Kanban przy kawie

W Patronite od 13.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1663

Liczba Patronów: 1214

Zostań Patronem
6 patronów
63 miesięcznie
603 łącznie
"Kanban przy kawie" to podcast poświęcony wyzwaniom organizacji i zarządzaniu pracy. To poradnik o tym jak radzić sobie z wielozadaniowością i natłokiem pracy z pomocą Metody Kanban. W kolejnych odcinkach porady, wskazówki, szczegółowe opisy praktyk a także wywiady z liderami społeczności ze świata.

O Autorze

Kanban przy kawie to pierwszy w Polsce i drugi na świecie podcast poświęcony Metodzie Kanban. A czym jest ten cały Kanban? To zwinna metoda organizacji pracy na poziomie specjalistów, zespołów i całych organizacji. Ale co to znaczy? To znaczy, że wszyscy żyjemy w świecie, gdzie prawie zawsze jest więcej pracy do zrobienia niż naszego czasu i energii. O tym jak sobie z tym radzić opowiadam ja, Radek Orszewski i moi goście z całego świata.

Co tu znajdę?

W podcaście znajdziesz wartościowe odcinki poświęcone zasadom i praktykom Kanbanu oraz wywiady z liderami międzynarodowej społeczności skupionej wokół Kanbanu. To nie marketingowa tuba, ale kanał na którym dzielę się treściami, które znajdziecie zakopane w książkach, czy na komercyjnych kursach. Dlaczego? Bo wierzę, że to wraca.

"Kanban przy kawie" prezentuje nowy odcinek średnio co 3-4 tygodnie i zgromadził już ponad po kilkuset fanów na Facebooku, czy LinkedIn. Ten podcast jest produktem niekomercyjnym więc pomyślałem, że część z Was może chcieć wyrazić swoje wsparcie dla niego przez zostanie patronem.

Gdzie słuchać podcastu?

Kanban przy kawie dostępny jest na:

O Autorze

 

 

Nazywam się Radek Orszewski i od ponad 15 lat pracuję nad tym jak pracować sprawniej, skuteczniej i przyjemniej. Metoda Kanban to moja pasja i dlatego poza stosowaniem jej w swojej pracy zawodowej jako konsultant, coach, czy trener postanowiłem dzielić się nią ze wszytkimi, którym może ona pomóc.

Poza występami na konferencjach, prowadzeniu zajęć na uczelniach, czy tworzeniu meetupów postanowiłem odpalić podcast, który skupia w jednym miejscy wszystko o Kanbanie.

Więcej o mnie na www.orszewski.com oraz LeanAgile.ninja

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Paweł Pietruszka
Paweł Pietruszka
18 zł miesięcznie
Adam Myszak
Adam Myszak
27 zł jednorazowo
Piotr Kwietniewski
Piotr Kwietniewski
9 zł miesięcznie
Łukasz Paluszkiewicz
Łukasz Paluszkiewicz
9 zł miesięcznie
Paweł Stachurski
Paweł Stachurski
54 zł jednorazowo
Aneta Orszewska
Aneta Orszewska
54 zł jednorazowo