Emil Krawczak

W Patronite od 23.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
265 zł łącznie
Zdobywaj wiedzę i dziel się wiedzą. To podejście towarzyszy mi od wielu lat. Nabywanie wiedzy mnie nakręca, a dzielenie się nią daje mi radość. Staram się pomagać innym zdobywać wiedzę oraz wytłumaczyć jak coś działa. Nie jest problemem nauczyć kogoś samych pojęć, ale ważne by nauczyć zrozumienia danego problemu.

O Autorze

Mam na imię Emil. Jestem pasjonatem tematyki informatycznej. Można śmiało nazwać mnie gikiem. Wychodzę z założenia, że wiedzę należy zdobywać, a także się nią dzielić. Dwa lata temu postanowiłem zrobić coś w kierunku dzielenia się wiedzą i założyłem stronę https://it-ek.pl/

 

 

W miarę wolnego czasu wrzucam na ta stronę artykuły o róznej tematyce z zakresu IT.  Ok rok później postanowiłem także udzielać się na YT. Czasami wiedza która oglądamy i słuchamy lepiej do nas trafia niż wiedza czytana.

https://www.youtube.com/channel/UC725gRifpAOkoFj2wyDi8FA

 

 

Filmy nie są zawsze najlepszej jakości, ale powoli dążę do doskonałości, chociażby przez testowanie sprzętu i ewentualna modernizację.

Ogromną radość sprawiają mi hasła typu: dzięki za pomoc, przydało się, pomogłes mi, itp. Nie wiele osób wie o mojej stronie i kanale, mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będzie można powiedzieć, że stworzyłem ogromna baze wiedzy od której będą zaczynać osoby startujące w branży IT. 

Dlaczego akurat taka tematyka, przecież pełno jej w internetach. Książek masa o tym i w ogóle IT otacza nas z każdej strony. Odpowiedź jest bardzo prosta. Wiedza w około nas jest na wyciągnięcie ręki. W większości przypadków daje niestety tylko gotowe rozwiązania, a dobrze jest wiedzieć skąd się to bierze i jak działa.

Nie jest trudno znać rozwiązanie, większym problemem jest stworzyć rozwiązanie lub dopasować gotowe rozwiązanie do naszych potrzeb. By to zrobić należy być kreatywnym i nie powielać wzorców, a tworzyć nowe.

 

"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi" - Albert Einstein

 

Pomóż mi stworzyć bazę wiedzy, pomóż mi stworzyć pomoc dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem