Emil Krawczak

W Patronite od 23.10.2017

Pozostać przy życiu

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

To jest podstawowa kwota, która pozwala mi pozostać online. W skład wchodzi opłacenie serwerów, subskrypcji, licencji i podobnych itp. Dzięki tej kwocie mam ciągłość pracy i nie muszę się martwić, że zabraknie środków na utrzymanie bieżącej mojej egzystencji.

Więcej, więcej, więcej... !!!

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie zobowiązuję się do utrzymania ciągłości nagrań. To znaczy, że będę mógł trochę zmienić priorytety i więcej czasu poświęcić na nagrania, artykuły, rozbudowę serwisu, a co za tym idzie więcej korzyści dla Was moi mili, gdyż planuję rozbudować stronę o kilka użytecznych narzędzi.

Software vs. Hardware?

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Kwota na licencję i sprzęt. Dzięki niej mogę zaopatrzyć się w oprogramowanie, na podstawie którego będą bazować nowe filmy z nowymi technologiami. Ale by oprogramowanie mogło hulać potrzebny jest także sprzęt, czyli zakup infrastruktury na potrzeby filmów, testów i zdobywania wiedzy.

Skoro jest na czym i jest czym, to może jakiś poradnik?

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 500 zł

brakuje

Realizacja poradników. I mam tu na myśli nie tylko nagrań z komputera, ale także z kamerą w świecie rzeczywistym. Tematyka jest ogromna. Od nauki użycia oprogramowania, poprzez zagłębienie się w tajniki elektroniki.

Formalizacja...

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Formalizacja... czyli przebudowa strony i projektów, zebranie wszystkiego w jednym miejscu. Domyślam się, że na tym poziomie będziemy już tworzyć pewnego rodzaju społeczność, stworzymy konkurencje dla serwisów anglojęzycznych. Polski portal z poradnikami i poradnikami. Polacy nie gęsi, swój język mają.
A obce języki będą dodane w formie napisów, by cały świat o nas wiedział.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)