Jakub Skwarczyński

W Patronite od 08.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Tworzę poezję od dwóch lat. Opisuję przeszłość taką jaką była, trochę czerpię też z wyobraźni. Trochę w życiu przeżyłem dlatego mam o czym pisać. Moim celem jest rozwijać się. Student - autor.

O Autorze

Jestem z rocznika 00' - to znaczy że wychodziłem jeszcze na podwórko pokopać z kolegami piłkę, albo pozjeżdżać na sankach przed blokiem. Jestem miłośnikiem rapu, którym zaraził mnie starszy brat. Za młodu nuciłem w przedszkolu teksty Ryśka Peji. Mam otwartą głowę na newschool i oldschool. Z książek wybieram raczej te o tematyce militarnej albo reportaże niżeli poezję. Jestem kolekcjonerem wspomnień tych miłych i tych mniej miłych. Skrupulatny kronikarz swojej przeszłości, wszystko czego doświadczyłem i doświadczam przelewam na papier.

Próbuję uczyć się poezji klasycznej, nie takiej instagramowej, która jest moim matecznikiem. Do tej pory mam dosyć skromny warsztat. Razem z bliskimi mi osobami, zorganizowaliśmy (a raczej oni za mnie) wernisaż w Krakowskim Hevre "Krótkie wiersze o miłości" i zaprezentowałem tam takie oto dzieła 

 

 

 

Stworzyłem Patronite, ponieważ wiersze pochłaniają coraz więcej pracy i pieniędzy. Aby promować swoją twórczość poprzez np. przez Instagram, potrzebuję pieniędzy. Nie są to wielkie sumy, a dla mnie mogą znaczyć wiele, być może dzięki temu zauważy mnie jakieś wydawnictwo.

 

https://www.instagram.com/jakubowe_wiersze/?hl=pl

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!