Avatar użytkownika

Joanna Rzeźnik

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jesteś Patronem, na którym mi zależy.
Otrzymasz ode mnie za to, że jesteś:
5 minut rozmowy ze mną raz na 6 miesiący.
10 zł miesięcznie
Jesteś Patronem, którego doceniam specjalnie.
Otrzymasz ode mnie za to, że jesteś:
10 minut rozmowy raz na 6 miesięcy.
30 zł miesięcznie
Jesteś Patronem, któremu dodaję coś ekstra
To więcej minut rozmowy ze mną.
Tak! 30 minut rozmowy ze mną raz na 6 miesięcy.
50 zł miesięcznie
Dla takiego Patrona jak Ty chcę mieć coś specjalnego:
Jeszcze więcej rozmowy ze mną!
25 minut rozmowy ze mną raz na 3 miesiące.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
Dla takiego Patrona jak Ty chcę mieć coś specjalnego:
Więcej i więcej rozmowy ze mną.
25 minut rozmowy ze mną raz na dwa miesiące.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
50 dostępnych miejsc
Dziękuję i w ramach odwdzięczenia się gwarantuję Ci jeszcze większy dostęp do rozmowy ze mną.
25 minut raz na miesiąc!
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
25 dostępnych miejsc
Tu już szaleję w ramach podziękowań :)
Otrzymujesz godzinę (60 minut) rozmowy ze mną raz w miesiącu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Joanna Rzeźnik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Piszę bloga o tym, w jaki sposób wychowywać w zgodzie ze sobą, bez poświęcania się, za to z empatią dla siebie i dzieci. Piszę też prozę z jakimś przesłaniem. Moje bohaterki zmieniają siebie. Myślę, że zdecydowanie generuję wartość :D

Nazywam się Joanna Hudy, jestem filozofem, trenerem, realizatorką szkoły dla rodziców i wychowawców, a przede wszystkim mamą dwóch kilkulatków. Słucham i słyszę to, co głębiej – uczucia, potrzeby. Odpowiadam na nie i wspieram w radzeniu sobie z nimi. Chłonę wiedzę z psychologii w każdym wydaniu, lecz tym, na czym bazuję jest moje ogromne doświadczenie i praktyka w znajdywaniu właściwych rozwiązań. Pracuję w oparciu o idee rodzicielstwa bliskości i pozytywnej dyscypliny. Pasjonuję się coachingiem, bo wierzę w jego główne założenie:
Człowiek ma w sobie wszystko, co potrzebne, aby stać się tym, kim chce i dojść do celu, który sam sobie wyznaczył.
Wspieram i motywuję każde dążenie do wzmocnienia poczucia własnej wartości i postawy asertywnej. Od kilku lat towarzyszę mamom w rozwoju i ich codziennych wyzwaniach. Jestem spełnioną żoną i mamą. Uwielbiam się ruszać, czytać. Uwielbiam dobre kino i niebanalne seriale. Słucham różnych gatunków metalu i polskiego Kultu. Dbam o swój rozwój wewnętrzny i zachęcam do tego innych. Uwielbiam swoją pracę: szkolenia, pisanie bloga, pisanie e-booków i indywidualne spotkania z rodzicami. Podziwiam rodziców, którzy chcą się zmieniać i poprawiać jakość swojego życia. Wzrusza mnie, gdy pokonują siebie, by dać dziecku to, co najważniejsze: zauważenie na poziomie emocjonalnym i zrozumienie. Doceniam ich odwagę i samodyscyplinę. Wiem i wierzę, że można mieć dobre, wartościowe relacje, dom pełen ciepła, zrozumienia i miłości oraz dającą satysfakcję pracę. Zachęcam, aby do tego dążyć, gdyż jestem namacalnym dowodem, jak wiele można zmienić na lepsze. Od kilku lat są nim też moi wszyscy klienci. Nie jest ważne, gdzie się zaczyna, lecz jaką drogę się wybiera i gdzie kończy. Czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczeń towarzyszę innym w budowaniu szczęśliwego i pełnego równowagi życia. Zapraszam Cię do mojego świata. Będzie mi miło, gdy przystaniesz tu na chwilę, by nabrać sił i motywacji.

Cele Autora

Książeczka "Od przepraszam, że żyję do pełnej asertywności"
  • 200 zł miesięcznie
  • 200 zł brakuje
0%
Kolejna moja publikacja, która chciałaby ujrzeć druk. Kilkadziesiąt porad, które poprowadzą krok po kroku każdego, kto zechce, do pełnej asertywności. Papieru! Papieru! Papieru! Książkę naprawdę fajnie wziąć do ręki, do torebki, do tramwaju, autobusu, pociągu, samolotu. Przyślę Ci Drogi Patronie wersję elektroniczną mojego poradnika.
Rodzicu, można inaczej cz. 2
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
80 porad podanych w części pierwszej jest dla mnie rodzajem wstępu, początkiem drogi do budowania świadomości rodzicielskiej. Mam wiele do dodania, uzupełnienia, poszerzenia, pokazania innego sposobu patrzenia, wiele refleksji, które aż proszą się, by je przelać na papier. Wpisują się one w Wasze częste zapytania do mnie, Wasze wątpliwości.
Druk papierowy e-booka "Rodzicu, można inaczej"
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
E-book "Rodzicu, można inaczej" 80 porad wychowawczych w pigułce to zbiór konkretnych porad, które ułatwią życie każdemu rodzicowi, a dzieciom ułatwią dzieciństwo. Porady na jedną stronkę mówią, co robić, czego nie robić, aby rozumieć dziecko i aby chciało podążać za rodzicem. Jest wersja elektroniczna, która dostała Certyfikat Jakości Laur Eksperta i bardzo szybko chcę wydać ją na papierze. Wiele osób stale pyta o wersję papierową, więc chciałabym im ją dać.
Dla Ciebie Drogi Patronie oczywiście będzie wersja elektroniczna.
Poprawienie grafiki bloga, zatrudnienie osoby do prowadzenia stron internetowych
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Smutno mi, gdy słyszę, że mam naprawdę super merytorycznie treści, a moja grafika leży.
Nie wyrabiam czasowo, żeby sama nad nią siąść (nie będę ukrywać, potrafię pisać, lecz nie mam smykałki do grafiki).
Chętnie, jak najszybciej, zlecę to fachowcom. Potrzebuję zatrudnić osobę, która zajmie się całą techniczną stroną mojej działalności, szczególnie stronami www i nawet prowadzeniem tego profilu.
LuckyJo Wystawiam głowę z pudełka
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
LuckyJo to bohaterka, która wychodzi z pudełka już prawie 5 lat. Dobrze jej idzie. Dwa arkusze prawie skończone. Ma być 10. Aby się pojawiły potrzebuję bezpieczeństwa finansowego, aby móc pisać, a później zainwestować w jej wydrukowanie i dystrybucję. LuckyJo można posmakować tutaj: www.jakmowic.org.pl/sample-page/rozdzial-pierwszy/
Chętnie pochwalę Ci się, gdzie będzie mnie można spotkać w ramach promocji książki i wyślę Ci zaproszenia na te wydarzenia. Opublikuję też zdjęcia i filmiki z promocji książki w naszej grupie na FB.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Joanna Rzeźnik już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.