Avatar użytkownika

Kamil Sobik - profil autorski

2
patronów
10 
miesięcznie
20 
łącznie
2
patronów
10 zł 20 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Serdecznie dziękuję, że podobają Ci się moje opowiadania :)

W zamian pojawisz się na honorowej liście patronów mojej działalności, którą będę aktualizował co miesiąc.
10 zł miesięcznie
WOW :O
Naprawdę zaskakujesz mnie bardzo pozytywnie :)
Za taki próg mogę obiecać pojawienie się na liście honorowych patronów.

ORAZ

Dostęp do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie będę Ci pokazywał jak wyglądają moje przygotowania do wydania powieści.

ORAZ

Jak będziesz mnie wspierał przez co najmniej 12 miesięcy tym progiem, to powieści, które wydam w tym roku (co najmniej 2) dostaniesz ... ZA DARMO!!!
20 zł miesięcznie
Wariat, jesteś wariat w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D
W zamian obiecuję, że trafisz na sam top listy czołowych moich patronów, a jeszcze:

Wszystko co w poprzednim progu również i Ciebie się dotyczy, a ponadto masz możliwość decydowania, o tematyce opowiadań oraz artykułów, które pojawiają się na mojej stronie.

Będę na początku miesiąca pisał w tej sprawie :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamil Sobik - profil autorski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć :) Miło, że trafiłeś na moj profil :) Jestem początkującym pisarzem i zamierzam dzielić się z Tobą swoją twórczością. Będę udostępniał opowiadania i przekazywał, co tam się u mnie dzieje nowego :) A możliwe, że spotkamy się również na jednym z moich spotkań autorskich? :P

Sege, właśc. Kamil Sobik. Urodziłem się w październiku 1991 roku w Oświęcimiu. Moja kariera edukacyjno-zawodowa to istny Rollercoaster. Zaczynałem jako skrajny humanista, by potem studia rozpocząć na Uczelni Ekonomicznej w Krakowie, a pierwszą pracę znalazłem w agencji marketingowej.

Zamiłowanie do sztuki było we mnie od zawsze, jednakże nie pokazywałem tego. W mojej głowie powstawało mnóstwo historii, których bałem się zapisać. Z jakiego powodu? Sam nie wiem. Co ciekawe, przez pierwsze osiemnaście lat, byłem wielkim przeciwnikiem książki i historii w nich umieszczonych. Uważałem, że czytanie jest nudne i odchodzi do lamusa. Wszystko się zmieniło od momentu, kiedy po raz pierwszy przeczytałem powieść Georga R. R. Martina. Uświadomiła mi, w jak wielkim błędzie byłem i jak bardzo nie doceniałem słów umieszczonych na kartkach. Od tego momentu nie wyobrażam sobie dnia, żeby choć na chwilę nie odpłynąć w świat, którym jego autor chce mnie zahipnotyzować.

image

 

Aczkolwiek od czasów gimnazjum tkwi we mnie chęć pisania. Najpierw pisałem piosenki rap i razem z kumplami stawaliśmy przed mikrofonem i nagrywaliśmy swoje teksty pod beat. Zabawa z tym była przednia i bardzo prawdopodobne, że pewnego dnia odkopię swoją starą pasję (jedną z wielu). Wracając, to w trakcie pisania tekstów piosenek miałem mały epizod z pisania recenzji filmowych. Etap ten również mnie cieszył, ponieważ byłem na bieżąco z nowościami filmowymi, przynajmniej przez chwilę.

Pisanie recenzji przerodziło się w to, co cieszy mnie najbardziej. Napisałem pierwsze opowiadanie i to był początek toczenia się mojej kuli śnieżnej, która nie zamierza się zatrzymać, bez względu na porę roku. Od tej chwili moja głowa wypełniona jest wieloma pomysłami, a jeszcze dodatkowe wchodzą do niej w trakcie życia codziennego. Zrozumiałem, że jest tyle historii do opisania, że każda z nich zasługuje na swoją szansę i powinna ujrzeć światło dzienne. To jest mój główny powód, dla którego założyłem swój blog i zamierzam się dzielić swoimi własnymi opowiadaniami, rozdziałami moich powieści i wszelkimi historiami, które zakiełkują w mojej głowie. Pozostaje mi życzyć miłego czytania i mam nadzieję, że moje opowiadnia na dłużej Was zatrzymają na moim blogu.

Miłego czytania!!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamil Sobik - profil autorski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Sobik
Kamil Sobik
5 zł
Szymon Filipczyk
Szymon Filipczyk
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.