Johan Ingeborg - Gothicowe filmy animowane

W Patronite od 07.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 811

Liczba Patronów: 786

Zostań Patronem
Kup na prezent
17 patronów
470 miesięcznie
5 960 łącznie
Animowane gothicowe filmy memiczne

O Autorze

English: About me.  Thresholds.

Robię gothicowe animacje w blenderze. Głównie humorystyczne, czasami poważne i ambientowe. Lubię pieniądze, chińskie bajki i Jezusa Chrystusa.

 

Kazali się rozpisać, więc proszę bardzo.

Większe wsparcie niekoniecznie oznacza, że filmy będą się pojawiać częściej, jako że nie chcę wam nimi spamować. Oznacza to jednak, że będą lepszej jakości dzięki większej ilości czasu, który będę mógł na nie poświęcić, a także możliwe że dłuższe. Kilka miesięcy temu moje filmy często powstawały w jeden dzień, czasem przed snem i głównie dla cyferek w statystykach kanału. Przez to jakościowo.. nie były jakościowe. Odkąd załapałem się na monetyzację zacząłem traktować je trochę bardziej poważnie (tak, jestem pragmatyczny) i poświęcać więcej czasu, dzięki czemu jest jakość, są wybuchy, są latający orkowie. Chcecie jeszcze więcej wybuchów? Wiecie co robić.

Jest jeszcze kwestia demonówtyzacji, które popchnęły mnie w tym kierunku. Wszystkie z moich ostatnich, najlepszych filmów padły jego ofiarą, co było niemiłe. Oczywiście bardzo dobrze wiedziałem że tak się stanie, mimo to uznałem że te utwory są zbyt ważnymi elementami filmu żeby je zastąpić. Nie najważniejszymi i nie jedynymi, więc nie usprawiedliwia to przejęcia całego dochodu, no ale to już temat na dłuższa rozmowę o upośledzeniu jutuba.

 

Jeśli jesteś zainteresowany progiem w którym nie ma już wolnych miejsc, to skontaktuj się ze mną (patronite, mail, facebook, discord) i podaj mi swój adres email. Napiszę wtedy do ciebie kiedy zwolni się miejsce.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Deyfre
Deyfre
Próg: 50 zł
Radosław Niemczyk
Radosław Niemczyk
Próg: 10 zł
Piotr Gawryś
Piotr Gawryś
Próg: 10 zł
Wojciech Tarnawski
Wojciech Tarnawski
Próg: 10 zł
Radosław Gabiś
Radosław Gabiś
Próg: 30 zł