Johan Ingeborg - Gothicowe filmy animowane

W Patronite od 07.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 815

Liczba Patronów: 872

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
430 miesięcznie
3 660 łącznie
Animowane gothicowe filmy memiczne

O Autorze

English: About me.  Thresholds.

Robię gothicowe animacje w blenderze. Głównie humorystyczne, czasami poważne i ambientowe. Lubię pieniądze, chińskie bajki i Jezusa Chrystusa.

 

Kazali się rozpisać, więc proszę bardzo.

Większe wsparcie niekoniecznie oznacza, że filmy będą się pojawiać częściej, jako że nie chcę wam nimi spamować. Oznacza to jednak, że będą lepszej jakości dzięki większej ilości czasu, który będę mógł na nie poświęcić, a także możliwe że dłuższe. Kilka miesięcy temu moje filmy często powstawały w jeden dzień, czasem przed snem i głównie dla cyferek w statystykach kanału. Przez to jakościowo.. nie były jakościowe. Odkąd załapałem się na monetyzację zacząłem traktować je trochę bardziej poważnie (tak, jestem pragmatyczny) i poświęcać więcej czasu, dzięki czemu jest jakość, są wybuchy, są latający orkowie. Chcecie jeszcze więcej wybuchów? Wiecie co robić.

Jest jeszcze kwestia demonówtyzacji, które popchnęły mnie w tym kierunku. Wszystkie z moich ostatnich, najlepszych filmów padły jego ofiarą, co było niemiłe. Oczywiście bardzo dobrze wiedziałem że tak się stanie, mimo to uznałem że te utwory są zbyt ważnymi elementami filmu żeby je zastąpić. Nie najważniejszymi i nie jedynymi, więc nie usprawiedliwia to przejęcia całego dochodu, no ale to już temat na dłuższa rozmowę o upośledzeniu jutuba.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Jakub Kołodziej
Jakub Kołodziej
Próg: 30 zł
Marcin Zając
Marcin Zając
Próg: 30 zł
Marek Lassok
Marek Lassok
Próg: 30 zł
Krwawy Baron
Krwawy Baron
Próg: 50 zł
Faegir Ogieniewski
Faegir Ogieniewski
Próg: 30 zł
LucaSKill
LucaSKill
Próg: 30 zł