Kiki Świat

W Patronite od 17.07.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3307

Liczba Patronów: 2905

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
1 840 łącznie
Kiki Świat to Vlog pięcio-osobowej rodzinki, która pragnie zrealizować marzenia o podróżach. Kupują przyczepę kempingową i rozpoczynają swoją przygodę z karawaningiem. Zobaczysz tu jak ulepszają przyczepę oraz jak podróżują po Świecie.

O Autorze

Witam Cię Drogi Widzu :-)

Nie ma innej drogi, aby tu trafić jak przez YouTube dlatego zakładam, że widziałeś już moje filmy i trochę mnie znasz.


Przedstawię się jednak, bo nie wszyscy muszą wiedzieć jak się nazywam :-). Mam na imię Kamil i prowadzę kanał na YouTube o nazwie "KiKi Świat".

Moja przygoda z YouTubem rozpoczęła się 8 marca 2017 roku. Wtedy właśnie opublikowałem pierwszy film o tym, jak planujemy (z żoną i trójką dzieci) kupić przyczepę kempingową.

Po tygodniu prowadzenia kanału mieliśmy aż 2 subskrybentów :-) i dla tych dwóch osób postanowiłem nagrywać filmiki.


Przyczepę oczywiście kupiliśmy i zaczęło się na dobre. Pojawiło się tyle ciekawych tematów do poruszenia, że cały następny rok nagrywałem filmy o karawaningu.


Widzom zaczęło się to podobać, ponieważ byli ciekawi "jak to jest mieć przyczepę kempingową".


Naszym celem nie był jednak zakup samej przyczepy. Marzyliśmy o odbyciu podróży po Europie z trójką dzieci, a przyczepa była tylko narzędziem potrzebnym do realizacji tego celu.

Po wielu miesiącach przygotowań - stało się.

12 maja 2018 roku wyruszyliśmy w podróż, która trwała 45 dni. Przez dokładnie półtora miesiąca żyliśmy w 5 osób w przyczepie kempingowej i poznawaliśmy Świat.


Pierwszy dzień naszej podróży, możesz zobaczyć tutaj:

 

Codziennie nagrywałem filmy, aby pokazać widzom jak to jest mieszkać i żyć w przyczepie kempingowej.

 

Co mogę Ci zaoferować?

Kanał "KiKi Świat" tworzę, aby dać widzom wiedzę o karawaningu, ale nie tylko. Poruszam każde tematy, które wydają się ciekawe.

 

Oto co możesz u mnie znaleźć:

 • Filmy bez przekleństw i wulgaryzmów, które możesz bez obaw puścić swoim dzieciom.
   
 • Zobaczysz jak to jest mieć trójkę małych dzieci. Jeśli myślisz o założeniu dużej rodziny, warto sprawdzić co cię czeka ;-)
   
 • Zobaczysz filmy z napraw i ulepszeń przyczepy kempingowej.
   
 • Zobaczysz miejsca, do których warto pojechać. Filmujemy wszystkie nasze podróże i małe wyjazdy.
   
 • Czasami publikuję filmy dotyczące pasywnego dochodu. Zobaczysz tu filmy dotyczące wynajmu mieszkań i prowadzenia e-biznesu.
   
 • Zobaczysz trochę inspiracji i szaleństwa, takiego jak skok z komina czy skok ze spadochronem.

 

 

Jakie plany na przyszłość?

Na pewno chcemy podróżować i pokazywać Wam nasze przygody.
Myślę też o budowie wiaty dla przyczepy kempingowej, więc w kolejnych vlogach będziecie mogli zobaczyć trochę prac budowlanych.

Planuję kupić lepszej jakości sprzęt, aby robić dla Was piękniejsze filmy. Kamerka GoPro HERO 4, którą nagrywam ma wiele ograniczeń.


Jeśli lubisz nas oglądać, możesz przyczynić się do powstawania kolejnych, lepszych filmów.

Za co z góry dziękuję.

Kamil :-)

(wraz z Kasią, Nadią, Ania i Szymonem)

 

P.S. Pamiętaj, że bycie patronem jest dobrowolne. Jeśli nim nie zostaniesz, to nadal będę zaszczycony, że oglądasz moje filmy.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Bartosz Wojtunik
Bartosz Wojtunik
Próg: 5 zł
Pawel Czabak
Pawel Czabak
Próg: 5 zł
dkrawiec__
dkrawiec__
Próg: 5 zł
Bogumil Lubda
Bogumil Lubda
Próg: 10 zł
Marek Przybyłek
Marek Przybyłek
Próg: 10 zł