W Patronite od 22.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1951

liczba Patronów: 2014

1 patron
7 zł miesięcznie
201 zł łącznie
Witam przybyłych, jestem Maciej więcej osób zna mnie pod pseudonimem Karrel. Od kilku lat hobbistycznie prowadzę kanał na platformie YouTube. Główne materiały pojawiające się na kanale są ściśle związane z grami komputerowymi, sporo czasu ,,antenowego'' poświęcam grze War of Dragons.

O Autorze

Jeśli już weszliście na mój profil to chciałbym zachęcić was do wsparcia mojej osoby, ale zanim to nastąpi wypadałoby opowiedzieć kilka słów o sobie.

A więc to że mam na imię Maciej już wiecie urodziłem się w roku 1993 więc możecie policzyć ile mam lat nie ważne kiedy będziecie to czytać :D Mieszkam w Koszalinie jest to nie duże 100-u tysięczne miasto w województwie zachodniopomorskim.

Więc garść suchych faktów za nami. Teraz czym się zajmuje. Pracuję na pełny wymiar etatu :D Kolejny etat przeznaczam na dom w którym mam wbrew pozorom sporo obowiązków. Późnymi wieczorami natomiast  delektuje się wszelkiej maści tytułami gier komputerowych. Od nowości do staroci. Najwięcej czasu poświęcam grze War of Dragons w polskim tłumaczeniu Legenda: Wojna Smoków, mój kanał na YT bazuje w 70 % na materiałach z tej gry. Nie skłamię mówiąc że jestem z jednym z największych Youtuberów zajmujących się tą grą w Polsce, nagrywającym materiały z kamerką i komentarzem głosowym :D

Gra urzekła mnie już w dzieciństwie swoim poziomem różnorodności i rozbudowania zarówno pod względem mechaniki jak i samej treści w grze. Tak więc gram z przerwami 11 lat :) z tym że były to duże przerwy. Materiały wrzucane prze ze mnie związane są z ,,zwyklym '' życiem magmarskiego( jedną z ras) wojownika, który to walczy zarówno z hordami potworów jak i z ludźmi ( przeciwna rasa) jak i z poteznymi nadistotami czyli swojego rodzaju bossowie danych instancji. Gra posiada ogromnie rozbudowany system reputacji które idąc od szarego odznaczenia tzw ,,blacha'' aż do kultu, tj po osiągnięciu 4 poziomu reputacji dostajemy mega trudne i kosztowne zadanie, daje nam udogodnienia w postaci dodatkowych efektów, wierzchowców, ekwipunku czyli to co RPGowcy lubią najbardziej.

 

Żeby nie było że skierowanu jestem w wąska grupę odbiorców napomne że to nie jedyne gry w jakie dane jest mi grać. A więc znajdziecie u mnie materiały z League of Legends, Aion'a, Fortnite, The Forest a także wiele ONE SHOTów.  Pojawiają się u mnie swego rodzaju vlogi które nazywam pogadanką. Na filmach można znaleźć elementy kabaretu w postaci nie,,śmiesznych'' wstępów.

Kolejną z moich fascynacji są papierowe RPGi gdzie gracze odgrywają swoje postacie. Głównym system jakim operuje jest Dungeon & Dragons wersja 3.5. Wielkimi znawca nie jestem natomiast czytam o innych systemach z tym że mam nostalgie związaną z w/w system gdyż grałem w niego od 13 roku życia. 

W wolnym czasie a więc głównie podczas podróżowania publicznymi środkami transportu czytam książki i mangi. A i oglądam anime:)

I teraz dlaczego prosze o wsparcie otóż chciałbym zachęcić się do podniesienia poziomu nagrywania głównie pod względem jakości dźwięku i oprawy wizualnej. Pod względem merytorycznym wydaje mi się że wypadam całkiem nieźle, natomiast przerwy w nagrywaniu nie ułatwiają sprawnego prowadzenia kanału.  Więc liczę na wasze wsparcie. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!