Iryna Pashyska

W Patronite od 03.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1951

Liczba Patronów: 1584

Zostań Patronem
4 patronów
50 miesięcznie
3 575 łącznie
Nazywam się Irina Paszyńska, 4 lata temu spełniłam swoje marzenie i przeprowadziłam się do Polski z Krymu.

O Autorze

 

Witam!

Nazywam się Irina Paszyńska, przeprowadziłam się do Polski 4 lata temu z Krymu. Jeśli tu trafiłeś to prawdopodobnie rozważasz zostanie Patronem mojego kanału.

Poniżej znajdują się informacje o tym, kim jestem, o czym jest mój kanał i do czego dążę. Przecież jeśli zostaniesz Patronem mojego kanału, będziesz także uczestnikiem i towarzyszem w mojej pracy i moich filmach.

Po prawej stronie znajdują się progi – tam dowiesz się, co, oprócz ogromnej wdzięczności mogę Ci zaoferować w zamian za zostanie częścią rodziny Patronów PaszynskaPolska.

 

CO UDAŁO SIĘ OSIĄGNĄĆ DZIĘKI MOIM PATRONOM?

Już od roku Patronite oraz YouTube są moimi jedynymi źródłami dochodu. Nagranie, montaż, podróże są moją pracą i wszystkie zarobione pieniądze wydawane są nie tylko na elektronikę czy podróże , ale również na moje życie codzienne.

                                       Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się zwiedzić: 

1) Przepiękny Mazury:

2) Zakopane i Polskie góry:

3) Ukrainę i zrobić serie filmików stąd:

 

KIM JESTEM?

Jestem kobietą o artystycznej duszy, pełną pomysłów i aspiracji!

Zakochałam się w Polskę od pierwszego wejrzenia, więc postanowiła założyć kanał na YouTube - Paszyńska Polska.
Uwielbiam nagrywać filmiki, odkrywać dla was świat Wschodu-Ukrainy, Rosji. Mieszkałam w tych krajach dużo lat i mam doświadczenie, którym chce dzielić się z Wami!

Nie zapominam też o zachodzie Europy, podróżowanie po świecie może przynieść niezapomniane wrażenia, którymi mogę się z Wami podzielić!


 

DO CZEGO DĄŻĘ?

Docelowo chciałabym, aby kanał Paszyńska Polska był źródłem nowości i informacji o życiu we wschodnich krajach, o tym, jak wygląda życie repatriantów, o różnicach i podobieństwach!

Chcę też porzucić stereotypy, iść do przodu i robić dla naszego kraju!

 

DLACZEGO PATRONITE?

Nagrywanie filmów nie należy do tanich zainteresowań. Aparat, obiektywy, laptop, stroje, wynajem studia, licencji do oprogramowania oraz opłacenia montażu i platformy– to duży koszt.

Wszystko po to, aby dzielić się z Wami swoją dotychczasową wiedzą jak i by móc dalej zdobywać nowe doświadczenie i wznieść się na WYŻSZY POZIOM TWORZENIA FILMÓW.

Wierzę, że mecenasi, którzy chcą przyczynić się do powstawania kolejnych filmów i wywiadów będą mnie wspierać. 

 

\

 

Dziękuje za pomoc, dla mnie to bardzo ważne ❤️

Irina

 

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kazimierz Stańczyk
Kazimierz Stańczyk
Próg: 10 zł
Marek Matysek
Marek Matysek
Próg: 10 zł
Kamil Kukołowicz
Kamil Kukołowicz
Próg: 20 zł
Kamil Kukołowicz
Kamil Kukołowicz
Próg: 5 zł