Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

190 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Zdobywaj wiedzę i dziel się wiedzą. To podejście towarzyszy mi od wielu lat. Nabywanie wiedzy mnie nakręca, a dzielenie się nią daje mi radość. Staram się pomagać innym zdobywać wiedzę oraz wytłumaczyć jak coś działa. Nie jest problemem nauczyć kogoś samych pojęć, ale ważne by nauczyć zrozumienia danego problemu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Pozostać przy życiu
To jest podstawowa kwota, która pozwala mi pozostać online. W skład wchodzi opłacenie serwerów, subskrypcji, licencji i podobnych itp. Dzięki tej kwocie mam ciągłość pracy i nie muszę się martwić, że zabraknie środków na utrzymanie bieżącej mojej egzystencji.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
Więcej, więcej, więcej... !!!
Dzięki tej kwocie zobowiązuję się do utrzymania ciągłości nagrań. To znaczy, że będę mógł trochę zmienić priorytety i więcej czasu poświęcić na nagrania, artykuły, rozbudowę serwisu, a co za tym idzie więcej korzyści dla Was moi mili, gdyż planuję rozbudować stronę o kilka użytecznych narzędzi.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Software vs. Hardware?
Kwota na licencję i sprzęt. Dzięki niej mogę zaopatrzyć się w oprogramowanie, na podstawie którego będą bazować nowe filmy z nowymi technologiami. Ale by oprogramowanie mogło hulać potrzebny jest także sprzęt, czyli zakup infrastruktury na potrzeby filmów, testów i zdobywania wiedzy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 7500 zł miesięcznie
brakuje 7500 zł
Skoro jest na czym i jest czym, to może jakiś poradnik?
Realizacja poradników. I mam tu na myśli nie tylko nagrań z komputera, ale także z kamerą w świecie rzeczywistym. Tematyka jest ogromna. Od nauki użycia oprogramowania, poprzez zagłębienie się w tajniki elektroniki.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 15000 zł
Formalizacja...
Formalizacja... czyli przebudowa strony i projektów, zebranie wszystkiego w jednym miejscu. Domyślam się, że na tym poziomie będziemy już tworzyć pewnego rodzaju społeczność, stworzymy konkurencje dla serwisów anglojęzycznych. Polski portal z poradnikami i poradnikami. Polacy nie gęsi, swój język mają.
A obce języki będą dodane w formie napisów, by cały świat o nas wiedział.

O Autorze

Mam na imię Emil. Jestem pasjonatem tematyki informatycznej. Można śmiało nazwać mnie gikiem. Wychodzę z założenia, że wiedzę należy zdobywać, a także się nią dzielić. Dwa lata temu postanowiłem zrobić coś w kierunku dzielenia się wiedzą i założyłem stronę https://it-ek.pl/

 

 

W miarę wolnego czasu wrzucam na ta stronę artykuły o róznej tematyce z zakresu IT.  Ok rok później postanowiłem także udzielać się na YT. Czasami wiedza która oglądamy i słuchamy lepiej do nas trafia niż wiedza czytana.

https://www.youtube.com/channel/UC725gRifpAOkoFj2wyDi8FA

 

 

Filmy nie są zawsze najlepszej jakości, ale powoli dążę do doskonałości, chociażby przez testowanie sprzętu i ewentualna modernizację.

Ogromną radość sprawiają mi hasła typu: dzięki za pomoc, przydało się, pomogłes mi, itp. Nie wiele osób wie o mojej stronie i kanale, mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będzie można powiedzieć, że stworzyłem ogromna baze wiedzy od której będą zaczynać osoby startujące w branży IT. 

Dlaczego akurat taka tematyka, przecież pełno jej w internetach. Książek masa o tym i w ogóle IT otacza nas z każdej strony. Odpowiedź jest bardzo prosta. Wiedza w około nas jest na wyciągnięcie ręki. W większości przypadków daje niestety tylko gotowe rozwiązania, a dobrze jest wiedzieć skąd się to bierze i jak działa.

Nie jest trudno znać rozwiązanie, większym problemem jest stworzyć rozwiązanie lub dopasować gotowe rozwiązanie do naszych potrzeb. By to zrobić należy być kreatywnym i nie powielać wzorców, a tworzyć nowe.

 

"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi" - Albert Einstein

 

Pomóż mi stworzyć bazę wiedzy, pomóż mi stworzyć pomoc dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo dziękuję Ci za wsparcie. Niby parę złotych, a daje mi to znać, że moja praca jest Ci potrzebna. Motywujesz mnie także tym do cięższej pracy. Bardzo Ci dziękuję za Twoje wsparcie, jeżeli kiedyś się spotkamy to z chęcią uścisnę Ci dłoń i podziękuję osobiście :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Mogę już śmiało rzec, że wpłacasz mi okrągłą sumę :) Taka kwota to już sygnał dla mnie, że nie tylko czerpiesz wiedzę z mojego kanału ale także, że oczekujesz większych ilości materiałów o ściśle określonej wiedzy. Także jest to dla mnie znak, że lubisz to co robię, a to jest dla mnie jak miód na moje serce. Motywuje mnie to i zmusza do jeszcze cięższej pracy. W podziękowaniu wpiszę Cie na listę patronów na mojej stronie :) Odpowiem także na Twoje pytania :)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Powoli wzbijamy się do chmur. Twoja kwota poczyni się do rozbudowy strony, częściowo wesprze opłaty związane z utrzymaniem serwera i sprawi, że pozwoli mi nabrać świadomości, że mnie potrzebujesz albo po prostu lubisz :) Dokładasz się do rozwoju kanału, a co za tym idzie pomocy w zdobywaniu wiedzy wielu osób. W zamian oczywiście dodanie do listy patronów na mojej stronie, a także poprawa jakości filmów poprzez poprawę możliwości sprzętu, strony i kanału. Z chęcią wysłucham także Twoich sugestii co do tematów na kanale lub poprawy treści. Dziękuję :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Twój gest zostanie dobrze zagospodarowany. Utrzymanie kanału, utrzymanie sprzętu, opłaty związane z prowadzeniem serwera. Twoje nazwisko ląduje w sekcji wyróżnionej dla patronów na mojej stronce. Dodatkowo zostaniesz wypowiedziany na kanale YT. Twój gest bardzo wiele dla mnie znaczy i mocno przyczynia się do rozwoju kanału. Dziękuję :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Srebrny patron portalu. Bardzo istotnie pomagasz w realizacji celów, wiedza jest dla Ciebie bardzo ważna. Poza tym co by było przy niższej wpłacie to jestem w stanie przyswoić jakąś nowa, nieznaną mi wiedzę i zrobić na ten temat artykuł i/lub film. Daj znać tylko jaka tematyka Cię interesuję lub w jakiej tematyce chciałbyś się rozwijać lub potrzebujesz pomocy, a razem wspólnie przez to przebrniemy. Dziękuję :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Złoty patron portalu. Istne szaleństwo, ogromne dzięki :) Jakbym mógł Ci pomóc? Chyba tylko takie pytanie mogę zadać. Oferuję Ci przestrzeń na moim serwerze pod stronę internetową (gdybyś potrzebował). Jesteś czołowym patronem i masz wpływ na tematykę i rozwój portalu. Dzięki Tobie stworze portal do dzielenia się wiedzą dla wielu osób. Masz istotny wkład w rozwój nie tylko mój ale i całego społeczeństwa :) Dziękuję :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Diamentowy patron portalu. Nie mam co Cię tu zanudzać, wiedz czego chcesz i nie boisz się realizować tych celów. Brak mi słów by wyrazić swoją wdzięczność :)
Zostań patronem

Polecani Autorzy