Marta Jermaczek-Sitak

W Patronite od 15.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2353

Liczba Patronów: 2060

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
50 miesięcznie
4 295 łącznie
Moją życiową misją jest dzielenie się przyrodniczą wiedzą i emocjami, jakie niesie kontakt z naturą. Moje główne nurty działalności w sieci to blog oraz grupa "Jera" - przestrzeń do dzielenia się przyrodniczymi odkryciami i zachwytem. Prowadzę również warsztaty przyrodnicze i rozwojowe.

O Autorze

Nazywam się Marta Jermaczek-Sitak, jetem ekolożką, botaniczką, moją życiową misją jest dzielenie się przyrodniczą wiedzą i emocjami, jakie niesie kontakt z naturą. Pochodzę z rodziny przyrodników, ukończyłam biologię na UAM w Poznaniu, gdzie obroniłam także doktorat na temat ekologii ekosystemów łąkowych. Jestem współzałożycielką Wolnej Szkoły w Zielonej Górze, gdzie z grupą dorosłych i dzieci praktykujemy alternatywną edukację opartą o relacje, zaufanie i pasję. Prowadzę warsztaty w lesie dla dzieci i dorosłych, zwołuję także kręgi kobiet. Dwa lata temu kupiliśmy z mężem gospodarstwo w nadodrzańskiej gminie Bojadła, które remontujemy i urządzamy w duchu permakultury. Mamy dwóch synów (10 i 12 lat), którzy nie chodzą do szkoły, ale uczą się każdego dnia na tysiąc różnych sposobów. Mieszkają z nami trzy psy, dwa koty, mamy też cztery kozy, kury, kaczki i zapewne nie jest to nasze ostatnie słowo. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Próg: 30 zł
Dorota Bilewicz
Dorota Bilewicz
Próg: 10 zł
Leszek Beszterda
Leszek Beszterda
Próg: 10 zł