Avatar użytkownika

Joanna Jaskółka - Matka Tylko Jedna

81
patronów
2 210 
miesięcznie
29 355 
łącznie
81
patronów
2 210 zł 29 355 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! Twoje wsparcie sprawia, że codziennie wstaję z łóżka z celem przeżycia tego dnia z jak największą produktywnością, żebyś każdego dnia znalazła u mnie coś nowego bez konieczności płacenia za to dodatkowo. Co miesiąc dostaniesz też ode mnie newsletter z moim komentarzem rzeczywistości i podsumowaniem miesiąca.15 zł miesięcznie
15 zł to mój dzienny koszt jeżdżenia po wiejskich drogach - dzięki tobie mogę szukać zasięgu i odwozić dzieci do szkoły, żeby mieć czas na tworzenie nowych treści.


Jeśli masz Discorda - zapraszam Cię już teraz na mój kanał, na którym będziemy gadać nie tylko o życiu na wsi, ale przede wszystkim relaksować się przy plotkach, bawić memami i podejmować ważne życiowe decyzje. Dostaniesz tam specjalną rangę, dzięki której łatwiej nam będzie umówić się na rozmowę głosową i pogaduszki w węższym gronie.

Co miesiąc dostaniesz też newsletter z moim komentarzem rzeczywistości.
25 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
25 zł to koszt tygodniowego ziarna dla moich kur i ogromne wsparcie, za które jestem wdzięczna.

Jeśli masz Discorda - zapraszam Cię już teraz na mój kanał, na którym będziemy gadać nie tylko o życiu na wsi, ale przede wszystkim relaksować się przy plotkach, bawić memami i podejmować ważne życiowe decyzje. Dostaniesz tam specjalną rangę, dzięki której łatwiej nam będzie umówić się na rozmowę głosową i pogaduszki w węższym gronie. Raz w miesiącu wybiorę dwie osoby, którym prześlę w podziękowaniu drobny upominek prosto z lasu i od serca.

Co miesiąc dostaniesz newsletter z moim komentarzem rzeczywistości oraz imiennie podziękuję Ci za wspieranie w tekście na blogu lub podkaście.
40 zł miesięcznie
Moja wdzięczność płynie w Twoją stronę szybciej niż Krutynia do Bełdan, a do gdaczących z radości kur dołącza gąsior Balbina. W ramach tego progu możesz zaproponować mi temat podkastu/dialogu/wpisu i nie będę mogła się z tego wymigać.

Oraz dostajesz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
DZIĘKUJĘ!!!

50 zł to ziarno dla kur na jakieś dwa tygodnie i to takie ze słonecznikiem, żeby głośniej gdakały z wdzięczności. Nie muszę martwić się, co dam im jeść, więc całą swoją uwagę mogę skupić na tobie.

Raz w miesiącu zorganizuję spotkanie live dla wszystkich wspierających z tego progu, żebyśmy mogli się lepiej poznać i pogadać o tym, co nas gryzie.

Dostajesz też z automatu wszystkie korzyści z poprzednich progów.
70 zł miesięcznie
Wybierz 70 zł
10 dostępnych miejsc
O matko borów i lasów, czy to znaczy, że mogę wezwać pana, który porąbie mi drewno i będę miała ciepłą wodę do mycia? Wszystkie poprzednie progi są Twoje i rządzisz na dzielnicy w moim serduszku.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
13 dostępnych miejsc
O matko! Wąski, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili! Jestem niesamowicie wdzięczna i oprócz wszystkich bonusów z wcześniejszych progów, chętnie w ramach podziękowań coś ci napiszę - dialog o wybranej rzeczy, twój opis na tindera, wizytówkę firmy lub usprawiedliwienie do szkoły.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
9 dostępnych miejsc
To, że ktoś chciałby wspierać mnie tak dużą kwotą, jest dla mnie nie do wyobrażenia. Napisz do mnie - asia.jaskolka@gmail.com. Ustalimy nagrodę wspólnie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Joanna Jaskółka - Matka Tylko Jedna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Joanna Jaskółka - autorka książki "Bliżej", twórczyni bloga www.matkatylkojedna.pl, od 10 lat opisuje w sieci swoje życie na wsi i komentuje rzeczywistość. Od niedawna w podkaście.

Przede wszystkim - dziękuję, że tu jesteś. 

 

Kiedy 10 lat temu rzuciłam Warszawę i przeprowadziłam się na wieś, wyobrażałam sobie, że kiedyś znajdę taką pracę, dzięki której nie będę musiała wychodzić do biura i będę mogła zajmować się w spokoju dziećmi. Ale to były marzenia, które snułam, bez większej wiary, że się ziszczą. Los był dla mnie łaskawy, ale też wbił szpilę - faktycznie, cała moja zawodowa działalność skupia się w internecie, ale  diagnoza spektrum autyzmu moich dzieci sprawiła, że marzenie stało się koniecznością. 

 

Tekst o diagnozie spektrum autyzmu na blogu 

 

Na szczęście w codziennym życiu na wsi z dwójką dzieci myślących bardzo niestandardowo, odnajduję tyle radości i inspiracji, że mogę dzielić się nią z innymi. Przez 10 lat działalności blogowej, napisałam prawie 1000 tekstów blogowych i około 3000 tysięcy statusów  na Facebooku [z części z nich powstała książka], które codziennie poprawiają humor, skłaniają do refleksji lub motywują kilkadziesiąt tysięcy osób. Za to, że setki osób napisało mi taką opinię - kłaniam się w pas. Już samo to jest dla mnie wielką nagrodą - wasza obecność, kiedy jestem i kiedy mnie nie ma. 

 

Fragment tekstu "Samotność w matce" jednego z najpopularniejszych na blogu. 

 

 

 

Po dwóch latach walki z depresją i stanami lękowymi, w 2023 roku podnoszę się zwycięsko z kolan (tylko trochę szybciej niż nasz kraj) i zamierzam więcej czasu poświęcić tworzeniu oraz opisywaniu rzeczywistości. Dzięki twojemu wsparciu będę mogła mocniej się skupić na pisaniu kolejnej książki oraz dalszą edukację w kwestii diagnozowania spektrum autyzmu u dzieci, będąc niezależna od reklamodawców, którzy do tej pory byli głównym źródłem moich dochodów. 

 

Od początku mojej działalności najważniejszy byłeś dla mnie Ty - mój czytelnik. To dla ciebie powstała grupa Wiejskie Matki, jedno z niewielu miejsc w internecie absolutnie wolne od przemocy i skupione na rodzicielstwie bliskości. To dla ciebie regularnie od 10 lat tworzę wpisy, bo reklamy czasem są, a czasem ich nie ma, a odbiorcy są zawsze. A wiele z moich odbiorców nie zmienia się od lat, za co jestem wdzięczna. 

 

W ramach moich kanałów społecznościowych, których staniesz się częścią, decydując się na wspieranie mnie, będziesz mieć wpływ [bez względu, na jaki próg się zdecydujesz], nie tylko na to, jak będzie mi się pracować, ale też na to, o czym będę tworzyć, o czym pisać, na czym się skupiać. Nie ustawiam więc chwilowo ogólnego celu - on będzie zależeć również od ciebie!

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Joanna Jaskółka - Matka Tylko Jedna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maria Jakubczak
Maria Jakubczak
25 zł
Natalia Turkiewicz
Natalia Turkiewicz
50 zł
Małgorzata Osak
Małgorzata Osak
10 zł
Anna Musiał
Anna Musiał
15 zł
Anna Jakubik
Anna Jakubik
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.