Jakub Dabrowski

W Patronite od 05.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
6 890 łącznie
NA SAMODZIELNIE ZBUDOWANEJ ŁÓDCE PRZEZ ATLANTYK

Od ponad roku budowałem 5 metrowy jacht, którym zamierzam przepłynąć przez Atlantyk . Na moim profilu znajdziesz więcej informacji dotyczących wyprawy oraz będziesz mógł obserwować postępy mojego projektu. Odwiedź mój kanał YouTube!

O Autorze

Dzieńdoberson!

Nazywam sie Jakub Dąbrowski. Pochodzę z Jedlni-Letnisko w województwie mazowieckim. Mam 26 lat . Jestem żeglarzem oraz instruktorem sportów wodnych (windsurfing, kitesurfing oraz zimą snowboardu). Od najmłodszych lat lubiący aktywnie spędzać czas. Podróże, adrenalina, sport to nieodłączne elementy mojego życia. Prowadzę swój kanał na YouTube. 

Mój kanał YOUTUBE -> https://www.youtube.com/channel/UCJ-HxQg9jyijTsOLLcNn2UQ


SPECYFIKACJA SETKI A 

długość L - 5,0 m

szerokość B - 2,20 m

zanurzenie T - 1,23m

żagle S - 15,4 m2

wypór D - 800 kg

balast G - 170 kg

masa całkowita jachtu - 470 kg


 

Moje przygotowania do SPA 2020 - Budowa łódki 

Episode 1


Najnowszy odcinek 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Juliusz Monkosa
Juliusz Monkosa
Próg: 20 zł
Paweł Latos
Paweł Latos
Próg: 35 zł
cham za złotówkę
cham za złotówkę
Próg: 10 zł