Avatar użytkownika

Kapitan Przyczepa

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Uwielbiam podróżować i codziennie zmieniać widok za oknem. Od kilku lat zastanawiałem się nad zakupem przyczepy. Niestety okazało się, że to nie jest takie proste dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z caravaningiem.  Na moim Vlogu opowiem Wam jak kupić i serwisować swoją przyczepę.

Cześć! Tu Wasz Kapitan.

Uwielbiam podróżować i codziennie zmieniać widok za oknem. Od kilku lat zastanawiałem się nad zakupem przyczepy. Niestety okazało się, że to nie jest takie proste dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z caravaningiem.  
Chciałem mieć przyczepę, którą można postawić w dzikim miejscu, a nie na polu campingowym, dlatego musiałem dopasować ją do swoich potrzeb.

Blog opisuje moje doświadczenia - zarówno pozytywne jak i negatywne. Starałem się stworzyć poradnik dla osób, które zamierzają kupić przyczepę lub już ją posiadają, ale chcą zgłębić temat od strony technicznej. 
Wiem, że zakup pierwszej przyczepy to trudne zadanie, dlatego staram się pomóc, dzieląc się własnymi doświadczeniami.

Jeśli masz ochotę wesprzeć moje działania będzie mi bardzo miło!

Na kanale przeprowadzam różnego rodzaju testy, które niejednokrotnie wymagają wkładu finansowego. Jeżeli zdecydujecie się wesprzeć moje działania to będę mógł robić więcej testów. W przyszłości planuje rozwinąć kanał o materiały dokumentalne oraz wideo wizytówki ciekawych miejsc do odwiedzenia oraz miejsc do spędzenia nocy. 

 

Jednym z ciekawszych odcinków był ten w którym sprawdzałem co stanie się w przypadku kiedy przyczepa odepnie się od haka. 

Do tej pory zrealizowałem odcinki m.i o ogrzewaniu przyczepy kempingowej oraz zabezpieczeniu jej przed kradzieżą. O tym jak działa panel słoneczny zamontowany na dachu oraz jak działa lodówka. Dużą popularnością cieszyły się odcinki w której porównywałem dwie przyczepy kempingowe, co sprawdzić podczas zakupu przyczepy, jaki samochód potrzebujemy do ciągnięcia przyczepy. 

Zrealizowałem także odcinek w którym sprawdziłem jak osoba, która nigdy nie jeździła z przyczepą poradzi sobie pierwszy raz w życiu w jeździe po mieście.

Nagrałem serię 3 odcinków których pokazuję jak wygląda karawaning w Anglii oraz czego możemy się spodziewać podczas zakupu przyczepy na Wyspach Brytyjskich.

Zapraszam do śledzenia moich testów oraz przygód na kanale Kapitan Przyczepa