Joanna Jurga

W Patronite od 23.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1173

Liczba Patronów: 1128

Zostań Patronem
8 patronów
206 miesięcznie
956 łącznie
#BEZPIECZNIK to podcast dedykowany POCZUCIU BEZPIECZEŃSTWA w CIELE, DUSZY i PRZESTRZENI. W ramach audycji opowiadam o tym, czym jest zmysłowy odbiór rzeczywistości, neuroarchitektura i proksemika, czyli jak odbieramy otaczający nas świat i co możemy zrobić, by żyło nam się lepiej.

O Autorze

O AUTORZE:

Nagrywanie #Bezpiecznika to dla mnie forma komunikacji ze światem. To szersze spektrum odbioru niż tylko duszna sala wykładowa, gdzie moi studenci pocą się nad rozwiązaniami, które mają zmienić świat. Wierzę w moc edukacji, wiedzy i projektowania. Jestem przekonana, że możemy tworzyć dla siebie lepsze otoczenie. Gadam o przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej, nie pomijając tematów tabu. Pytam i zapraszam gości, którzy opowiadają mi o swoim poczuciu bezpieczeństwa i funkcjonowaniu zmysłów w ich dziedzinach zawodowych. I choć nie boję się mądrych słów i mądrych głów, jestem przekonana, że nawet o najtrudniejszych rzeczach można mówić prosto. Rodzice zapomnieli mi powiedzieć, że coś może być niemożliwe, dlatego obecnie marzę o podróży na Marsa. 

 

KIM JESTEM?

Jednym słowem - kosmitką. A w kilku: projektantką, wykładowczynią, badaczką. Fascynuje mnie ludzki mózg i zmysły. Wierzę w naukę, ale nie obca jest mi holistyka. Szukam, oglądam i podglądam, aby z empatią tworzyć dla nas lepsze środowisko, zarówno do życia na co dzień, jak i w izolacji.

 

AD ASTRA, czyli do gwiazd

Bardzo Ci dziękuję. Dołożyłeś/aś cegiełkę do mojego szałasu na hałas. Dzięki Tobie mam środki, by czytać, oglądać i podglądać jeszcze więcej. Jest szansa, że zyskają na tym nie tylko studenci i słuchacze #Bezpiecznika, ale także polarnicy i astronauci, a to już jest realny wkład w rozwój ludzkości!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Maciu Maciejewski
Maciu Maciejewski
Próg: 81 zł
Tomasz Sokół
Tomasz Sokół
Próg: 24 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Monika  Gardasiewicz
Monika Gardasiewicz
Próg: 56 zł
Monika Dąbrowska
Monika Dąbrowska
Próg: 9 zł
Joanna Lewandowska
Joanna Lewandowska
Próg: 9 zł