Centrum Chrześcijańskie

W Patronite od 09.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Wspólnota, gdzie każdy jest ważny i cenny, ale najważniejszy dla nas jest Jezus Chrystus. Przeczytaj o nas, zapoznaj się z materiałami, nauczaniami i przyjdź na spotkanie. Na pewno znajdziesz u nas to, czego szukasz. Kościół Żywego Boga to nie instytucja, ale wspólnota, która pomaga sobie nawzajem,m

O Autorze

Witaj, trafiłeś do wspólnoty, gdzie każdy jest ważny i cenny, ale najważniejszy dla nas jest Jezus Chrystus. Przeczytaj o nas, zapoznaj się z materiałami, nauczaniami i przyjdź na spotkanie. Na pewno znajdziesz u nas to, czego szukasz. Kościół Żywego Boga to nie instytucja, ale wspólnota, która pomaga sobie nawzajem, modli się razem i działa, by budować Boże Królestwo. Dołącz do nas!

Zapraszamy!

Działamy w Gnieźnie. Mamy wiele pomysłów na docieranie do rzeszy ludzi z Ewangelią. Obecnie Naszym celem jest założenie sklepu socjalnego, aby pomagać lokalnej społeczności. W tym celu musimy się rozwijać, potrzebujemy lokalu, większego, funkcjonalnego.

Zostań Naszym Patronem, wspieraj nas, abyśmy my mogli wspierać innych.

Zajrzyj do Nas:

https://centrumchrzescijanskie.pl/

Uwielbiaj z Nami Boga i słuchaj Naszych nauczań:

https://www.youtube.com/c/KBwCHGniezno 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent