Krzysztof Jurko

W Patronite od 20.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 938

liczba Patronów: 820

3 patronów
50 zł miesięcznie
690 zł łącznie

Skromny początek

140 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

90 zł

brakuje

Ta kwota to ekwiwalent kilku godzin mojej pracy, które poświęcić mogę na opracowanie materiałów. Dzięki temu, prócz pracy zarobkowej i handlu monetami, na kanale pojawi się co najmniej kilka materiałów miesięcznie.

Mała podróż

400 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli mi nie tylko zrealizować kilka materiałów miesięcznie nawet w okresie największego zapracowania, ale pozwoli mi na sfinansowanie podróży- czy to na giełdę, czy na aukcję, bądź by obejrzeć towar aukcyjny w innym mieście niż Warszawa- a relację z tej podróży oczywiście zobaczycie na moim kanale.

Ciągle wyżej

1 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

950 zł

brakuje

Teraz, prócz nagrań z podróży, mogę poświęcić czas na badania i opracowanie ciekawszych materiałów. Za tę kwotę zakupię między innymi niezbędną literaturę, czy nawet zapłacę znawcom pewnych tematów za poświęcony mi czas. Pozwoli mi to także na ciągłe opracowywanie materiałów na kanał- więc będę w stanie zagwarantować ciągły napływ nowych filmów.

Jest za co kupić

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 950 zł

brakuje

Teraz będę mógł już kupić fałszywe monety, by na filmie pokazać czemu widać że są fałszywe i po czym. Będę mógł kupić monety, które pomogą mi wytłumaczyć naturę np. justunku czy wad blachy. Pozwoli mi to również, z czasem, rozwinąć bazę sprzętową. Być może wprowadzę na kanał nowe, dotychczas nie realizowane przeze mnie formaty.

Full-time job

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 950 zł

brakuje

To już jest dużo pieniędzy- mogę więc zejść trochę z tematu pracy zarobkowej, i potraktować to raczej jako film dokumentalny- dokumentować swoje perypetie w branży, pokazywać zakupy i sukcesy, obnażać nowe fałszerstwa pojawiające się na rynku. Ponadto, okresowo będę mógł zorganizować szkolenia czy spotkania numizmatyków w Warszawie.

Robimy dużo rzeczy

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 950 zł

brakuje

Przy takiej kwocie mógłbym realizować duże projekty, odwiedzać i pokazywać muzea w całej Europie. Ponadto prezentować przedmioty ze zbiorów niedostępnych publicznie, by poszerzać wiedzę moich widzów. Ponadto pozwoli to na drobną działalność wydawniczą, która będzie przystępnie i miło tłumaczyć zawiłości numizmatyki początkującym oraz wspomaganie pasjonatów w badaniach, które rozwijają naszą wiedzę o numizmatyce.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni