Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
806

patronów

13320 zł

miesięcznie

366385 zł

łącznie

Twórca wideo na YouTube, vloger i komik internetowy. Autor Zapytaj Beczkę!

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 5000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Daily Vlogi
Jestem w stanie na bieżąco realizować serię Daily Vlogów! Choć czasami potrzebuję przerwy od vlogowania, udało mi się zbudować niezawodny system umożliwiający mi dostarczanie Wam codziennych odcinków. Dzięki Waszemu wsparciu, ten projekt będzie żyć nadal!

Obecnie nad Daily Vlogiem pracuje czterech montażystów oraz moja asystentka.
Dodatkowo, chciałbym w tym roku rozbudować ten zespół o kolejne uzdolnione osoby!

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 10000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Mini-filmy dokumentalne
Przy utrzymaniu tej kwoty zobowiązuję się do regularnej produkcji mini-filmów dokumentalnych w Japonii.

Patronów zaangażuję w wybór tematów oraz kolejności ich realizacji. Ciekawe festiwale i święta, tajemnicze miejsca - lista pomysłów jest długa, ale pełna spoilerów! W 2017 roku zrealizowałem już m.in. film o festiwalu ognia w mieście Nozawa, skoków narciarskich w Sapporo czy dorobku Bronisława Piłsudskiego w Japonii!

0%
100%
osiągnięto 88%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 1680 zł
Nowy Jork
Przygotowuję się do nowojorskiego maratonu, który zamierzam pobiec w listopadzie 2017. Chciałbym wykorzystać tę okazję, by spędzić w NYC około miesiąca - zadomowić się, poznać miasto i ludzi, nawiązać kontakty z nowojorską sceną YouTube.

Chciałbym zrealizować z tego kolejną "miejską" serię vlogową, zobaczyć Nowy Jork we własny, oryginalny sposób.
Dodatkowo podczas realizacji tej serii będę prowadzić dialog z Patronami za pomocą naszej grupy na Facebooku. Będą livestreamy, zdjęcia z zaplecza i inne niespodzianki!

0%
66 %
100%
osiągnięto 66%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 6680 zł
Australia/Nowa Zelandia
Na przełomie 2017 i 2018 roku chcę zrealizować kilkutygodniową serię podróżniczą z Australii lub Nowej Zelandii.

Patroni, w ramach głosowania, zdecydują, które z tych miejsc lepiej odwiedzić! Postaram się zrobić to w swoim stylu: z dłuższym pobytem na miejscu, poznaniem podszewki kraju, a nie tylko zwiedzaniem. Choć nie ukrywam, że na myśl o ujęciach z drona z tych krajów cieknie mi ślinka!

Patroni będą mogli dodatkowo śledzić tę wyprawę od kuchni na naszej grupie Facebookowej! Będą zdjęcia, livestreamy, możliwość bieżącej dyskusji nad rozwojem projektu!

O Autorze

Nazywam się Krzysztof Gonciarz. Na YouTube tworzę od 2011 roku, prowadząc kanał podróżniczo-lifestyle'owy oraz komediowy. Od 3 lat mieszkam w Japonii, kręcąc filmy na temat tego kraju. Moje kanały na YouTube w momencie pisania tych słów mają ponad 1 milion subskrybentów.

 

 

Mój profil na Patronite odniósł wielki sukces w 2016 roku. Wasze wsparcie pozwoliło mi na regularne vlogowanie na temat swojego życia, podróży oraz prowadzenia firmy w Japonii. Od tego czasu społeczność Patronów stała się silnikiem napędowym i fundamentem wszystkich moich projektów: daily vloga o życiu w Japonii, podróży oraz kanału komediowego!

 

 

W 2017 roku zrealizowałem epicką serię filmów o wyprawie na Grenlandię. Myślę że udało nam się wspólnie z ekipą i widzami stworzyć coś na najwyższym światowym poziomie jeśli chodzi o YouTube. W tym roku filmowaliśmy też w Chinach, na Islandii, w Polsce, no i oczywiście - w Japonii. Udało mi się m.in. spotkać z polską ekipą skoczków podczas konkursu Pucharu Świata w Sapporo!

 

Moje najważniejsze cele na YouTube w tym momencie:

 • przygotowanie do maratonu i realizacja serii vlogów w Nowym Jorku
 • rozwój kanału komediowego Zapytaj Beczkę we współpracy z Mietczyńskim i zapewnienie kanałowi regularności publikacji Beczki oraz Mądrości Tłumów
 • eksperymentowanie z formatem Daily Vloga, w tym sporadyczne realizowanie odcinków po angielsku (i wykorzystanie kanału TheUwagaPies oraz towarzystwa Kasi do próby zdobycia oglądalności poza Polską.

 

 

Budżet z Patronite pozwolił mi na zakup sprzętu, który teraz jest moim domyślnym zestawem produkcyjnym:

 • Aparat: Sony A7S II
 • Aparat: Panasonic Lumix GH5
 • Gimbal: CameTV Optimus
 • Obiektywy:
  • Zeiss Batis 85mm f/1.8
  • Zeiss Batis 18mm f/2.8
  • Sony 55mm f/1.8
  • Sony 35mm f/2.8
  • Leica 100-400mm f/4-6.3 (teleobiektyw do aparatu Lumix GH4)
 • Dron: DJI Mavic, DJI Spark

Wciąż rozwijam swój arsenał, starając się zrealizować obietnicę stworzenia najładniejszej serii vlogów na świecie. Dzięki Patronom, prowadzenie kanału na YouTube stało się moim najważniejszym projektem: ma wyższy priorytet niż firma w Japonii czy produkcja wideo dla klientów. To Wy jesteście najważniejsi i to Wam poświęcam najwięcej swojego czasu.

W 2017 roku z Waszą pomocą chcę dalej tworzyć kanał, z którego wszyscy będziemy dumni! Chciałbym stworzyć najlepszy polski "towar eksportowy" jeśli chodzi o YouTube i zacząć coraz śmielej działać na scenie międzynarodowej!


* W planszach i listach sponsorskich wymieniane będą jedynie imiona, nazwiska, nicki (ksywki) Patronów. Firmy, zainteresowane współpracą i wzajemną promocją, serdecznie proszę o kontakt mailowy

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 105
Ziarnko do ziarnka - oficjalnie jesteś moim Patronem! Podziękuję osobiście, jeśli tylko będzie okazja. To wiele dla mnie znaczy.

UWAGA: Jeśli ogólna liczba Patronów ze WSZYSTKICH progów przekroczy 1500, opublikuję tylko dla Patronów legendarne, zagubione nagranie Drinking Game pomiędzy Kasią a mną sprzed 3 lat!

Uczestnicząc w tym progu przyczyniasz się do naszej kompromitacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 576
Jesteś Patronem o prawach specjalnych! Z tego tytułu otrzymasz:

1. Dostęp do comiesięcznego filmu dla Patronów (zwykle ma on prostą, vlogową formę, gdzie mówię bezpośrednio do grona Patronów i staram się zaangażować Was w komentarzach).

UWAGA: Pod wpływem reakcji społeczności, obecnie filmy te mają głównie postać livestreamów na zamkniętej grupie dla Patronów! Zazwyczaj w kameralnej atmosferze robimy sobie bardzo nieformalne Q&A i gadamy o sprawach codziennych ;)

2. Dostęp do zamkniętej grupy facebookowej Patroni Gonciarza, gdzie na bieżąco wrzucam zdjęcia z zaplecza powstawania filmów, postuję swoje przemyślenia, wątpliwości, zasięgam ucha społeczności!

Warto uczestniczyć w tej grupie, atmosfera jest rewelacyjna! Dodatkowo, vlogowe Q&A raz na jakiś czas realizować będę na bazie pytań z tej właśnie grupy!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 23
Próg dla prawdziwego Beczkownika - KONCERT ŻYCZEŃ! Segment w Zapytaj Beczkę, w którym Patroni z progów 30+ mają okazję złożyć życzenia swoim bliskim. Odczyta je nowa, nieco osobliwa postać...

* Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów! (5 zł, 10 zł)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 84
1) Dostaniesz ode mnie… POCZTÓWKĘ z Japonii! Własnoręcznie napiszę na niej podziękowanie dla Ciebie za wsparcie i zaufanie! Postaram się wybrać jak najładniejszą. Najczęściej oznacza to Gudetamę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2) Twoje imię i nazwisko zostanie wpisane w Księgę Chwały na moim fanpage’u na Facebooku!

3) Spośród osób będących moimi Patronami z progów 50 wzwyż, RAZ w miesiącu wybiorę JEDNĄ osobę, której wyślę fajową PACZKĘ PREZENTÓW - niespodzianek z Japonii!

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów! (5 zł, 10 zł, 30 zł)
Zostań patronem
70 zł / miesiąc
patroni: 7
To próg dla ludzi kreatywnych. Wiele ludzi przysyła mi do obejrzenia swoje produkcje wideo - czasami je oglądam, daję wskazówki, odpisuję. Dostaję ich jednak zbyt wiele, by każdemu poświęcić chwilę czasu. Uczestnicząc w tym progu, gwarantujesz sobie, że zobaczę Twój film oraz odpiszę Ci z uwagami, wskazówkami bądź poradami sprzętowymi, w zależności czego potrzebujesz (oczywiście w granicach posiadanej przeze mnie wiedzy!). Nie oznacza to oczywiście, że przestanę odpisywać osobom spoza Patronite, jeśli ktoś zwróci moją uwagę!

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów! (5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 11
Limit: 100
Masz możliwość zadania mi pytania, na które odpowiem we vlogu! Dawaj śmiało, może być złośliwe, nie boję się (hej, prowadzę Zapytaj Beczkę od ponad 130 odcinków).

Otrzymasz specjalny, limitowany, unikalny i bombowy MAGNES na lodówkę, potwierdzający autentyczność oraz rozmach Twojego wsparcia mojej twórczości. Design pokażemy niebawem!

Twoje imię i nazwisko znajdzie się na planszy końcowej z podziękowaniami w jednym z odcinków Daily Vloga!

* Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów! (5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł, 70 zł)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 50
Jesteś poważnym mecenasem! W ramach wdzięczności otrzymasz ode mnie oryginalny wydruk zdjęcia mojego autorstwa formatu A4 z dedykacją.

Wydruki będą niskonakładowe, dołożymy starań by były jak najpiękniejsze!

*Ten próg zawiera również nagrody z niższych progów! (5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł, 70 zł, 100 zł)
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 25
Ja przepraszam bardzo, ale kto wspiera YouTuberów takimi pieniędzmi!? Kochany/kochana, oto masz możliwość zasugerowania tematyki odcinka Daily Vloga. Może chciałbyś, żebym opowiedział o czymś konkretnym, może - w miarę możliwości - pokazał jakieś ciekawe miejsce w Tokio/Japonii, a może masz palące pytanie. Dziękuję ogromnie za tak hojne wsparcie!


* Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów! (5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł, 70zł, 100 zł, 200 zł)
Zostań patronem
600 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 6
Mecenasie! Jeśli będziesz w Tokio - daj znać. Postaram się znaleźć czas na wspólne sushi czy inne shabu shabu. Albo możemy prawilnie zrobić browara pod murkiem. Masz również możliwość zasugerowania filmu, który zrealizuję - oczywiście w ramach w miarę rozsądnych możliwości. Może masz, z jakiegoś powodu, wielkie marzenie, by Krzysztof Gonciarz zrobił to i tamto i nagrał o tym film. Pogadajmy więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


* Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów! (5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł, 70zł, 100 zł, 300 zł)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Posty

Jak odebrać nagrody z progów?
autor: Krzysztof Gonciarz
10 miesięcy temu
W tym poście znajdziecie jasną instrukcję, jak odebrać wszystkie nagrody, obiecane w progach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Zniżka dla Patronów do sklepu naeba.pl!
autor: Krzysztof Gonciarz
2 miesiące temu
Koszulki w promocyjnej cenie tylko dla Patronów!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Halo, Warszawo! [+OSOBY TOWARZYSZĄCE]
autor: Krzysztof Gonciarz
6 miesięcy temu
Jeśli zapisaliście się na spotkanie w Warszawie, koniecznie przeczytajcie post! Jeśli nie zdążyliście - czytajcie również :)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Spotkanie z Patronami w Warszawie!
autor: Krzysztof Gonciarz
6 miesięcy temu
24 maja spotkajmy się w Muzeum Narodowym!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Spotkanie z widzami w Poznaniu - ZAPISY!
autor: Krzysztof Gonciarz
7 miesięcy temu
Spotkajmy się w Poznaniu już 27 kwietnia!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 6
Udało się!
autor: Krzysztof Gonciarz
7 miesięcy temu
Dzięki Wam powstały chyba najpiękniejsze vlogi w mojej karierze....
Tylko dla patronów!
Komentarze: 19
Filmy, których jesteście WSPÓŁAUTORAMI
autor: Krzysztof Gonciarz
9 miesięcy temu
Puk, puk! Tu Krzysztof . Czy wiecie, jak bardzo mi pomogliście? :)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 17
Zrobiłem to!
autor: Krzysztof Gonciarz
10 miesięcy temu
Zrobiłem to! Wyczytałem na głos wszystkich Patronów z 2016 roku z progów 10+ :D
Tylko dla patronów!
Komentarze: 32
Życzenia dla Patronów!
autor: Krzysztof Gonciarz
11 miesięcy temu
Patroni! Mam dla Was życzenia - i nie tylko... :)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 18
Patroni - film specjalnie dla Was! :D
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Przygotowałem specjalny film, dostępny tylko dla Was - obejrzyjcie i komentujcie, bo bardzo potrzebuję Waszych opinii! Krzysztof ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 90
Ważne informacje dla Wrocławia!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Wrocławiu, mam ważne wieści dla Was! Dla osób, które już się zapisały - również. Przeczytajcie całego posta!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 49
Wrocławiu, przybywam!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Pora na spotkanie we Wrocławiu! Kto z Patronów się pojawi? :D
Tylko dla patronów!
Komentarze: 44
Gonciarz w Lublinie!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Pora na spotkanie w Lublinie! Patroni - do zapisów :D
Tylko dla patronów!
Komentarze: 25
Katowice, przybywam!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Namawialiście, namawialiście i namówiliście - zapraszam Patronów na spotkanie w Katowicach! Zapiszcie się, póki czas!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 29
Poznań - spotkajmy się!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Czas na spotkanie w Poznaniu! Patroni drodzy, zapisujcie się jak najszybciej - czasu zostało naprawdę niewiele!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 19
Spotkanie w Warszawie - zabierz znajomego!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Informacja dla wszystkich, którzy zapisali się już na event w Warszawie - mamy jeszcze 100 miejsc, które chcemy udostępnić...Waszym osobom towarzyszącym!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 15
Spotkanie Patronów w Warszawie!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Halo Warszawa! Patroni do zapisów marsz!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 161
Zapisy na spotkanie w Krakowie!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Spotkajmy się w Krakowie! Patroni - zapisujcie się jak najszybciej :)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 76
Zapisy na spotkanie w Gdańsku
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
ZAPISY NA SPOTKANIE W GDAŃSKU JUŻ ZAMKNIĘTE!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 83
Spotkajmy się w Gdańsku!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
ZAPISY NA SPOTKANIE W GDAŃSKU JUŻ ZAMKNIĘTE!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 37
Las Samobójców - Wczesny Dostęp!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Mam wielką przyjemność udostępnić Wam przedpremierowo film z Lasu Samobójców, nagrany na życzenie widzów oraz dzięki Waszemu wsparciu
Tylko dla patronów!
Komentarze: 90
Film dla Patronów! Wizyta w Polsce!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Termin wizyty w Polsce oraz specjalny film dla Patronów!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 174
Czas na pytania!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Zadaj mi pytanie, patronie!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Czas na pocztówki!
autor: Krzysztof Gonciarz
1 rok temu
Pocztówki!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 16

Wyszukiwarka

Wybierz