JestemGraczem.pl

W Patronite od 17.07.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1828

liczba Patronów: 1389

2 patronów
7 zł miesięcznie
354 zł łącznie
JestemGraczem.pl - platforma dla graczy, tworzona przez graczy. Blog, aplikacje dla graczy, serwery gier i wsparcie dla młodych twórców w tematyce gier komputerowych - tym się właśnie zajmujemy i w tych tematach działamy!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

O Autorze

JestemGraczem.pl

Kim jesteśmy?

Od lat tworzymy lepiej lub gorzej programy dla graczy i wirtualnych twórców filmów na YouTube oraz Streamingu. Wielokrotnie zmienialiśmy koncepcje, a aktualna wersja wraca do pierwotnych korzeni, czyli tworzymy wspólnie serwery gier, tworzymy wspólnie bloga, tworzymy wspólnie jedno spójne miejsce dla graczy.

Na co nam środki?

Tworzymy portal od lat za swoje prywatne środki, ale niestety chcielibyśmy móc robić wiele więcej, ale aktualnie nie jest nam to dane. Chcemy uruchomić serwery gier dla naszych społeczności, ale również chcielibyśmy móc redaktorom bloga w jakiś sposób podziękować. Wśród naszej ekipy były dziesiątki osób, a nie chcemy, by tworzyli portal za darmo, by pracowały nad nim osoby, które nigdy nie uzyskają chociaż minimalnej nagrody za swoją pracę. Dodatkowo chcielibyśmy móc recenzować niezależnie gry - by utrzymać niezależność, nie chcemy podpisywać umów z producentem, by jak większość portali - wypowiadać się o grach w samych superlatywach.

Chociaż to i tak nie jest nasz cel - serwery gier uruchamiamy z własnych środków, naszych prywatnych działalności, gdzie część z maszyn jest udostępniona właśnie pod cele JestemGraczem.pl! Jednak nie jest to nic stabilnego, gdyż jeśli będziemy potrzebować serwera pod inny cel - niestety JestemGraczem.pl straci serwer, stąd też chcielibyśmy uniezależnić od naszych prywatnych potrzeb działanie JestemGraczem.pl

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni