Avatar użytkownika

Kamil Sobik - profil autorski

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Serdecznie dziękuję, że podobają Ci się moje opowiadania :)

W zamian pojawisz się na honorowej liście patronów mojej działalności, którą będę aktualizował co miesiąc.
10 zł miesięcznie
WOW :O
Naprawdę zaskakujesz mnie bardzo pozytywnie :)
Za taki próg mogę obiecać pojawienie się na liście honorowych patronów.

ORAZ

Część opowiadania, której publikacja zapowiada się w danym tygodniu. Otrzymasz tydzień wcześniej.
20 zł miesięcznie
Wariat, jesteś wariat w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D
W zamian obiecuję, że trafisz na sam top listy czołowych moich patronów, a jeszcze:

Całe opowiadanie otrzymasz od razu w postaci pdf lub, jeśli jest to powieść, całą publikację zaplanowaną na dany miesiąc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamil Sobik - profil autorski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć :) Miło, że trafiłeś na moj profil :) Jestem początkującym pisarzem i zamierzam dzielić się z Tobą swoją twórczością. Będę udostępniał opowiadania i przekazywał, co tam się u mnie dzieje nowego :) A możliwe, że spotkamy się również na jednym z moich spotkań autorskich? :P

Sege, właśc. Kamil Sobik. Urodziłem się w październiku 1991 roku w Oświęcimiu. Moja kariera edukacyjno-zawodowa to istny Rollercoaster. Zaczynałem jako skrajny humanista, by potem studia rozpocząć na Uczelni Ekonomicznej w Krakowie, a pierwszą pracę znalazłem w agencji marketingowej.

Zamiłowanie do sztuki było we mnie od zawsze, jednakże nie pokazywałem tego. W mojej głowie powstawało mnóstwo historii, których bałem się zapisać. Z jakiego powodu? Sam nie wiem. Co ciekawe, przez pierwsze osiemnaście lat, byłem wielkim przeciwnikiem książki i historii w nich umieszczonych. Uważałem, że czytanie jest nudne i odchodzi do lamusa. Wszystko się zmieniło od momentu, kiedy po raz pierwszy przeczytałem powieść Georga R. R. Martina. Uświadomiła mi, w jak wielkim błędzie byłem i jak bardzo nie doceniałem słów umieszczonych na kartkach. Od tego momentu nie wyobrażam sobie dnia, żeby choć na chwilę nie odpłynąć w świat, którym jego autor chce mnie zahipnotyzować.

image

 

Aczkolwiek od czasów gimnazjum tkwi we mnie chęć pisania. Najpierw pisałem piosenki rap i razem z kumplami stawaliśmy przed mikrofonem i nagrywaliśmy swoje teksty pod beat. Zabawa z tym była przednia i bardzo prawdopodobne, że pewnego dnia odkopię swoją starą pasję (jedną z wielu). Wracając, to w trakcie pisania tekstów piosenek miałem mały epizod z pisania recenzji filmowych. Etap ten również mnie cieszył, ponieważ byłem na bieżąco z nowościami filmowymi, przynajmniej przez chwilę.

Pisanie recenzji przerodziło się w to, co cieszy mnie najbardziej. Napisałem pierwsze opowiadanie i to był początek toczenia się mojej kuli śnieżnej, która nie zamierza się zatrzymać, bez względu na porę roku. Od tej chwili moja głowa wypełniona jest wieloma pomysłami, a jeszcze dodatkowe wchodzą do niej w trakcie życia codziennego. Zrozumiałem, że jest tyle historii do opisania, że każda z nich zasługuje na swoją szansę i powinna ujrzeć światło dzienne. To jest mój główny powód, dla którego założyłem swój blog i zamierzam się dzielić swoimi własnymi opowiadaniami, rozdziałami moich powieści i wszelkimi historiami, które zakiełkują w mojej głowie. Pozostaje mi życzyć miłego czytania i mam nadzieję, że moje opowiadnia na dłużej Was zatrzymają na moim blogu.

Miłego czytania!!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamil Sobik - profil autorski już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.