Intencje.pl - Platforma Duchowej Łączności

W Patronite od 07.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2631

Liczba Patronów: 1758

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
45 miesięcznie
195 łącznie
Intencje.pl - Platforma Duchowej Łączności. Serwis internetowy i aplikacja na telefon łącząca osoby pragnące modlitwy z tymi, którzy gotowi są ją ofiarować.

O Autorze

Intencje.pl to świecka inicjatywa osób z branży IT, które od 2016 roku – poświęcając swój wolny czas – tworzą wirtualne miejsce spotkania osób pragnących modlitwy i tych, którzy gotowi są ją ofiarować.

 

Dla kogo jesteśmy?

Projekt dedykowany jest dwóm grupom osób. Pierwsza z nich to ci, którzy gotowi są poświęcić swój czas aby modlić się w pozostawionych u nas intencjach. Mogą to robić w trakcie wieczornej modlitwy, w drodze do pracy czy w przerwie pomiędzy codziennymi obowiązkami korzystając z naszej strony lub aplikacji na telefony. Działanie tych osób można porównać do ogromnej wspólnoty rozsianej po całym świecie, ale jednoczącej się przez Internet.

Druga grupa to osoby, które z różnych powodów pragną modlitwy i wsparcia. Informujemy Ich o bezinteresownych modlitwach w ich intencjach. Przekazujemy Im tym samym jasny komunikat – „nie zostałeś(łaś) ze swoimi problemami sam(a). Jest ktoś, komu na Tobie zależy. Nie trać wiary i nadziei!”.

Obie grupy komunikujemy ze sobą poprzez mechanizm powiadomień, prywatnych wiadomości i prezentację wzajemnej aktywności.

Jak to działa?

Osoba, która pragnie modlitwy dodaje swoją intencję. Intencja ta po akceptacji moderatora i oznaczeniu odpowiednimi tagami publikowana jest na naszej stronie i rozsyłana do aplikacji zainstalowanych na telefonach naszych użytkowników. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie przycisk „Modlę się” ​autor intencji otrzymuje powiadomienie o modlitwie. Dzięki współpracy z  Fundacją Małych Stópek wszystkie opublikowane u nas intencje są dodatkowo wysyłane do współpracujących z nami zgromadzeń zakonnych.

 

Ile to kosztuje?

Nic. Zaplecze techniczne utrzymujemy z własnych środków. Korzystamy z otwartego, bezpłatnego oprogramowania i godnej podziwu ofiarności osób, które oferują chęć pomocy. Ty możesz stać się dziś jedną z nich.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Kluk
Magdalena Kluk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Mariusz Ratajczak
Mariusz Ratajczak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł