Joanna Hudy

W Patronite od 24.05.2017

Książeczka "Od przepraszam, że żyję do pełnej asertywności"

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Kolejna moja publikacja, która chciałaby ujrzeć druk. Kilkadziesiąt porad, które poprowadzą krok po kroku każdego, kto zechce, do pełnej asertywności. Papieru! Papieru! Papieru! Książkę naprawdę fajnie wziąć do ręki, do torebki, do tramwaju, autobusu, pociągu, samolotu. Przyślę Ci Drogi Patronie wersję elektroniczną mojego poradnika.

Rodzicu, można inaczej cz. 2

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

80 porad podanych w części pierwszej jest dla mnie rodzajem wstępu, początkiem drogi do budowania świadomości rodzicielskiej. Mam wiele do dodania, uzupełnienia, poszerzenia, pokazania innego sposobu patrzenia, wiele refleksji, które aż proszą się, by je przelać na papier. Wpisują się one w Wasze częste zapytania do mnie, Wasze wątpliwości.

Druk papierowy e-booka "Rodzicu, można inaczej"

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

E-book "Rodzicu, można inaczej" 80 porad wychowawczych w pigułce to zbiór konkretnych porad, które ułatwią życie każdemu rodzicowi, a dzieciom ułatwią dzieciństwo. Porady na jedną stronkę mówią, co robić, czego nie robić, aby rozumieć dziecko i aby chciało podążać za rodzicem. Jest wersja elektroniczna, która dostała Certyfikat Jakości Laur Eksperta i bardzo szybko chcę wydać ją na papierze. Wiele osób stale pyta o wersję papierową, więc chciałabym im ją dać.
Dla Ciebie Drogi Patronie oczywiście będzie wersja elektroniczna.

Poprawienie grafiki bloga, zatrudnienie osoby do prowadzenia stron internetowych

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Smutno mi, gdy słyszę, że mam naprawdę super merytorycznie treści, a moja grafika leży.
Nie wyrabiam czasowo, żeby sama nad nią siąść (nie będę ukrywać, potrafię pisać, lecz nie mam smykałki do grafiki).
Chętnie, jak najszybciej, zlecę to fachowcom. Potrzebuję zatrudnić osobę, która zajmie się całą techniczną stroną mojej działalności, szczególnie stronami www i nawet prowadzeniem tego profilu.

LuckyJo Wystawiam głowę z pudełka

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

LuckyJo to bohaterka, która wychodzi z pudełka już prawie 5 lat. Dobrze jej idzie. Dwa arkusze prawie skończone. Ma być 10. Aby się pojawiły potrzebuję bezpieczeństwa finansowego, aby móc pisać, a później zainwestować w jej wydrukowanie i dystrybucję. LuckyJo można posmakować tutaj: www.jakmowic.org.pl/sample-page/rozdzial-pierwszy/
Chętnie pochwalę Ci się, gdzie będzie mnie można spotkać w ramach promocji książki i wyślę Ci zaproszenia na te wydarzenia. Opublikuję też zdjęcia i filmiki z promocji książki w naszej grupie na FB.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)