Instytut Nowej Europy

W Patronite od 19.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1380

Liczba Patronów: 1248

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
240 miesięcznie
1 685 łącznie

Krok 1. Spotkanie na dobry początek

500 zł

65%

osiągnięto

175 zł

brakuje

Organizujemy spotkanie z uznanym ekspertem/ekspertką w ramach cyklu „Rozmowy o przyszłości Europy” wraz z częścią networkingową po dyskusji (dotychczas gościli u nas prof. Arkady Rzegocki, prof. Agnieszka Legucka, Witold Jurasz czy Agnieszka Kobus-Zawojska). Na spotkanie w przestrzeni Trend House w CIC Warsaw zapraszamy wszystkich Patronów, aby mogli wziąć czynny udział w dyskusji, jak również poznać społeczność INE.

Krok 2. Finansujemy druk 4 raportów w 2023 roku wraz z wysyłką do Patronów!

4 000 zł

8%

osiągnięto

3 675 zł

brakuje

Drukujemy 100 szt. każdego z czterech raportów INE planowych na 2023 rok i wraz z premierą wysyłamy do Patronów z Progu 2 oraz wyższych. Pierwszym rozsyłanym raportem będzie „Rok obaw i nadziei. Co czeka Europę w 2023?” – zbiór 12 wywiadów przeprowadzonych przez Michała Banasiaka. Raporty będą wysyłane już w trakcie realizacji tego celu. Każdy z Patronów z Progu 2 i wyższych ma gwarancję otrzymania wydrukowanej wersji raportu.

Krok 3. Organizujemy międzynarodową konferencję, na którą zapraszamy też Patronów!

10 000 zł

3%

osiągnięto

9 675 zł

brakuje

Rok 2022 zamknęliśmy organizując pierwszą międzynarodową konferencję INE, dotyczącą ekonomicznego potencjału Inicjatywy Trójmorza. W tym roku chcielibyśmy powtórzyć to osiągnięcie i przygotować konferencję pt. „Trójmorze. Budowanie regionu” – ze szczególnym uwzględnieniem przyszłej roli Ukrainy w Inicjatywie – która planowana jest jesienią w CIC Warsaw.

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam zwiększyć liczbę uczestników i międzynarodowych ekspertów oraz zaprosić na konferencję wszystkich naszych Patronów. Tego typu konferencje to świetna okazja do wymiany wiedzy, networkingu i zdobycia cennych kontaktów.