Avatar użytkownika

Stowarzyszenie IPON

1
patron
50 
miesięcznie
920 
łącznie
1
patron
50 zł 920 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Imię i nazwisko oraz nick zostaną opublikowane w specjalnej zakładce naszego Portalu. Jeśli darczyńca będzie sobie tego życzył zostanie opublikowany tylko jego nick lub imię z inicjałem.
10 zł miesięcznie
Imię i nazwisko oraz nick zostaną opublikowane w specjalnej zakładce naszego Portalu. Jeśli darczyńca będzie sobie tego życzył zostanie opublikowany tylko jego nick lub imię z inicjałem. Dodatkowo patroni, którzy wesprą nas kwotą z tego progu zostaną na naszym Forum włączeni do grupy Przyjaciele IPON-u.
50 zł miesięcznie
Imię i nazwisko oraz nick zostaną opublikowane w specjalnej zakładce naszego Portalu. Jeśli darczyńca będzie sobie tego życzył zostanie opublikowany tylko jego nick lub imię z inicjałem. Patroni, którzy wesprą nas kwotą z tego progu zostaną na naszym Forum włączeni do grupy Przyjaciele IPON-u.
Dodatkowo, każdy Patron, który osiągnie ten próg otrzyma na Forum prestiżową rangę "Patron IPON".
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Imię i nazwisko oraz nick zostaną opublikowane w specjalnej zakładce naszego Portalu. Jeśli darczyńca będzie sobie tego życzył zostanie opublikowany tylko jego nick lub imię z inicjałem. Patroni, którzy wesprą nas kwotą z tego progu zostaną na naszym Forum włączeni do grupy Przyjaciele IPON-u.
Każdy Patron, który osiągnie ten próg otrzyma na Forum prestiżową rangę "Patron IPON".
Dodatkowo, Patroni którzy osiągną ten próg, otrzymają zaproszenie VIP na zlot naszego Stowarzyszenia (jedno zaproszenie rocznie).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie IPON w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na początku była pustka i przestrzeń, by w raczkującym polskim internecie wykroić miejsce dla niepełnosprawnych. Tak, w 2002 roku powstał Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych www.ipon.pl, który jest dziś jednym z największych portali zrzeszających niepełnosprawnych.

Na początku była pustka i przestrzeń, by w raczkującym polskim internecie wykroić miejsce dla niepełnosprawnych. Tak, w 2002 roku powstał Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych www.ipon.pl, który jest dziś jednym z największych portali zrzeszających kulawych. Cztery lata później założyliśmy stowarzyszenie, którym głównym celem jest integrowanie oraz inspirowanie do podejmowania działań, mających na celu pokonywanie ograniczeń zewnętrznych, jak i mentalnych. Mamy ponad 44,5 tysiąca zarejestrowanych użytkowników, liczba odwiedzających ciągle wzrasta.

IPON, to nie tylko rzeczywistość wirtualna. Organizujemy także zjazdy i zloty dla niepełnosprawnych z całej Polski.

Na jednym z naszych zlotów. Ognisko na jednym z naszych zlotów...
To że nie wszyscy dobrze chodzimy, nie znaczy że nie potrafimy wiosłować!
Na zdjęciu Tatiana i Marcin, aktywnie spędzający czas podczas imprezy IPON w Sulejowie.

 

Chcemy, by nasz portal był, jak najbardziej przyjazny i dostępny dla wszystkich osób bez względu na ich niepełnosprawność. Dla wielu osób niepełnosprawnych internet jest głównym, często jedynym „oknem na świat”, co mobilizuje nas do tego, by nasze „okno” otwierać, jak najszerzej. Aby móc być atrakcyjnym dla internautów z różnymi dysfunkcjami, musimy się wciąż rozwijać, wzrastająca ilość odwiedzających, wymaga coraz mocniejszego serwera, a to wymaga środków finansowych.

Cele Autora

Utrzymanie Portalu
  • 500 zł miesięcznie
  • 450 zł brakuje
10%
Nas Portal odwiedza i rejestruje się na nim coraz więcej użytkowników, co nas niezmiernie cieszy. Jednak w związku z tym zapewnienie serwera dostatecznie wydajnego, aby utrzymać Portal stało się prawdziwym wyzwaniem finansowym. Pozyskanie środki przeznaczymy na opłacenie infrastruktury.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie IPON już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marian Dudycz
Marian Dudycz
50 zł
Anonimowy patron
5 zł
Jacek Pichliński
Jacek Pichliński
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Waldemar Kościan
Waldemar Kościan
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.