Imaginarium RPG

W Patronite od 26.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 309

Liczba Patronów: 305

Zostań Patronem
Kup na prezent
70 patronów
1 970 miesięcznie
18 885 łącznie
Imaginarium RPG to grupa pasjonatów prowadzących kanały ze streamami i nagraniami sesji RPG na YouTube i Twitchu. Gramy przede wszystkim w systemy powiązane z horrorem i grozą, ale nie stronimy również od innych gatunków opowieści.

O Autorze

 

Jesteśmy grupą pasjonatów gier fabularnych. Imaginarium RPG to projekt, którego głównym celem jest dzielenie się z naszymi widzami na Twitchu i YouTube licznymi opowieściami, jakie tworzymy. 

Naszą misją jest popularyzacja naszego hobby. Uwielbiamy zapraszać do wspólnej gry osoby spoza fandomu gier fabularnych: między innymi pisarzy, youtuberów i inne osobistości medialne. Oprócz satysfakcji, jaką nam daje patrzenie na rosnącego w nich bakcyla, cieszy nas również możliwość dotarcia z naszą pasją do nowych osób!

Wydajemy również własne systemy i materiały do gier fabularnych. Nasza pierwsza gra, polskie wydanie "Każdy jest Johnem", znalazła uznanie w oczach nabywców i zagościła w ich sercach. Od progu 5k10 wszyscy Patroni mogą otrzymać wszystkie nasze dzieła zupełnie za darmo! 

Zobaczcie nasze przykładowe sesje:

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Czapnik
Anna Czapnik
Próg: 20 zł
Maciej Miktus
Maciej Miktus
Próg: 20 zł
Martyna Rapacz
Martyna Rapacz
Próg: 20 zł
Jacek Stienss
Jacek Stienss
Próg: 20 zł
Tomasz Paciorek
Tomasz Paciorek
Próg: 10 zł
Radzu
Radzu
Próg: 20 zł