Anna Ulatowska

W Patronite od 13.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1676

Liczba Patronów: 1724

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
140 miesięcznie
1 260 łącznie
Wychodzę na balkon.
Zapalam papierosa i spoglądam na senne miasto pełne samotności. Dryfujące zbiory ludzi, których czasem samotności się zazębią, żeby za chwilę pobiec w swoim kierunku.
Zagubieni homo sapiens na mapie chcę, czuję, pragnę, mogę, powinienem. Samotni bez siebie. Samotni ze sobą…

O Autorze

Lubię pisać. Odkryłam to jakieś 35 lat temu, gdy ułożyłam pierwszy wiersz dla pływających w wannie karpi. Potem już poszło. Skończyłam dziennikarstwo, jednak po krótkiej przygodzie z gazetą stwierdziłam, że to nie dla mnie. Szukając swojej zawodowej ścieżki i życiowej miłości jednocześnie, stwierdziłam, że wiele rzeczy umiem świetnie, ale w związki to totalnie nie. I zaczęłam w tym grzebać.

Co? Jak? Dlaczego?

Skąd się biorą toksyczne związki?

Dlaczego przyciągam popaprańców?

Na czym w ogóle polega tworzenie relacji?

No i czym jest ta miłość?

Od 10 lat tworzę bloga jaorbita.pl. Na kanałach społecznościowych zebrałam ponad 130 tys. fanów. Piszę o swoich emocjach i swoich historiach. Wskazuję drogę do dobrych relacji. Opowiadam o swoich błędach. Nikomu z nas nie są one obce, ale 15 błędów pod rząd to już masochizm. Tłumaczę zawiłości ludzkich zachowań i komunikacji w parach. Wiem, że wielu rzeczy jeszcze nie wiem. Ale tym co wiem chętnie dzielę się z innymi. Jestem wielkim orędownikiem psychoterapii. Od 2 lat sama w procesie terapeutycznym. Największy uśmiech na mojej twarzy wywołują te wiadomości, w których ktoś mi pisze – dzięki tobie się odważyłam zacząć.

Wydałam dwie książki o miłości i ebooka o toksycznych relacjach.

Skończyłam seksuologię.

I wciąż mam apetyt na więcej! Pomóż mi się rozwijać i dzielić wiedzą z Wami.

Subiektywna lista moich najlepszych tekstów:)

https://jaorbita.pl/2018/01/pozwol-ludziom-odejsc/

https://jaorbita.pl/2021/12/milosc-zycia/

https://jaorbita.pl/2020/11/a-moze-teraz-bedzie-juz-inaczej/

https://jaorbita.pl/2019/01/czekajac-na-godota/

https://jaorbita.pl/2021/05/nienadawacze/

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Barbara Gizycka
Barbara Gizycka
Próg: 50 zł
Anna Kwiecińska
Anna Kwiecińska
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Violetta Majca
Violetta Majca
Próg: 25 zł
Maja Szyprowska
Maja Szyprowska
Próg: 25 zł
Paulina Korczak
Paulina Korczak
Próg: 50 zł