Just Ela Things

Młoda, ambitna cosplayerka. Fanka gier i dobrej zabawy na eventach z marzeniami.

O Autorze

Cześć. Jestem Ela ( to mój pseudonim artystyczny). Jestem młodą, ambitną cosplayerką z Warszawy pragnącą kształcić się w tym co kocha oraz wiąże z tym swą przyszłość oraz marzenie o zostaniu projektantem bądź aktorem. Wykonuję stroje z gier, książek, komiksów oraz filmów.
  A więc słowa wstępu mamy już za sobą pora na rozwinięcie. Czym jest dla mnie cosplay? Cosplay to coś co pozwala mi się kształcić w 3 kierunkach, z którymi wiążę swą przyszłość.
1. Od dziecka marzyłam o zostaniu aktorem.  Cosplay sprawia iż poza sceną teatralną lub przed obiektywem kamery wcielam się w inną postać. Jest to często duże wyzwanie.
2.Projektowanie. Kocham projektować nowe stroje, wykonywać je oraz dzielić się nimi z innymi.
3. Szycie, jest to jedna z form relaksu, która jest bardzo potrzebna każdemu człowiekowi pomimo tego że jak wpadnę w ciąg krawiecki to nie śpię kilka nocy.
 

Stroje wykonuję już od 2014 roku ale wciąż nie czuję się usatysfakcjonowana patrząc na swoje możliwości ale kształcę się w tym kierunku, Jako cosplayerka często promuję stoiska z grami. Głównie z Rainbow Six Siege, myślę również o streamingu, planuję brać udziały w konkursach cosplay na najbliższych eventach gameingowych.

Progi

Zostając moim patronem uzyskasz dostęp do niepublikowanych relacji z eventów na grupie jak i na snapchacie, założonym tylko dla patronów, będziesz mógł również obserwować moje poczynania w cosplayu, otrzymasz własnego printa z dedykacją oraz ręcznie wykonaną pocztówkę z jednym z moich cosplayów.

Dzięki Twojemu wsparciu będę w stanie kształcić się w tym co kocham najbardziej, zakupię niezbędny sprzęt do wykonywania strojów oraz elementy, których niestety nie jestem w stanie zrobić.
 Dziękuję Ci za wsparcie jakiego mi udzielasz. Dzięki Tobie jestem w końcu w stanie się rozwijać.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)