Avatar użytkownika

Instytut Nowej Europy

2
patronów
35 
miesięcznie
3 120 
łącznie
2
patronów
35 zł 3 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! To dla nas ważne, że wspierasz instytucje analityczne, takie jak nasz think tank. Każdy nowy #RaportINE oraz wybrane analizy zostaną Ci przedpremierowo udostępnione w sekcji "Pliki dla Patronów" wraz z powiadomieniem. Dzięki temu jako pierwszy/sza będziesz mógł/a zapoznać się z ich treścią i być na bieżąco!
25 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu możemy drukować nasze raporty! Każdy nowy #RaportINE zostanie Ci przesłany w wersji papierowej, zaczynając od zbioru 12 rozmów o przyszłości Europy: „Rok obaw i nadziei. Co czeka Europę w 2023?” Michała Banasiaka.

Nie ominie Cię również przedpremierowa wysyłka materiałów z poprzedniego progu!
50 zł miesięcznie
To już pokaźna kwota, która wspiera nasze działania! Oprócz benefitów dostępnych w poprzednich progach, zaprosimy Cię na zamknięte spotkania z uznanymi ekspertami i praktykami stosunków międzynarodowych organizowane przez INE oraz Trend House w przestrzeni CIC Warsaw (Varso Place).

Nie ominie Cię również część networkingowa przy lampce wina!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Instytut Nowej Europy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Instytut Nowej Europy (INE) to organizacja pozarządowa o charakterze think tanku, działająca w obszarze polityki międzynarodowej, gospodarki i bezpieczeństwa międzynarodowego.

Instytut Nowej Europy (INE) to organizacja pozarządowa o charakterze think tanku, działająca w obszarze polityki międzynarodowej, gospodarki i bezpieczeństwa międzynarodowego.

W ramach Instytutu funkcjonują obecnie programy poświęcone integracji europejskiej, bezpieczeństwu oraz Indo-Pacyfikowi. Jesteśmy również inicjatorem sieci think tanków regionu Trójmorza: "Three Seas Think Tanks Hub."

Sednem naszej działalności jest publikowanie analiz oraz wydawanie kompleksowych raportów eksperckich z zakresu stosunków międzynarodowych. Do tej pory opublikowaliśmy 26 raportów i kilkaset tekstów analitycznych.

 

Zobacz nas

Jesteśmy aktywni na platformach YouTube i Spotify, gdzie publikujemy nagrania z organizowanych przez nas debat oraz cykle rozmów z uznanymi ekspertami i praktykami stosunków międzynarodowych, m.in.: "Przystanek Europa", "Three Seas Talks" czy "Przegląd UE-Chiny".

 

Dołącz i wesprzyj nas!

Najważniejsza jest dla nas merytoryka, dlatego w każdym temacie wypowiadają się z ramienia INE osoby znakomicie zorientowane w danych dziedzinach. Nie zapominamy przy tym o młodych analitykach, którym udostępniamy przestrzeń do publikowania i wsparcie merytoryczne w ramach projektu #AkademiaINE.

Dołącz do naszej społeczności! 

https://twitter.com/IEuropy

https://www.facebook.com/instytutnowejeuropy

https://www.youtube.com/channel/UCjEaR0sI_9zosy--swl1GAA

https://ine.org.pl/

Cele Autora

Krok 1. Spotkanie na dobry początek
  • 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Organizujemy spotkanie z uznanym ekspertem/ekspertką w ramach cyklu „Rozmowy o przyszłości Europy” wraz z częścią networkingową po dyskusji (dotychczas gościli u nas prof. Arkady Rzegocki, prof. Agnieszka Legucka, Witold Jurasz czy Agnieszka Kobus-Zawojska). Na spotkanie w przestrzeni Trend House w CIC Warsaw zapraszamy wszystkich Patronów, aby mogli wziąć czynny udział w dyskusji, jak również poznać społeczność INE.
Krok 2. Finansujemy druk 4 raportów w 2023 roku wraz z wysyłką do Patronów!
  • 4 000 zł
  • 2 240 zł brakuje
44%
Drukujemy 100 szt. każdego z czterech raportów INE planowych na 2023 rok i wraz z premierą wysyłamy do Patronów z Progu 2 oraz wyższych. Pierwszym rozsyłanym raportem będzie „Rok obaw i nadziei. Co czeka Europę w 2023?” – zbiór 12 wywiadów przeprowadzonych przez Michała Banasiaka. Raporty będą wysyłane już w trakcie realizacji tego celu. Każdy z Patronów z Progu 2 i wyższych ma gwarancję otrzymania wydrukowanej wersji raportu.
Krok 3. Organizujemy międzynarodową konferencję, na którą zapraszamy też Patronów!
  • 10 000 zł
  • 8 240 zł brakuje
17%
Rok 2022 zamknęliśmy organizując pierwszą międzynarodową konferencję INE, dotyczącą ekonomicznego potencjału Inicjatywy Trójmorza. W tym roku chcielibyśmy powtórzyć to osiągnięcie i przygotować konferencję pt. „Trójmorze. Budowanie regionu” – ze szczególnym uwzględnieniem przyszłej roli Ukrainy w Inicjatywie – która planowana jest jesienią w CIC Warsaw.

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam zwiększyć liczbę uczestników i międzynarodowych ekspertów oraz zaprosić na konferencję wszystkich naszych Patronów. Tego typu konferencje to świetna okazja do wymiany wiedzy, networkingu i zdobycia cennych kontaktów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Instytut Nowej Europy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Daniel Waldowski
Daniel Waldowski
10 zł
Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.