. Aby poprawić jakość Im2Be i pozwolić wyjść na światło dzienne potrzebujemy zebrać 100 000 zł.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora FUNDACJA INTELLIGENT TECHNOLOGIES już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dawid Reit
Dawid Reit
20 zł
Dariusz Prymon
Dariusz Prymon
10 zł
Adam Wdowiak
Adam Wdowiak
20 zł
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
10 zł
Bartosz Jasiński
Bartosz Jasiński
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.