Avatar użytkownika

Kanban przy kawie

21
patronów
330 
miesięcznie
8 583 
łącznie
21
patronów
330 zł 8 583 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Kanban przy kawie? Umawiamy się tak: Ty stawiasz espresso prowadzącemu, a w zamian otrzymujesz:
1) Handouty – autorskie materiały graficzne, które być może pomogą Ci lepiej zrozumieć niektóre zagadnienia Metody Kanban.
2) Fame – Twój profil z imieniem i zdjęciem (oczywiście za Twoją zgodą!) może pojawić się na stronie www.kanbanprzykawie.pl oraz na moich kanałach social media – jeśli potrzebujesz autopromocji, to propozycja jak znalazł!
3) Fun – fajne autorskie naklejki do naklejenia na co chcesz 😊.
18 zł miesięcznie
Co dwie kawy to nie jedna. Decydując się na ten poziom patronatu otrzymasz listownie handouty, pakiet naklejek, notes i ołówek do zapisywani dobrych pomysłów. Naturalnie podobnie jak osoby, które zdecydują się na niższy próg również tutaj znajdziesz się wśród publikowanych patronów (oczywiście za Twoją zgodą!). Dzięki!
42 zł miesięcznie
Wybierz 42 zł
2 dostępne miejsca
Kto czytał "Autostopem przez Galaktykę" ten wie, że 42 to odpowiedź na pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę. To również odpowiedź na pytanie o właściwy WIP limit😉. A tak na poważnie - patronując podcastowi na tym progu otrzymujesz (poza benefitami poprzednich progów!) 30 minutowe spotkanie online na kawie ze skromnym autorem podcastu. Może w trakcie rozmowy znajdziemy odpowiedź inną niż 42?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kanban przy kawie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Kanban przy kawie" to podcast poświęcony wyzwaniom organizacji i zarządzaniu pracy. To poradnik o tym, jak radzić sobie z wielozadaniowością i natłokiem pracy za pomocą Metody Kanban. W kolejnych odcinkach porady, wskazówki, szczegółowe opisy praktyk i wywiady z liderami społeczności ze świata.

Kanban przy kawie to pierwszy w Polsce i drugi na świecie podcast poświęcony Metodzie Kanban. A czym jest ten cały Kanban? To zwinna metoda organizacji pracy na poziomie specjalistów, zespołów i całych organizacji. Ale co to znaczy? To znaczy, że wszyscy żyjemy w świecie, gdzie prawie zawsze jest więcej pracy do zrobienia niż naszego czasu i energii. O tym, jak sobie z tym radzić opowiadam ja, Radek Orszewski i moi goście z całego świata.

Co tu znajdę?

W podcaście znajdziesz wartościowe odcinki poświęcone zasadom i praktykom Kanbanu oraz wywiady z liderami międzynarodowej społeczności skupionej wokół Kanbanu. To nie marketingowa tuba, ale kanał na którym dzielę się treściami, które znajdziecie zakopane w książkach czy na komercyjnych kursach. Dlaczego? Bo wierzę, że to wraca.

"Kanban przy kawie" prezentuje nowy odcinek raz w miesiącu i zgromadził już ponad tysiąc fanów na Facebooku i LinkedIn. Ten podcast jest produktem niekomercyjnym, więc pomyślałem, że część z Was może chcieć wyrazić swoje wsparcie dla niego przez zostanie Patronem.

Gdzie słuchać podcastu?

Kanban przy kawie dostępny jest na:

O Autorze

 

 

 

 

Cześć! Jestem Radek Orszewski, pasjonat Metody Kanban. Jako konsultant, coach i trener pomagam pracować sprawniej, skuteczniej i przyjemniej. Występuję na konferencjach, prowadzę zajęcia na uczelniach, tworzę meetupy. Odpaliłem też podcast, poświęcony tematyce zwinności w biznesie, który w jednym miejscu skupia wszelkie informacje o Kanbanie. Dzięki niemu mogę dzielić się swoją wiedzą i pasją ze wszystkimi, którym może ona pomóc.

Podcast znajdziesz tutaj.

 

 

Cele Autora

Hosting i technikalia podcastu
  • 900 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Możesz wspomóc podcast "Kanban przy kawie" przez złożenie się na roczne koszty jego utrzymania technicznego - hosting plików audio, opłatę domeny i strony internetowej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kanban przy kawie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Guzek
Aleksandra Guzek
18 zł
Marcin Wirkus
Marcin Wirkus
18 zł
Marcin Socha
Marcin Socha
9 zł
Robert Janista
Robert Janista
9 zł
Basia, Agile Hunters
Basia, Agile Hunters
18 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.