jaknajwiecej.pl

W Patronite od 06.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 403

Liczba Patronów: 499

Zostań Patronem
Kup na prezent
36 patronów
1 360 miesięcznie
22 710 łącznie
Mam na imię Dorota i to Wy, widzowie mojego kanału na YouTube pokazaliście mi, że mam moc przekazywania dobrej energii, motywowania do ruszenia się z domu, przebywania w naturze 🌱oraz aktywności! 
 Ostatecznie ta energia do mnie wraca i to właśnie dlatego nie zamierzam znikać z Internetu.🙂

O Autorze

Kanał jaknajwiecej.pl, który tworzę na YouTube już ponad 3 lata przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Okazało się, że opowiadanie historii, filmowanie a potem montowanie z tego filmów stało się moją pasją. Prawdziwą, nie taką na chwilę i nie wygląda na to, aby miało się to zmienić.

Wręcz przeciwnie! 😀

Jestem coraz bardziej zaangażowana w tworzenie filmów i cały swój wolny czas poświęcam na śmiganie z kamerą, potem siedzenie godzinami w programie montażowym oraz dokształcanie, aby moje treści były coraz lepszej.
Dlaczego założyłam Patronie?

Nadszedł czas, gdy postanowłam spróbować, aby ta przygoda stała się moim głównym zajęciem!
Dlatego zwracam się do Was o pomoc, równocześnie zapraszając Was do wspólnej przygody współtworzenia filmów oraz wszelakich treści w Internecie, które publikuje na YouTube, Instagramie, Facebooku oraz na blogu jaknajwiecej.pl.

Sprawa jest prosta!
Aby móc poświecić jeszcze więcej mojego czasu na tworzenie w sieci, muszę najpierw zrezygnować choć z części prac zarobkowych, które aktualnie wykonuję. Z samego tworzenia nie da się utrzymać i do tego jeszcze podróżować, a wchodzenie we współpracę z firmami, które oferują produkty, których nigdy nie chciałabym kupić nie wchodzą w grę!

Wasze wsparcie jest swego rodzaju "wykupywaniem" mojego czasu, który mogę poświęcić na kręcenie filmów - a nie pracę zarobkową, niezwiązaną z kanałem.

Cel jest tylko jeden,  chcę poświecić swój czas w pełni na tworzenie filmów i wartościowych treści.💪🏻Dzięki Waszemu wsparciu, chcę przekazywać Wam jeszcze więcej energii, zachęcać do częstszego przebywania w naturze, pokazywać szczególnie kobietom, że mogą realizować swoje pasje i przede wszystkim, nie pozwolę Wam uwierzyć w ani jedno z tych stwierdzeń "to niebezpieczne dla kobiety", "nie powinnaś jechać tam sama", "nie dasz rady".
Bo to po prostu nieprawda.  😉💪🏻Całe Wasze wsparcie przeznaczę na rozwój kanału YouTube oraz na pokrywanie bieżących kosztów związanych z ich realizacją, czyli:

- zakup komputera do montażu, który muszę w najbliższym czasie wymienić

- dyski, baterie, karty do aparatu, kiedyś pewnie wymiana kamery, (niestety sprzęty nie działają wiecznie)

- utrzymanie infrastruktury bloga oraz wszelkich subskrypcji: baza muzyki, program do montażu, dysk w chmurze 

- sprzęt niezbędny na wyprawy (Wy oczywiście możecie liczyć na absolutnie szczerą oceną każdego przedmiotu, który przejdzie przez moje ręce, czy to na wędrówkę w góry, czy na nocowanie w lesie)

- koszty związane z podróżami, będące częścią filmów.

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wesprzeć Internetową przestrzeń jaknajwiecej czy nie, bardzo Ci dziękuję za oglądanie moich filmów oraz za każdą łapkę w górę, każdy komentarz i wszystkie prywatne wiadomości, które od Was dostaję. 🥰💚


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arkadiusz Sz
Arkadiusz Sz
Próg: 100 zł
Cezary Jackowski
Cezary Jackowski
Próg: 20 zł
Agnieszka MP
Agnieszka MP
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Małgorzata Litwin
Małgorzata Litwin
Próg: 10 zł
Joanna Ciuk
Joanna Ciuk
Próg: 20 zł