Kamil Andrzejewski

18 patronów
Witajcie, Jestem Kamil - na Youtubie od 2016 roku. Jestem osobą o bardzo szerokim spektrum zainteresowań - wszystko co mnie zainteresuje zamieniam w pytanie "jak zrobić to taniej" i dlatego na moim kanale znajdziecie masę szalonych pomysłów za przysłowiowe Grosze.... zapraszam na mój kanał...

O Autorze

Witajcie,

Jestem Kamil - prowadzę autorski kanał na YouTubie o nazwie "Kamil Andrzejewski"

Zajmuje się tworzeniem rozwiązań alternatywnych, przydatnych dla domu i ogrodu.

Wszystko co mnie zainteresuje zamieniam w pytanie "jak zrobić to taniej..."

dlatego na moim kanale znajdziecie serię filmów z cyklu "jak zrobić **** za **** zł"

Moim pionierskim projektem była "woda za darmo - studnia za 150zł" którą odsłoniono już ponad 3 miliony razy ... dziękuje ...

chcecie więcej - zapraszam na swój kanał

www.youtube.com/kamilandrzejewski


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ireneusz Kamiński
Ireneusz Kamiński
Próg: 50 zł
Jakub Kubrak
Jakub Kubrak
Próg: 10 zł
waliza001
waliza001
Próg: 10 zł
Marcin Gwóźdź
Marcin Gwóźdź
Próg: 10 zł
Rob Borewik
Rob Borewik
Próg: 50 zł
Mariusz Iwanski
Mariusz Iwanski
Próg: 10 zł