Avatar użytkownika

Centrum Chrześcijańskie

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg. (2 List św. Pawła do Koryntian 9:7)
20 zł miesięcznie
Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma. (List św. Jakuba 1:5)
50 zł miesięcznie
Niechaj pierwszego dnia tygodnia każdy z was coś odłoży według tego, co uzna za właściwe, żeby nie zarządzać zbiórek dopiero wtedy, kiedy przybędę.(1 List św. Pawła do Koryntian 16:2)
100 zł miesięcznie
Każda dziesięcina z ziemi, z zasiewu ziemi albo z owoców drzewa należy do Pana, jest rzeczą poświęconą dla Pana.(Księga Kapłańska 27:30)
200 zł miesięcznie
Złożysz dziesięcinę z plonu wszelkiego nasienia, z tego, co rokrocznie ziemia rodzi. Będziesz spożywał w obliczu Pana, Boga swego - na miejscu, które sobie obierze na mieszkanie dla imienia swojego - dziesięcinę z twego zboża, moszczu i oliwy, pierworodne z bydła i trzody, byś po wszystkie dni nauczył się bać Pana, Boga swego.
Jeśli daleka będzie twoja droga, nie zdołasz tego zanieść, ponieważ daleko będzie miejsce, które sobie obierze Pan, Bóg twój, by tam umieścić swe imię - gdy Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił - zamienisz dziesięcinę na srebro, weźmiesz srebro w sakiewce do ręki i pójdziesz na miejsce, które sobie obierze Pan, Bóg twój. Kupisz tam za srebro wszystko, czego pragnie twoja dusza: większe i mniejsze bydło, wino, sycerę, wszystko, czego życzy sobie twoja dusza, i spożyjesz tam w obliczu Pana, Boga swego. Będziesz się cieszył ty i twoja rodzina. Nie opuścisz też lewity, który jest w twoich murach, bo nie ma on działu ani dziedzictwa z tobą.(Księga Powtórzonego Prawa 14:22-27)
300 zł miesięcznie
I złożył tam Jakub ślub, i powiedział: Jeżeli Bóg będzie ze mną i będzie mnie strzegł w drodze, w którą się udaję, i da mi chleb na pokarm i szatę na odzienie, i powrócę w pokoju do domu ojca mego, to Pan będzie Bogiem moim, a kamień, który postawiłem jako pomnik, będzie domem Bożym, i ze wszystkiego, co mi dasz, będę ci dawał dokładnie dziesięcinę.(Pierwsza Księga Mojżeszowa 28.20-22)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Centrum Chrześcijańskie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wspólnota, gdzie każdy jest ważny i cenny, ale najważniejszy dla nas jest Jezus Chrystus. Przeczytaj o nas, zapoznaj się z materiałami, nauczaniami i przyjdź na spotkanie. Na pewno znajdziesz u nas to, czego szukasz. Kościół Żywego Boga to nie instytucja, ale wspólnota, która pomaga sobie nawzajem,m

Witaj, trafiłeś do wspólnoty, gdzie każdy jest ważny i cenny, ale najważniejszy dla nas jest Jezus Chrystus. Przeczytaj o nas, zapoznaj się z materiałami, nauczaniami i przyjdź na spotkanie. Na pewno znajdziesz u nas to, czego szukasz. Kościół Żywego Boga to nie instytucja, ale wspólnota, która pomaga sobie nawzajem, modli się razem i działa, by budować Boże Królestwo. Dołącz do nas!

Zapraszamy!

Działamy w Gnieźnie. Mamy wiele pomysłów na docieranie do rzeszy ludzi z Ewangelią. Obecnie Naszym celem jest założenie sklepu socjalnego, aby pomagać lokalnej społeczności. W tym celu musimy się rozwijać, potrzebujemy lokalu, większego, funkcjonalnego.

Zostań Naszym Patronem, wspieraj nas, abyśmy my mogli wspierać innych.

Zajrzyj do Nas:

https://centrumchrzescijanskie.pl/

Uwielbiaj z Nami Boga i słuchaj Naszych nauczań:

https://www.youtube.com/c/KBwCHGniezno 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Centrum Chrześcijańskie już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.