Kamil Andrzejewski

W Patronite od 10.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 436

Liczba Patronów: 415

Zostań Patronem
38 patronów
960 miesięcznie
2 010 łącznie

budowa domu 45m2 za 45tys z wykończeniem

4 930 zł

40%

osiągnięto

2 920 zł

brakuje

Witajcie kochani,
Jak wiecie realizuje projekt dla Youtube w którym buduję i wykańczam dom 45m2 (ok 65 pow zabudowy) i chce zmieścić się w kwocie 45 tyś - niemożliwe ? zobaczcie sami.

Jednak jak wiecie z poprzednich odcinków straciłem w trakcie projektu sponsora, a projekt już trwa .. zmiany cen materiałów budowlanych na rynku wynikłe w trakcie projektu również mnie dotykają ... nie szukam wsparcia na dokończenie projektu, ale nie chce go przerywać - mam czas, chęci i ten rok przeznaczony na budowę.

Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się uzbierać na dach - to bardzo ważne, gdyż nie przerwie to moich prac zimą ... dach już pokryty i możemy działać dalej - jeszcze raz stokrotne dzięki w imieniu swoim i Was widzów !!!

Jednak życie życiem i jak wiecie - mam chorą córkę - na dzień 13.10 to 18ta doba w której moja mała leży w klinice szpitala uniwersyteckiego w Warszawie.
Przeszła covida - który pozostawił spustoszenie na jej płucach - młoda 6 razy była usypiana, 5 razy na sali operacyjnej w celu zakładania 2 drenaży i wejścia centralnego, bo jej krew była zbyt skażona i gęsta, że zbrakło już żył do zakładania nowych welflonów.

Długo można by rozmawiać o wszystkim co dotknęło mnie i moją rodzinę, ale jesteśmy silni i damy radę !!

Jednak nie jestem w stanie codziennie dojeżdżać do Warszawy więc staram się choć co 2,3 dni to robić - paliwo drogie i będzie coraz droższe - jeden przejazd w obie strony kosztuje mnie ok 90zł środków własnych - które powinny iść na budowę.

Nie chcę, by znowu jakiś widz napisał, że "żebram" i stękam na swoim kanale, bo to bardzo było nie miłe i dotknęło mnie mocno - dlatego napiszę wprost- jeżeli chcesz wesprzeć mnie i mój projekt to będzie mi bardzo miło i dużo mi to pomoże, ale jeżeli uznasz, że nie chcesz to również moje materiały są dla Ciebie i zapraszam do oglądania ....


.. za wsparcie wielkie dzięki !!!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Matteo Alessandro
Matteo Alessandro
Próg: 50 zł
Manufaktura22 Anna Młynarz
Manufaktura22 Anna Młynarz
Próg: 10 zł
Marcin Duda
Marcin Duda
Próg: 10 zł
Piotr Sokołowski
Piotr Sokołowski
Próg: 10 zł
Jacek Komorski
Jacek Komorski
Próg: 50 zł
Jakub Kubrak
Jakub Kubrak
Próg: 10 zł