Kasia Aleszczyk

W Patronite od 13.06.2018

Jeszcze więcej treści o WordPressie!

999 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

999 zł

brakuje

Mam takie marzenie, by z WordPressa mógł i potrafił korzystać każdy, kto tylko zapragnie zaistnieć w sieci. Jeśli więc dobijemy do kwoty 999 zł/miesiąc, kochani Patroni - odpalam bezpłatne, comiesięczne webinary dotyczące WordPressa. Będzie to dawka naprawdę rzetelnej WordPressowej wiedzy. Ale! Ale! Żeby nie było, że raz w miesiącu to rzadko, to jeszcze raz w tygodniu spotkamy się na Facebookowym "lajwie" - Presska NEWS. systematycznie. Regularnie. Dla każdego. I zawsze za free!

Zostaję reporterką pełną gębą!

1 797 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 797 zł

brakuje

Tak! Bo 1797 zł/miesiąc to cel, który pozwoli mi realizować drugie z moich marzeń - tworzenie profesjonalnych felietonów i reportaży. Będą projektami kwartalnymi. Będą łączyły w sobie video, treści pisane i audio. Będą przybliżały technologie i zakamarki Internetu. Będą samym mięchem podszyte. Będą profesjonalnym sprzętem tworzone. I wreszcie - będą dostarczały biznesowo-WordPressową wartość!

Zbieram WordPressowe nowinki z całego świata!

2 555 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 555 zł

brakuje

Łałałiła! 2555 zł/miesiąc to - najdrożsi Patroni - cel, który pozwala mi dwa razy w roku wyjechać na Wordup lub WordCamp gdzieś tam, gdzieś poza granice, gdzieś w daleki zakątek świata. Właśnie po to, by zdobyć i przywieźć Wam to, co tam w trawie o WordPressie piszczy: o jego rozwoju, o jego nowościach, o kierunkach, innowacjach i wszelakich możliwościach. Bo WordPress to nie tylko polska, to światowa społeczność!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)